Osoby z forum = postacie z DB

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

goni jak każdego ale mam z górki bo umiem
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

kris13 pisze:goni jak każdego ale mam z górki bo umiem
No i masz dowód ,że jesteś Gohan....
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Update

pp3088 - Dobry Kakarotto! KAKAROT! KAKAROT!!!!!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:Update

pp3088 - Dobry Kakarotto! KAKAROT! KAKAROT!!!!!
Dziękuje. Kakarot to bardzo sympatyczny bohater oraz bardzo silny.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze:
BH Daimaouji pisze:Update

pp3088 - Dobry Kakarotto! KAKAROT! KAKAROT!!!!!
Dziękuje. Kakarot to bardzo sympatyczny bohater oraz bardzo silny.
LOL , silny? To przeciez slabe scierwo , sam nikogo prawie nie pokonal :lol:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

A kogo sam pokonal Vegeta?? Gerudo?? To dopiero ścierwo(Gerudo, nie Vegeta)

Goku zabił sam;
Super 13 no i co z tego ze Spirit Bombem
Coolera
Freezera
Jisu
Burtera
Ginyu
Bebi Vegete
kilka złych smoków
i kilku innych.

Pozdro
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Reaven
Zasłużony
Posty: 164
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 2:00 pm
Lokalizacja: Ustroń(śląsk)

Post autor: Reaven »

BH w pewnym sensie ma rację

Freeza zginął dzięki krillanowi
Androidy Cell wchłonął/zniszczył
Cell zginął z rąk gohana
Buu dzięki ludzią i wszystkim istotom
W specjalu z brollim dali Kakarottowi swoją moc
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Reaven12 pisze:BH w pewnym sensie ma rację

Freeza zginął dzięki krillanowi
Androidy Cell wchłonął/zniszczył
Cell zginął z rąk gohana
Buu dzięki ludzią i wszystkim istotom
W specjalu z brollim dali Kakarottowi swoją moc
Masz racje, ale ciekawe czy jakby dali moc Vegecie to by zabil Broliego

Pozdro
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze: Goku zabił sam;
Super 13 no i co z tego ze Spirit Bombem
Coolera
Freezera
Jisu
Burtera
Ginyu
Bebi Vegete
kilka złych smoków
i kilku innych.
1.Genki dama nie spirit Bombem!
2.Analiza

Super 13 - przeciez wzial energie od Ziemian (liczac zwierzeta i rosliny wszak to ziemianie) i temu pokonal go kula Genki!
Cooler - Cooler powybijal jego kolegow (i ptaszka) i temu zmienil sie w SSJ i pokonal go
Freeza - dzieki Krilanowi
Jess i Barta - Ta samemu , nie liczac pomocy jego statku po modyfikacji by Dr. Briefs , BTW POKONAL ich , ale nie zabil (Jess uciekl , glupi Kakarotto :x) , Vegeta ich zabil (Barte dobil ale to inna historia)
Ginyu - Nie pokonal go! Krilan , Gohan i Vegeta pokonali go , no choc mozna to zaliczyc ze rzucil mu zabe i dzieki temu pokonal go :twisted:
Baby Vegeta - dzieki Pan i Ziemii (co sprawilo ze osiagnal SSJ4) oraz Ububem (od srodka w Baby byl oozaru)
Zle smoki - wiekszosc tak , ale Ii shenorna pokonal dzieki kuli Genki co za tym idzie , mocy wszytskich istot w galaktyce i innych we wszechswiecie

A co do Vegety to on zabil sam tych osobnikow

Oficjalnie (czyli manga , bez GT i filmow (C 15 (?)) , oraz scen tylko w anime (Arlianie i upadli sludzy Freezy)

Nappe - Gdyz byl ciolkiem :lol: (Nappa!)
Yajirobe - I ma dupek za swoje , mam nadzieje ze to cos , czegos go nauczy :lol:
Kui , Dodoria - Dzieki Z f.r.a.j.e.r.o.m. ale Vegeta do tego NIGDY by sie nie przyznal
Nameczanie - Chyba zielony nie byl jego ulubionym kolorem :twisted:
Zarbon - Dzieki glupocie Freezy i Zarbona , ale Vegeta im nie dziekowal
Guldo - Sam go pokonal
Rikum , Barta i Jess - 2 dobil po tym jak Kakarotto sie wyglupil zostawiajacych ich przy zyciu :x :evil: , a Jessa pokonal sam :)
C 19 - "dzieki" Tronkowi i Kakarottcie , ale Big Bang attack wymyslil sam i ufondowal C 19 udany obiad (czyli powiedzial "zjedz to" do C 19)
Komorczak - Dzieki pokoju ducha i czasu , Komorczaka mogl dobic , ale nie chcial robic z niego poswiewisko i dac mu zginac zalosnie :lol: wiec dal mu super forme
Widownia turnieju sztuk walk - dzieki ydiotyzmie Kakarotta , gdyby Kakarotto pomyslal szybciej , losy tych "robakow" byly by inne :lol:
Kakarotto ssj2 - Dobil go , wiec byl zwyciensca (jego typowa zasada , i za to go lubie , nie jest takim odmozdzencem jak dobry Kakarotto :lol:) , i co z tego ze Babidi mu pomogl?! :twisted:

I to wszyscy , nie liczac tego n00ba z turnieju sztuk walk , ale ludzi (po Buu sadze) nie licze :lol:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:
1.Genki dama nie spirit Bombem!


