Vip'y tego forum

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Bart pisze:hmm to edit ;)

3. Kenyan - jeden z mądrzejszych i bardziej dojrzałych użytkowników forum, jego posty naprawde czyta sie z duża przyjemnością, łączy nas akcja "Nie Dzieciom Neostrady", i "anty Tokio Hotel" ;)

to jest wg mnie trójka największych VIPów tego forum na dzień dzisiejszy
Hehe też to promuje. Przy okazji Stop Tibii i Blog27. Choć uważam, że sygna nic nie da, ale popieram.

Moje eminecje
1.Dae i Szpaner-Moderatorzy, którzy powinni być przykładem dla innych. Inteligętni, kultularni, mający poczucie sprawiedliwości :) ich wiedza o DB mnie przytłacza.
2.Bobercik-próbuje występować jako łacznik między zwaśnionymi stronami, przynajmniej w moim odczuciu. Ma on świeży pogląd na życie. Idealny korespondent.
3.Kenyan-Mądry człowiek, często lubiący ironizować posty jednego z użytkowników. Żartobliwy, symptaczyny. CZęsto prowokator jak ja.
4. BH-duża liczba postów. Nie wiem za co ma Legendarnego Znawce. Nie powiem wie ogromną ilośc. Ale w porównaniu ze Szpanerem czy Dae jednak by przegrał pojedynek. Nie ma to na celu poniżania twojej osoby, choć pewnie każdy tak powie. Da się z nim wejśc w dyskusje, ale często ma argumenty stworzone przez siebie.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

pp3088 pisze:Nie wiem za co ma Legendarnego Znawce. Nie powiem wie ogromną ilośc. Ale w porównaniu ze Szpanerem czy Dae jednak by przegrał pojedynek.
A skad to wiesz hmmmmm? Ale moze ta , i tak nie kazdy jest dobry z wiedzy o DB :(
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:
pp3088 pisze:Nie wiem za co ma Legendarnego Znawce. Nie powiem wie ogromną ilośc. Ale w porównaniu ze Szpanerem czy Dae jednak by przegrał pojedynek.
A skad to wiesz hmmmmm? Ale moze ta , i tak nie kazdy jest dobry z wiedzy o DB :(
Takie moje odczucie. Choć twoja wiedza też jest bardzo wysoka :)
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

BH Daimaouji pisze:Pozytyw (Kolejnosc prawidlowa)

Dae - Fajny kolega ktory mi pomaga
Bobercik - Fajny kolega , pomaga mi
Bardock - Lubie go za nick
Rudi/Groku - Stare dobre czasy

Negatyw (Kolejnosc prawidlowa)

(nie uzywam zbytnich doslownych obrazliwych zdan , gdyz teraz nie mam humoru do tego)

Kenyan - Straszy mnie "dziecmi neostrady" i jeszcze mnie tak denerwuje , ze nawet jak go NIE denerwuje , Kenyan nie wnierwiaj mnie (prosze) , wiesz ze masz przewage , to czemu mnie denerwujesz?! Nic ci teraz nie robie przeciez!
Szpaner - Kolejna Historia "meczenia ksiecia Bartusia zwana" :cry: Choc , to calkiem fajny mod , lepszy nawet od Arti'ego , chyba
PP3088 - Jak wyzej :(

BTW Kenyan moj charakter to mile dziecko (wiec go nie znasz na 100%) i poza tym ze nie lubie ludzi , nic sie nie zmienilem od mojego poprzedniego charakteru

BTW nie mowcie do mnie "Gosc"! Moze byc osoba albo kolega , ale nie "Gosc"!
Kenyan pisze:To co tu napiszę, nie chcę, aby odbierano to jako zniewagę, poniżenie, chcę aby raczej uznać to za poprostu moje zdanie o wymienionych/m tutaj userze/userach.
Heh jak chcesz i tak to tez moje zdanie o tobie w moim poscie
Kenyan pisze:BH- Bardzo nie przyjemny, gość
O tak? Nie widziales Vegety ssj2 i Goku ssj2 pewnie , oni to sa nie przyjemni goscie , lub mowiac z prawda , scierwa

Wystarczy ze mnie nie ma na forum przez dluzszy czas z powodu szlabau to juz o mnie zapominacie... nadal mam jeszcze przez miesiac szlaban, ale na nielegal chociaz staram sie pisac... W koncu przeciez nie odszedlem z forum... Ale jedno wiem napewno- moja lista bedzie zgodna z prawda i niekompletna bo nie znam co nowszych...
Kolejnosc niechronologiczna:
Krzysiek kun
Szpanus ;)
Dae
Kuzynek Bartus
Kris(mimo dlugiej nieobecnosci)
Bart
Didix
Kenyan
Ostatnio zmieniony śr maja 24, 2006 7:40 am przez Dragon Fist, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dragon Fist pisze:Kuzynek BH
E , jesli tam tu ujales to lepiej daj "kuzynek Bartuś" ok? Kuzynku Tomek
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Ja nie daje nikomu pozytywów i negetywów. Uważam, że każdy użytkownik tego forum zostawia tu cząstke siebie - nieważne, czy to n00b, robak, znawca, inteligent. Każdy kształtuje to forum takim, jakie jest - a według mnie to najlepsze forum DB i nie tylko o tej tematyce.
Każde "złe" osoby tego forum mają odpowiedniki "dobrych" co pomaga odtworzyć prawdziwy świat - z jednej strony pełem krwi i wojen, a z drugiej spokojne miejsce pełne przyjaźni - z tą różnicą, że możemy oderwać się od rzeczywistości i rozmawiać o wymyślonych przez nas(albo innych) światach.
Tak więc my jesteśmy nieodłączną częścią tego forum, jak i to forum jest nieodłączną częścią nas samych...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Dragon Fist pisze:Wystarczy ze mnie nie ma na forum przez dluzszy czas z powodu szlabau to juz o mnie zapominacie...
Fakt :) . Otóż, zastanowiłem się nad tym i z całą pewnością dodaje Cie do Vipów. Twoje posty są pisane co najmniej inteligentnie i jestem pełen podziwu Twojej determinacji jako user tego forum. Życzę Ci, abyś dalej dotrzymywał tego poziomu, oraz żeby Ci się szybciej kara skończyła :P
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

