Nowy moderator

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Nowy moderator

Post autor: Rav »

Nowym moderatorem zostaje Dae. Powód? Wylosowałem go, rzucając gumą do żucia w obracającą się tarczę z nickami użytkowników forum.
Ostatnio zmieniony czw wrz 14, 2006 7:54 pm przez Rav, łącznie zmieniany 1 raz.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Ja :?: :lol: Dobrze wiedzieć :twisted:

Rav sama, watashi wa meijin desu... Będe starał się zadbać o przejrzysty wygląd tego forum, poprawiać błędy i robić wszystko, aby to forum(wraz ze stroną) przetrwało wieczność...

BTW. Lepiej uważać, bo moge sprawdzić IP spamera i narobić troche zamieszania na jego kompie :P Just kidding :P
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Gratuluję Dae .Nie będę ukrywał ,że jestem bardzo zawiedziony faktem ,że nie zostałem moderatorem (chociażby działu ANIME),starałem się o moda bardzo długo ,ale znowu zwyciężył kolega Rava .

Jeszcze raz gratulację dla ciebie Dae .Nie mam nic co do twojej osoby ,tylko do faktu ,że ubiegałem się o moda zanim jeszcze wróciłeś na forum .Ledwo wróciłeś i już jesteś modem wcale się nie wysilając.

Uzasadnienie wyboru Rava żałosne .Mogłeś lepiej rzucać nożem w nicki użytkowników i wtedy wybrać ofiarę .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Wolak, wcale się dobrze z Ravem nie koleguje. Zacząłem poprostu się starać na forum po powrocie i najwyraźniej Rav sama to zauważył. Mimo wszystko żałuje, że Ty nie jesteś modem przy moim boku(dobrze byłoby mieć kompana...).
No cóż, Rav sama może zgodzisz się na drugiego aktywnego moderatora? Czekam na odpowiedź
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Jeśli Rav nie będzie mnie chciał to zaakceptuję to .Życzę udanej pracy w nowej funkcji Dae-kun .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Dziękuje Ci Wolak kun, jeżeli tylko bym miał problemy ze stanowiskiem, lub bym nie wyrabiał, to możesz być pewny, że podam się do dymisji, a wtedy zapewne ty będziesz modem.

A póki co to będe się starał ile sił zapanować nad tym forum niecierpliwie oczekując odpowiedzi Rav sama
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Hmmm... Szczere gratulacje Dae kun =] Miłej pracy na nowym stanowisku, mniemam, że teraz nie będziemy mieli problemów z pracą forum... Jestem zadowolony z wyboru Rav'a i w pełni go akceptuję =]
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Wolak pisze:Uzasadnienie wyboru Rava żałosne .Mogłeś lepiej rzucać nożem w nicki użytkowników i wtedy wybrać ofiarę .
No dobra, tu mnie masz. Dae mnie przekupił (a właśnie, Dae: kiedy wyślesz tę kasę na moje konto?).
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Rav pisze:No dobra, tu mnie masz. Dae mnie przekupił (a właśnie, Dae: kiedy wyślesz tę kasę na moje konto?).
Hehe, dobre :)
Hmmm... Decuzja nie była na pewno rzutem w tarczę, bo to widać że Dae kun zasługuje na swoją pozycję, więc ja nie wnoszę żadnego sprzeciwu do decyzji Rav'a.
Poza tym, czy w przyszłości planujesz jeszcze poszerzyć grono moderatorów Rav???
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Dragon Fist pisze:
Rav pisze:No dobra, tu mnie masz. Dae mnie przekupił (a właśnie, Dae: kiedy wyślesz tę kasę na moje konto?).
Hehe, dobre :)
Hmmm... Decuzja nie była na pewno rzutem w tarczę, bo to widać że Dae kun zasługuje na swoją pozycję, więc ja nie wnoszę żadnego sprzeciwu do decyzji Rav'a.
Poza tym, czy w przyszłości planujesz jeszcze poszerzyć grono moderatorów Rav???
Nie wiem, zależy ile mi zapłacą.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

:arrow: Hmmm... Chyba zacznę zbierać- od ilu zaczynasz licytację Rav kun?
PS. Dobrze, że mój ojciec dużo zarabia, może coś mi się uda wykopmbinować, żeby zostać modkiem 8)
:arrow: Dobra, a teraz na poważnie, masz jakieś związane z tym plany Rav kun? :twisted:
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Nie.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Rav pisze:
Wolak pisze:Uzasadnienie wyboru Rava żałosne .Mogłeś lepiej rzucać nożem w nicki użytkowników i wtedy wybrać ofiarę .
No dobra, tu mnie masz. Dae mnie przekupił (a właśnie, Dae: kiedy wyślesz tę kasę na moje konto?).
Hehe.Podaj kwotę jaka ma wpłynąć na twoje konto .Mówiąc poważnie to bardzo mi zależy ,żeby mieć moda w dziale ANIME ,a BH do pomocy też by się przydał .To wszystko będzie tylko na korzyść forum .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Powiem trochę inaczej:
Składam zażalenie!!!!
Zawiodłem się, a już zbierałem kasę... Przydałoby się więcej modków...
Ostatnio zmieniony pn sty 09, 2006 2:52 pm przez Dragon Fist, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

No więc domniemana przez was lista moderatorów:

- Dae
- BH
- DF
- Wolak
- Didix

Może ktoś jeszcze? Moderatorów powinno być conajmniej tyle, ilu jest użytkowników. Przecież jest równouprawnienie, demokracja, każdy ma prawo zostać moderaotrem, nikt nie może byc dyskryminowany. Moda...nie...ADMINA wszystkim! Nie uważacie?
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Zablokowany