Super 13 - przeciez wzial energie od Ziemian (liczac zwierzeta i rosliny wszak to ziemianie) i temu pokonal go kula Genki!
Cooler - Cooler powybijal jego kolegow (i ptaszka) i temu zmienil sie w SSJ i pokonal go
Freeza - dzieki Krilanowi
Jess i Barta - Ta samemu , nie liczac pomocy jego statku po modyfikacji by Dr. Briefs , BTW POKONAL ich , ale nie zabil (Jess uciekl , glupi Kakarotto :x) , Vegeta ich zabil (Barte dobil ale to inna historia)
Ginyu - Nie pokonal go! Krilan , Gohan i Vegeta pokonali go , no choc mozna to zaliczyc ze rzucil mu zabe i dzieki temu pokonal go :twisted:
Baby Vegeta - dzieki Pan i Ziemii (co sprawilo ze osiagnal SSJ4) oraz Ububem (od srodka w Baby byl oozaru)
Zle smoki - wiekszosc tak , ale Ii shenorna pokonal dzieki kuli Genki co za tym idzie , mocy wszytskich istot w galaktyce i innych we wszechswiecie

A co do Vegety to on zabil sam tych osobnikow

Oficjalnie (czyli manga , bez GT i filmow (C 15 (?)) , oraz scen tylko w anime (Arlianie i upadli sludzy Freezy)

Nappe - Gdyz byl ciolkiem :lol: (Nappa!)
Yajirobe - I ma dupek za swoje , mam nadzieje ze to cos , czegos go nauczy :lol:
Kui , Dodoria - Dzieki Z f.r.a.j.e.r.o.m. ale Vegeta do tego NIGDY by sie nie przyznal
Nameczanie - Chyba zielony nie byl jego ulubionym kolorem :twisted:
Zarbon - Dzieki glupocie Freezy i Zarbona , ale Vegeta im nie dziekowal
Guldo - Sam go pokonal
Rikum , Barta i Jess - 2 dobil po tym jak Kakarotto sie wyglupil zostawiajacych ich przy zyciu :x :evil: , a Jessa pokonal sam :)
C 19 - "dzieki" Tronkowi i Kakarottcie , ale Big Bang attack wymyslil sam i ufondowal C 19 udany obiad (czyli powiedzial "zjedz to" do C 19)
Komorczak - Dzieki pokoju ducha i czasu , Komorczaka mogl dobic , ale nie chcial robic z niego poswiewisko i dac mu zginac zalosnie :lol: wiec dal mu super forme
Widownia turnieju sztuk walk - dzieki ydiotyzmie Kakarotta , gdyby Kakarotto pomyslal szybciej , losy tych "robakow" byly by inne :lol:
Kakarotto ssj2 - Dobil go , wiec byl zwyciensca (jego typowa zasada , i za to go lubie , nie jest takim odmozdzencem jak dobry Kakarotto :lol:) , i co z tego ze Babidi mu pomogl?! :twisted:

I to wszyscy , nie liczac tego n00ba z turnieju sztuk walk , ale ludzi (po Buu sadze) nie licze :lol:
Ok.Genki Dama= ang. Spirit Bomb
Kto tak zbil Nappe, że nie mógł się ruszać.
Yaijrobe to fakt, ale nawet Radim by ją zlał
Kiwiego zabiłby nawet Gohan. Guldo to szczyt możliwości za pleców promieniem <lol398989>. Z komórczakiem to akurat była głupota. Powinien przypłacić to życiem. Heh wymienianie słabych ludzi i Nameczan jest nie na miejscu co to za przeciwnicy??
Heh ostatnie wiedziąłem, że powiesz. :Mała pomoc"babidiemu, który dzięki temu zaserwował nam walke. Vegeta by padł po chwili gdyby Goku właczył SSJ3, ale tu akurat rządzi jego głupota, a może przyjaźn. Nie zaatakował Vegety tak jak powinien, bo myślał, że Babidi go opanował i nie wie co robi. Nie umniejszając Saiyajańskiemu księciu goku był lepszy. Przyjemnie się z toa rozmawia bo wiesz sporo.

