Oceń użytkowników.

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Oceń użytkowników.

Post autor: Wolak »

W tym temacie można(trzeba) się wypowiedzieć na temat tego co sądzisz o innych użytkownikach .Temat jest głównie dla Rava ,żeby się wypowiedzał co myśli o każdym użytkowniku z osobna itp Użytkowników aktywnych nie ma zbyt wielu to i można się wypowiedzieć na temat każdego .

PS.Temat głównie dla Rava ,ale innych też proszę o wypowiedzi .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

No to zaczne od kumpla

DF fajny zioom i brat na forum
Wolak super kolo i dużo pisze
BH najgroźniejszy niszczyciel


opisałęm tych trech dlatego ze są najlepsi
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Czas na moją ocenę szczegółową każdego użytkownika.

BH Daimaouji -osoba o bardzo zmiennych nastrojach i ciężkim charakterze ,żyjąca w swoim świecie .Jest przekonany o swojej wyższości .Czasem powinien dać na luz i się uspokoić .Osobiście go lubię .Na forum zgrywa cwaniaka ,ale jest wporządku .Jest osobą bardzo tajemniczą .

Dragon Fist - osoba ,która potrafi rozmawiać w poważny i kulturalny sposób .Jest komunikatywny i szczery .Bradzo dobrze mi się z nim rozmawia.Jest wyluzowanym nastolatkiem z charakterem i korzystjącym z uroków życia .

Didix -młody człowiek lubujący się w sporcie .Potrafi wybaczać nawet największym wrogom .Pisze bradzo sensowne posty i wie czego chce .Bardzo szybko można z nim się zaprzyjaźnić .Nie toleruje kłamstw i oszustw .Jeden z czołowych użytkowników forum .

Kris13 -ekscentryczny 13 latek z fantazją ,można z nim szczerze porozmawiać i wymienić uwagi .Jest jednym ze świeżej paczki zarejestrowanych ,którzy regularnie piszą na forum .

Dae -jest to osoba posiadający bardzo dojrzały charkter .Pisze bardzo mądre posty i stara się pomagać innym .Potrafi doradzić w potrzebie .Ma świetną wyobraźnię .Posiada mnóstwo innowacyjnych pomysłów .Nie kłóci się bez powodu i jest przyjaźnie nastawiony .

Bart -na forum oaza spokoju i wyciszenia ,nie pisze zbyt często ,ale za to z sensem .Ma szacunek dla kolegów ,którzy również go'' respektują'' .Nie znosi chamstwa i obłudnych ludzi .

adrian91 -osoba raczej spokojna ,która ma zawsze coś do napisania .Nie szuka konfliktów i jest ugodowy .Jego wielkim mankamentem jest ort. ,ale z czasem się poprawi w końcu jest jeszcze młody .

ZIOMSTER-osoba z ciężkim charakterem ,która dotsała najszybszego bana w historii forum .Ciężko mi go ocenić ,bo praktycznie nie pisze nic .

Rav-administrator forum ,osoba bardzo tajemnicza .Jest bardzo dobrym uczniem i bierze udział w licznych olimpiadach ,ale jednak nigdy nie podzielił się swoimi wynikami. Na forum zgrywa osobę inteligentną .Ceni sobie ludzi ,którzy piszą z sensem i nie szukają konfliktów.Potrafi wybaczać .Nie jest za bardzo zaangażowany w sprawy forum .Nigdy nie proponuje użytkownikom czego by chcieli na forum ,żeby było jeszcze lepsze .Trzeba na nim wymuszać decyzje .Forum jest przez niego traktowane po ''macoszemu''.Ma strach przed podzieleniem się władzą na forum .Posady daje dla osób ,które zna od dawna .Nie jest osobą otwartą na ludzi .

Tak przedstawiają się moje szczegółowe oceny .
Ostatnio zmieniony pn sty 09, 2006 6:20 pm przez Wolak, łącznie zmieniany 2 razy.
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

ziom chyba coś ci się pogieło nie zadużo tych postów
btw.Ale żeś dał txt dla mnie
ekscentryczny 13 latek z fantazją
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Wolak pisze: BH Daimaouji - Jest przekonany o swojej wyższości .Czasem powinien dać na luz i się uspokoić.
O wez sie zamknij! Albo wysle ciebie do innego wymiaru! :evil:

Teraz ja

Dragon Fist - Charakter dobrego Kakarotta co za tym idzie denerwuje dobre serce , ale po przegramowaniu fajny kolega ktory czasami mi pomaga i broni mnie nawet , tak sie polubilismy ze jest moim kuzynem w moim fanfiku :)

Thales - Z pocztaku nick Goku , po byciu obrazanym i ponizanym , zmienil nick na Baby Vegete a potem na Thalesa , fajny kolega ktory wie jak korzystac ze strony zla :twisted:

Wolski - Bezrozumny idiota (:lol:) ktory ma charakter podobny do dobrego Kakarotta , mimo iz czesto jest nie do wytrzymania , jest calkiem fajny

