zdjęcia

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

zdjęcia

Post autor: Kris »

dajcie linki do swojich zdjęć lub wrzucajcie je tutaj
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Yamcha w BT pisze:OK Wolf Fang Fist
Oto on wiec

kliknijcie w link

http://img337.imageshack.us/img337/1576 ... bie0mf.jpg
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Publikowanie zdjęć bez zgody producenta zakazane .Te zdjęcie jest coś dziwne ,nie mogłeś dać milszej fotki ?Czekam aż opublikujesz swoje zdjęcie .Ja wrzucę tu swoje za max. tydzień (jak kuzyn pożyczy mi swoją ''cyfrówę'').
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Akurat to zdjęcie jest koszmarne, przy tym wyglądam jak dziecko jakieś niemyte... Nie patrzcie na nie, gdybym wiedział, to bym się nie zgodził, ale dam lepsze zdj wkrótce =]
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

No dobra ściemniałem mam fotke bez koszuli, na dodatek na siłowni, ale niechcialem jej pokazywać bo dziwnie wyszedłem tu :?

Tu jest link
http://img524.imageshack.us/img524/2971 ... lce8rt.jpg

mówiłem że dziwnie wyszedłem :? Normalnie to wyglądam młodziej
Ostatnio zmieniony sob wrz 09, 2006 6:28 pm przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Masz niezłą budowę ciała .Na tym zdjęciu faktycznie wyglądasz na kolesia ,który ma ok.20 lat . Przydałaby mi się taka budowa ciała ,bo w łapie to obecnie mam ledwie (33 cm ) ,a to przez to że nic nie robię od ponad 3 lat .Na klatę wyciskam 70 kg(20 razy podniosę) ,a wyglądam raczej na szczupłego .Ja też zapodam zdjęcie bez koszulki i będzie lol .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

adrian91 pisze:jak to możliwe taka klata a masz tylko 15 lat to muśi byci twuj brat albo ktoś znajomy.ja też dbam o figure chodze na siłownie i nie mam takiej samej a jesteśmy w tym samym wieku
Wystarczy odpowiednio dobierać odżywki i stosować odpowiednią diete. Samo pakowanie nieprzynosi ogromnych rezultatów, a na siłke chodze od 3 czy 4 lat

adrian91 pisze:no jak tak ale to wtedy był by mały
a wiesz ile Pudzianowski ma wzrostu ?? 186 cm a zaczynał trenować w wieku chyba 11 albo 12 lat, więc usrósł i to sporo.

Odnośnie tematu: kumpel na większą klatkę a jest rok młodszy ;] ale co się dziwić jak jedzie na białeczku i kreatynie... ;] Ja sam teraz ćwiczę z nudów i jakoś się wyrabiam :)
DF
Ostatnio zmieniony czw wrz 07, 2006 11:11 am przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kris pisze:słyszałem że wolak do ciebie jedzie to zróbcie sobie zdj
1.No mi oto chodzi :| (ze przyjezdza)
2.Niech on przyniesie aparat , to wtedy zrobi NAM zdjecie :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Raczej jeszcze nie umieściłem mojego zdjęcia, więc daję: http://img333.imageshack.us/img333/6948/3154zz5.jpg

Oto ja. Tylko nie piszcie, że pobiłem rekord i poszedłem na piwo. :grin:

POSZEDŁEM chyba... - Szpaner


Tak Szpaner. To dzięki tym małym dzieciakom, którzy mówią "poszłem" się nauczyłem, że tak się mówi ;) - Tommy
Ostatnio zmieniony czw wrz 07, 2006 3:06 pm przez Tommy, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Michal pisze:Oto ja. Tylko nie piszcie, że pobiłem rekord i poszłem na piwo. :grin:
1.Ja nigdy nie jestem taki glupi zeby cos takiego powiedziec
2.Jestes calkiem ladny
3.Ja dam swoje zdjecie jak mi brat je zrobi i da
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:
Michal pisze:Oto ja. Tylko nie piszcie, że pobiłem rekord i poszłem na piwo. :grin:
1.Ja nigdy nie jestem taki glupi zeby cos takiego powiedziec
2.Jestes calkiem ladny
3.Ja dam swoje zdjecie jak mi brat je zrobi i da

Hehe z bliska jest gorzej (żart) Może sobie zrobimy razem z Tommym i wam damy xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Kakarotto
Golden Oozaru
Posty: 233
Rejestracja: wt lis 30, 2004 7:47 pm
Lokalizacja: Radzionków
Kontakt:

Post autor: Kakarotto »

moje zdjęcia są na epulsie ( www.knajf.epuls.pl )
Kakarotto

tyle wystarczy.
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

"Czemu widzisz drzazge w oku brata swego, a w swoim belki nie żauważasz?"

Pięknie zawsze pisze to PP3088 do Bartka, ale może sam by to przeczytał i się zastosował?

Mam to gdzieś, czy jestem Waszym kolegą, czy nie. Nie interesuje Mnie kto jest z Was mądrzejszy, a kto głupszy, ale widocznie obaj jesteście tymi drugimi...

Bartek: Zanim napiszesz posta zastanów się. Denerwójesz się, gdy ktoś napisze Ci posta, który Cię obraża lub jest w nim coś dziwnego nie zdając sobie sprawy ile sam napisałeś postów.

PP3088: Wszystkiego się czepiasz i na każdym kroku chcesz obrażać Bartka, za wszystko co robi...

Na koniec napisze podsumowanie: "Albo się kochacie, albo jesteście siebie warci".


Mam nadzieję, że zrozumieliście przesłanie tego postu. To jest forum i tyle razy już Rav prosił, aby nie spamować i nie wyzywać się, więc przestańcie! Chyba nie jesteście tak głupi, by się przejmować takimi dziadostwami!?! Przecież ta "druga osoba" nie jest w stanie Wam nic zrobić, a Wy jesteście w stanie, nawet nieświadomie, zepsuć forum...

Proszę więc o wyrozumiałość i nie spamowanie, nie wyzywanie się w ŻADNYM temacie! Koniec, kropka, finito!

BTW. Jak ktoś chce się na Mnie obrazić, to proszę bardzo... Ale nie pisać w temacie obelg na Mnie, możecie zaspamować Mi PW, GG, ale nie SPAM-ować na forum publicznie!


[POWRÓT DO TEMATU]

Hmmm, Ja gdzieś miałem swoje zdjęcie... Ale gdzie? <szuka> O, jest!

UWAGA! Przed kliknięciem w link zapoznaj się z obecną instrukcją! Można się przestraszyć, a nawet oślepnąć z przerażenia! Na zdjęciu jest dzika bestia(czyt. "Ja"), obrzydliwie wyglądający potwór!

http://aycu19.webshots.com/image/4338/2 ... 032_rs.jpg
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Nie tak Ciebie sobie wyobrażałem, Dae. Myślałem, że masz krótkie blond włosy i jesteś bardzo wysoki.
Zresztą nie jest tak źle. Mój kolega:(nick w necie:Barzezo) ma jeszcze dłuższe włosy,ale się tym nie przejmuje. A w klasie mamy chłopaka, który ma włosy do ramion, na zdjęciu wyszedł jak jeździec bez głowy.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

A oto nadchodzi postrach 10 mórz i oceanow ;P po 8 dniach rekolekcji Bliz który dogorewa na swoim łóżku proszący chyba o wybaczenie na "łożu śmierci":P
[img=http://img159.imageshack.us/img159/3940/p8190061aq5.th.jpg]
ODPOWIEDZ