Dodaję jeszcze do Vipów Reavena i Wolaka. :)
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Kenyan pisze:
Dragon Fist pisze:Wystarczy ze mnie nie ma na forum przez dluzszy czas z powodu szlabau to juz o mnie zapominacie...
Fakt :) . Otóż, zastanowiłem się nad tym i z całą pewnością dodaje Cie do Vipów. Twoje posty są pisane co najmniej inteligentnie i jestem pełen podziwu Twojej determinacji jako user tego forum. Życzę Ci, abyś dalej dotrzymywał tego poziomu, oraz żeby Ci się szybciej kara skończyła :P
Dziekuje uprzejmie ;]
Szlaban mam do wystawienia ocen, a potem bede siedzial na frum i pisal posty ;) Moje forum jest zamkniete(sam to zakonczylem), wiec bede mial napewno duzo czasu na ssjpower i nadrobie moja korespondencje mailowa.
Do Bartusia:
ok wiec niech bedzie kuzynek Bartus ;)
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Vip'y tego forum, Dae pisze:1. Rav sama - założyciel strony i forum<dziękować, dziękować> Poza tym strasznie się stara zająć wszystkim, mimo braku czasu
2. BH Daimaouji/Bartuś kun - Mimo swego stylu bycia, który przeszkadza wielu użytkownikom forum ma swoje dobre strony. Potrafi powiedzieć bardzo wiele w ogromnej ilości kwestji. Do tego jeśli ma się go za przyjaciela, to można śmiało pogadać z nim na wszystkie tematy
3. Bart - Barta nie tylko znam jak "forumowego brata bliźniaka". Ale warto wspomnieć skąd wzięła się ta nazwa, otóż, w pewnej rozmowie wyszło na to, że mamy strasznie podobny styl bycia i jesteśmy w podobnych sytuacjach życiowych. W quizie na jego temat zaznaczałem tylko odpowiedzi tak, jak ja bym miał i miałem prawie max punktów, a ledwo co go poznałem. Jestem w stanie powiedzieć więc o nim to, co o sobie: "Ześwirowany chłopak z ogromną ilością pomysłów. Lubi zadawać się z osobami na poziomie równym sobie, jak i uczyć innych, bądź uczyć się od innych. Mówi często mądre rzeczy, chociaż niekiedy się myli, bądź gada głupoty. Ma ciekawy styl bycia i potrafi postawić się na miejscu innych"
4. Szpaner - nieczęsto się udziela na forum, ale jego ilość postów jest i tak wielka. Pisze bardzo mądrze swoje posty. Jest też świetnym moderatorem, który pilnuje porządku(ach ten sróż prawa XD)
Nie wiem, czy dałbym więcej osób do loży Vip'ów. Na takie wyróżnienie naprawde trzeba sobie nieźle zasłużyć...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Shuzamo
Oozaru
Posty: 39
Rejestracja: śr maja 24, 2006 1:46 pm
Lokalizacja: Czarna Dziura

Post autor: Shuzamo »

Hmmmm... Nie lepiej zebyscie zrobili ankiete??? :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

nie, ankieta była by złym pomysłem gdyż co jakiś czas każdy daje upka swojej listy, a w ankiecie można głosowac tylko raz, i tylko założyciel tematu może ją resetować (przynajmniej tak mi sie wydaje :wink: )
Ostatnio zmieniony śr maja 24, 2006 6:42 pm przez Bart, łącznie zmieniany 1 raz.
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bartek pisze:nie, ankieta była by złym pomyłsem gdyż co jakiś czas każdy daje upka swojej listy, a w ankiecie można głosowac tylko raz, i tylko założyciel tematu może ją resetować (przynajmniej tak mi sie wydaje :wink: )
Tez racja , tak samo gdyby tak zrobili w "ulubiony wojownik wchodzacy na ssjpower" ponadto jest tu tak duzo uzytkownikow , ze nie bedzie miejsca w ankiecie :shock:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bardock
SSJ
Posty: 64
Rejestracja: sob lut 05, 2005 9:11 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Bardock »

588 uzytkownikow dokladnie tylko z tego moze 10-15 pisze :roll:
Obrazek
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Bart pisze:nie, ankieta była by złym pomysłem gdyż co jakiś czas każdy daje upka swojej listy, a w ankiecie można głosowac tylko raz, i tylko założyciel tematu może ją resetować (przynajmniej tak mi sie wydaje :wink: )

Dokładnie! Utworzyłem temat tak a nie inaczej z myślą o możliwości stałego uaktualniania danych w temacie ;)
ODPOWIEDZ