Kris - Fajne pisze fanfiki (choc w 1 popelnil blad) , jestem jego kuzynkiem tam , choc oficjalnie w faniku tak nie jestem pewny jeszcze , wydaje mi sie ze on i Adrian sa kolegami :)

Reszta potem :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Wolak pisze:Dae -jest to osoba posiadający bardzo dojrzały charkter .Pisze bardzo mądre posty i stara się pomagać innym .Potrafi doradzić w potrzebie .Ma świetną wyobraźnię .Posiada mnóstwo innowacyjnych pomysłów .Nie kłóci się bez powodu i jest przyjaźnie nastawiony.
Wolak kun dobrze piszesz, chociaż co do przyjaznego nastawienia to jestem bardziej neutralny, ale nigdy nik sam się dobrze ocenić nie może :P


Teraz kolej na mnie:

Rav - Naprawde złożony charakter. Często lubi żartować z innymi, jak i z innych. Jest też bezwzględny i stanowszy, a to cechy dobrego władcy. Ciężko zyskać jego zaufanie, może prowadzić zawiłe testy i próby by kogoś sprawdzić. Zdanie o innych warabia sobie na podstawie długich obserwacji

BH Daimaouji - Jak sama nazwa wskazuje jest "Demońskim Księciem" z charakteru. Ma specyficzne poczucie humoru. Nie lubi osób: o niskim IQ, chamskich, które Go strasznie drażnią(jak robaki), ani osób, które widzą w oczach tylko dobro, słusznie uważając to za złe podejście do życia. Lubi psy, jak i ma dobry apetyt. Ciężko znaleźć Mu przyjaciół, jednak jeżeli już ich ma, to najczęściej to stała przyjaźń o burzliwym charakterze(dużo debat, zmieniających się często w kłutnie). Prawdziwym przyjaciołom potrafi pomóc w potrzebie niezależnie od okoliczności

Wolak - Wspaniały obserwator. Szuka czegoś w niczym, mimo wszystko to się Mu udaje. Potrafi zainteresować swoimi długimi, dobrze i treściwie zapisanymi postami. Odpowiada na każde zwrócone w jego strone pytanie. Najprawdopodobniej jest cierpliwy.

Reszta opisów później, przy obserwacji. Powyższe opisy też ulegną zmianie. Dlaczego? Nigdy nie starałem się patrzeć na charakter użytkowników, tylko starałem się dobrze bawić wymieniając opinie na wszelkie tematy.
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Wolak pisze: Didix -młody człowiek lubujący się w sporcie .Potrafi wybaczać nawet największym wrogom .Pisze bradzo sensowne posty i wie czego chce .Bardzo szybko można z nim się zaprzyjaźnić .Nie toleruje kłamstw i oszustw .Jeden z filarów forum.
Sorka ,że nie na temat ,ale chciałbym powiedzieć ,że nie lubie tego słowa .Mam na nazwisko ...wstyd się przyznać...Fulara....więc proszę zmień ten wyraz...
Później sam się wypowiem na dany temat...
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

nie będe pisałe bo będzie dużo błędów
.dla mnie wszyscy są git



no nie jestem taki spokojny
miałem mieci nagane z zachowania ale mam niepoprawne
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Didix pisze:
Wolak pisze: Didix -młody człowiek lubujący się w sporcie .Potrafi wybaczać nawet największym wrogom .Pisze bradzo sensowne posty i wie czego chce .Bardzo szybko można z nim się zaprzyjaźnić .Nie toleruje kłamstw i oszustw .Jeden z filarów forum.
Sorka ,że nie na temat ,ale chciałbym powiedzieć ,że nie lubie tego słowa .Mam na nazwisko ...wstyd się przyznać...Fulara....więc proszę zmień ten wyraz...
Później sam się wypowiem na dany temat...
Jak sobie życzyłeś tak masz .Teraz jesteś czołowym przedstawicielem forum .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Ja napisze jak będe miał troche czasu, bo to będzie wymagało zastanowienia.

PS Opisywac wszystkich uzytkowników czy tylko tych udzielających sie??
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Re: Oceń użytkowników .

Post autor: Dae »

Wolak pisze:Użytkowników aktywnych nie ma zbyt wielu to i można się wypowiedzieć na temat każdego .
WOlak w pierwszym poście o tym napisał, ale co tam :P

Czekamy na kolejne opinie, a na koniec podsumujemy wszytkie opinie i ulstalimy stałą opinie o wszystkich :twisted:
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

ups ZONK :wink: ale dzięki Dae
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

I
Wolak pisze:.Jest bardzo dobrym uczniem i bierze udział w licznych olimpiadach ,ale jednak nigdy nie podzielił się swoimi wynikami.
Nikt mnie do tej pory nie pytał, ale skoro chcesz wiedzieć:

Sukcesy z 3 klasy gimnazjum:

:arrow: 5 miejsce w Polsce (tytuł laureata) w II OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE WIEDZY INFORMATYCZNEJ DLA GIMNAZJALISTÓW

:arrow: 14 miejsce w województwie (tytuł finalisty) w XIII KONKURSIE WIEDZY INFORMATYCZNEJ UCZNIÓW SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH WOJEWÓDZTWA ZACHODNIOPOMORSKIEGO

:arrow: 1 miejsce indywidualnie i 1 zespołowo w wieloboju matematyczno-fizycznym (laureat; konkurs Szczeciński)

:arrow: Tytuł finalisty w IV Szczecińskim Konkursie Matematycznym (byłem jedno miejsce za ostatnią osobą z grona laureatów).