Pozdro
Pozdrox100 dla BH
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

i z Vegetą niemasz racji BH przecież Vegeta oszukał Songa i walnął go beszczelnie w łeb od tyłu
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze:Ok.Genki Dama= ang. Spirit Bomb
Kto tak zbil Nappe, że nie mógł się ruszać.
Yaijrobe to fakt, ale nawet Radim by ją zlał
Kiwiego zabiłby nawet Gohan. Guldo to szczyt możliwości za pleców promieniem <lol398989>. Z komórczakiem to akurat była głupota. Powinien przypłacić to życiem. Heh wymienianie słabych ludzi i Nameczan jest nie na miejscu co to za przeciwnicy??
Heh ostatnie wiedziąłem, że powiesz. :Mała pomoc"babidiemu, który dzięki temu zaserwował nam walke. Vegeta by padł po chwili gdyby Goku właczył SSJ3, ale tu akurat rządzi jego głupota, a może przyjaźn. Nie zaatakował Vegety tak jak powinien, bo myślał, że Babidi go opanował i nie wie co robi. Nie umniejszając Saiyajańskiemu księciu goku był lepszy. Przyjemnie się z toa rozmawia bo wiesz sporo.
Nappa - masz racje , ale Vegeta GO dobil , nie Kakarotto!
Yajirobe - Radim kun nie mial czasu zajmowac jakims n00bem
Kiwi - zagraj w LoTSS lub DBZ NES II a zobaczysz ze Kiwi'ego Gohan nie pokona (no jesli liczac trening u Guru to tak ale w LOTSS tak nie mozna!)
Guldo - Ta
Komorczak - Heh , kazdy sajan lubi walczyc z godnym przeciwnikiem , jesli to u ciebei byal glupota , to SAM kom,roczak sie wyglupil pozwalajac Gohaniowi stac sie ssj2 , jak mowilem , sajanowie chca walczyc z godnymi przeciwnikami nie z amatorami!
Nameczanie i ludzie - no a ty nie wybilbys robakow z twojego domu , mimo iz to tez slabsze od ciebie istoty? Watpie
KKRT SSJ3 - w B3 Kakarotto sam powiedzial , ze nei jest przystosowany do SSJ3 , ponadto , SSJ3 jeszcze wtedy nie powstal , wiec pan Akira wymislil ta opcje potem , ale ta , to glupota Kakarotto umozlila Vegecie wygrac , gdyby tylko Kakarotto mial wiecej rozumu , uratowal by swiat od Bu Bu :lol:

I ta Dobry Kakarotto (aka Songo) jest lepszy od Vegety , jest lepszy bo...jest bardziej blaznem od ksiecia :lol:
i z Vegetą niemasz racji BH przecież Vegeta oszukał Songa i walnął go beszczelnie w łeb od tyłu
U sajanow nie ma pojecia "fair play" wygrywa ten co mysli , wiec Vegeta wygral , nie Kakarotto , nie uczciwie , ale wygral (tak samo w walce z Tsufulami , Sajanowie wygrali bo grali nie fair zmieniajac sie w oozaru :twisted:)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

http://dragonballarena.gamesurf.it/imma ... ges/11.jpg swoją drogą to twoja rodzinka Mały Księciulku. :P Hmm chcial walczyć z silniejszym, ale wiedział czym to grozi. I przegrał to walke(czyt. nie dobił go Muhahaha) Z Nappa to tak jak by leżało dziecko i było zlane. Kto by go nie dobił. Z tymi ludźmi to zabij swego starego(w twoim świecie zły Bardock).
Edit:Nareszczie użył robaka. Nie bulwersuj się.

Pozdro(tak jak lubisz)
Ostatnio zmieniony czw lut 02, 2006 9:55 pm przez pp3088, łącznie zmieniany 2 razy.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze:http://dragonballarena.gamesurf.it/imma ... ges/11.jpg swoją drogą to twoja rodzinka Mały Księciulku. :P
1.Nie nazywaj mnie ksiezulkiem cioto! :evil:
2.Skad ten pomysl co? Wszak lubie Bardocka jako tate , ale Kakarotto , Gohan i Goten nie maja sensu
3.Robak :P (i masz za swoje)
4.Heh no , ale i tak bym zabil obu moich ojcow i z tego swata i z fantazji , bo 1 nie lubie a 2 jest ode mnie slabszy i nie uderzyl by wlasnego dziecka bo zona by go zbila :lol:
5.Bardock nie Bardoc cioto!
6.Co do 4 i mojego "ocja" to masz racje , Roman jest doslownie stary , zatruwa swoj wlasny ogranizm papierosami i alkoholem , mam nadzieje ze jeszcze troche , i zdechnie glab :twisted:
7.Jeszcze ostatni "offtop" i wracamy do tematu :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH = Brolly,Vegeta - zły, choć czasami widać przepłyski dobroci
Tommy = Krilan (bez obrazy) prawdziwy przyjaciel
Wolak = Goku - szlachetny i dobry jak Son Goku
Dae = Piccolo - mądry, czasami surowy


reszta później
Obrazek
ODPOWIEDZ