:arrow: Laureat I stopnia z wyróżnieniem (max pkt) w Teście Matematyka Plus (3 edycja; choć w sumie ten konkurs, to była jedna wielka farsa, bo zadania były żałosne)

:arrow: 10 miejsce w województwie z Alfika Humanistycznego

:arrow: 26 miejsce w Polsce w Olimpusie z Polskiego (nie mylić z Omnibusem)

:arrow: Reszta to takie tam drobiazgi...m. in byłem w II etapie Olimpiady Matematycznej, ale 2 punktów mi zabrakło do finału, wyróżnienia w Alfikach matematycznych i takie tam.


Sukcesy z 1 klasy liceum:

Dostałem się do II etapu Olimpiady Informatycznej ( http://www.oi.edu.pl ; ogólnopolska)

Poza tym czekam na wyniki z I etapu Olimpiady Matematycznej ( http://www.om.edu.pl ) i wyniki Alfika matematycznego (choć na wiele z niego nie liczę).


W podstawówce miałem w 4 klasie SP 5 miejsce w Polsce w Kangurze Matematycznym, a w 5 klasie SP miałem 5 miejsce w Polsce w Alfiku Matematycznym (swoją drogą chodziłem do SP 55...i zabrakło mi 5 pkt do maxa...a to już pięć piątek i dlatego 5 to moja szczęśliwa liczba).


Na koniec gimnazjum miałem średnią 5,15 i wzorowe zachowanie. Z testu po gimnazjum miałem z części matematyczno-przyrodniczej (nie byłem zwolniony, bo informatyka nie zwalnia z testu) 47 pkt a z części humanistycznej 46 (razem 93). W ogólnej punktacji do rekrutacji do liceum miałbym 189 punktów, ale ponieważ byłem z niej zwolniony, miałem 200 (na 200 możliwych).

Konkursów szkolnych oczywiście nie wymieniam :P

II
Wolak pisze:Na forum zgrywa osobę inteligentną
E tam, już prędzej zgrywam Smugglera z CDA :P


III
Wolak pisze:Nie jest za bardzo zaangażowany w sprawy forum .Nigdy nie proponuje użytkownikom czego by chcieli na forum ,żeby było jeszcze lepsze .Trzeba na nim wymuszać decyzje .Forum jest przez niego traktowane po ''macoszemu''.
No cóż...w takim razie zrobię to, co wielu adminów już dawno zrobiłoby na moim miejscu: Zamykam forum i stronę. Nie mam czasu.

Nie mówiłem poważnie.

IV
Wolak pisze: Posady daje dla osób ,które zna od dawna .
Tak, dałem posadę mojemu najlepszemu znajomemu, komuś, kogo znam od dziecka...zaraz, zaraz...jak on się nazywał? O już wiem, Dae.

V
Wolak pisze:Ma strach przed podzieleniem się władzą na forum.
Wolak pisze:Nie jest osobą otwartą na ludzi.
Wolak być zły, że ja mu nie dać moderatora. Wolak liczyć na to, że dzięki pisaniu takich rzeczy, ja mu dać moda. Wolak myśleć, że ja pomyśleć: "Wolak mieć rację, ja powinien ufać wszystkim. Ja musieć dać moda Wolakowi.". Wolak się mylić. Ja nie być lekkomyślny. Ja dawać moda tylko tym osobom, które się wyraźnie do tego nadawać. Ja nie chcieć pisać, dlaczego ja nie dać moda Wolakowi, bo ten się móc obrazić.
Wolak pisze:Temat jest głównie dla Rava ,żeby się wypowiedzał co myśli o każdym użytkowniku z osobna
Ja nie mieć czasu. Ja i tak już za długo pisać tego posta i samemu nie wiedzieć dlaczego. To być wielki błąd. Ja musieć papa.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Wiecie co? Ja się ciesze, że Rav sama nie napisał swojej opini i lepiej, żeby tego nie robił. Wystarczy to głębiej przemyśleć...
Ktoś może np.: Zobaczyć jakie cechy Rav lubi w (nie)ludziach i zgrywać kogoś innego, a później po zdobyciu zaufania ZONK... Poza tym lepiej jest nie znać opini admina, bo włąśnie wszyscy by się robili ideałami(no oprócz tych ze stylem, aka BH, ja, Didix, etc.).
Jest jeszcze wiele innych widocznych powodów, ale tylko filozoficzne myślenie pozwala na znalezienie ich, a mi tego akurat nie brakuje :twisted:
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

dae pisze: wszyscy by się robili ideałami(no oprócz tych ze stylem, aka BH, ja, Didix, etc.).
Dzięki! :D ....choć pewnie patrząc na twoją opinie ...zgadzam się... :) :wink:
ODPOWIEDZ