Vip'y tego forum

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

muszą się powtarzać chociaż by ja BH i Df
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

kris13 pisze:muszą się powtarzać chociaż by ja BH i Df
A ja to co palec??? :wink:
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Ok, wymienione osoby są VIPami, czemu nie?
Didix pisze:To jest nawet dobra myśl ,ale ja się nie narzucam ,bo Rav znowu mnie %&^^%&$. :roll:
Jakie "znowu" ?
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Nie no wiedziałem ,że i tak mnie na czymś złapiesz...napisałem tak ,gdyż kiedyś stworzyłem temat o fan cornerze i byłeś ....zły...
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Didix pisze:Nie no wiedziałem ,że i tak mnie na czymś złapiesz...
Uwziąłeś się na mnie? :>
Didix pisze:napisałem tak ,gdyż kiedyś stworzyłem temat o fan cornerze i byłeś ....zły...
Zapomniałem...i wciąż nie pamiętam.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

No to lepiej ,żebyś sobie nie przypominał.Dobra ,już nic nie mówię ...cofam wszycho co powiedziałem :roll: .
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Didix pisze:No to lepiej ,żebyś sobie nie przypominał.Dobra ,już nic nie mówię ...cofam wszycho co powiedziałem :roll: .
Żeby było jasne - oto lista osób z forum, do których żywię jakąś urazę, których nie lubię, na które jestem zły:

- brak

Może czasem napiszę coś, co może być odebrane jako złość, ale czasem po prostu nachodzi mnie taki styl pisania. Złościłem się chyba tylko wtedy, gdy ktoś zarzucał mi, że się obijam. W każdym razie napisałem parę rzeczy, których nie powinienem był pisać. Moim postanowieniem noworocznym będzie to, że będę bardziej miły na forum :) (ale dla ziomsterów bezlitosny :twisted: )
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Rav pisze:
- brak
.Moim postanowieniem noworocznym będzie to, że będę bardziej miły na forum :)
To może być dobre.Szczególnie ,że zacząłeś często tu zaglądać<bez urazy ,oczywiście>
Rav pisze: Ale dla ziomsterów bezlitosny :twisted: )
Ach....takie słowa ,to dla mnie po prostu prezent pod choinke...
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Fajnie wypadło, że nawet Rav poniekąd popiera ten pomysł... Jedyna osoba, która na litość nie zasługuje, to gatunek Ziomsteropodobny :)
Tommy
SSJ 4+
Posty: 440
Rejestracja: śr mar 22, 2006 5:28 pm

Post autor: Tommy »

BH i Kenyan na pewno, reszty nie znam tak dobrze. A może też bobercik.
Awatar użytkownika
Keynan
SSJ 4
Posty: 298
Rejestracja: sob lut 04, 2006 10:30 am
Lokalizacja: jestem?
Kontakt:

Post autor: Keynan »

Tommy pisze:BH i Kenyan na pewno, reszty nie znam tak dobrze. A może też bobercik.
Nas nie da się nieznać :P . Według mnie napewno Szpaner, Bobercik, Dae, no i tak jakby "w zamian" Tommy.

Szczególmnie podoba mi się także Wolak. Jego posty są w 95 % ( minus 5 %, bo niewszystkie jeszcze widziałem =] ) bez spamu i bardzo inteligente.


Pozytyw:

Dae- Bardzo przejrzyście pisane posty, oraz miły sposób prezentowania się innym forumowiczom.


Bobercik- Gość przypadł mi do gustu :) . Jest fajny, napewno nie jest arogancki i da się pogadać w miłej atmosferze.

Dragon Fist- Co najmniej inteligentnie pisane posty, i dobra determinacja jako user. Trzymam kciuki, aby takich ludzi rejestrowało się tu coraz częściej :) .

Szpaner- Znam go dosyć sporo, i wiem, że można na nim polegać. Jest miły i przyjacielski. Nie umituje, żadnych negatywów i raczej zawsze postępuje tak jak trzeba.

Negatyw:

To co tu napiszę, nie chcę, aby odbierano to jako zniewagę, poniżenie, chcę aby raczej uznać to za poprostu moje zdanie o wymienionych/m tutaj userze/userach.

BH- Bardzo nie przyjemny, gość. Chciałbym dać się w wiele szczegółów, ale można je zobaczyć na wielu kłótniach BH[VS]Kenyan. Na moje szczęście nie tylko ja mam o nim takowe zdanie. Jego charakter, zna wielu i zbędnym by było je przedstawiać. ... -_-' Wiele razy robiło mi się jego przykro, gdyż wielokrotnie odnosiłem wrażenie jakby pochodziłz rodziny patologicznej. Mam nadzieję, że jednak tak nie jest, a jego durne zachowanie to tylko... nie będę dokańczał ;)
Ostatnio zmieniony śr maja 17, 2006 6:40 pm przez Keynan, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Życie stworzone jest z fragmentów,
o których tylko wiedzą Ci, którzy nas znają
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Pozytyw:
Dae - bardzo dobry i inteligentny mod

Rav - wiadomo admin

Szpaner - bardzo dobry moderator

Kenyan - fajny gościu

Wolak - najmądrzejsze posty

BH - wbrew wszystkiego super gość


Nie biorąc pod uwagę wszystkich błędów stylistycznych i interpunkcyjnych oraz logicznych moja praca była bez zażutu... To jest stwierdzenie w tym stylu. - Szpaner
Negatyw:

brak
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Pozytyw (Kolejnosc prawidlowa)

Dae - Fajny kolega ktory mi pomaga
Bobercik - Fajny kolega , pomaga mi
Bardock - Lubie go za nick
Rudi/Groku - Stare dobre czasy

Negatyw (Kolejnosc prawidlowa)

(nie uzywam zbytnich doslownych obrazliwych zdan , gdyz teraz nie mam humoru do tego)

Kenyan - Straszy mnie "dziecmi neostrady" i jeszcze mnie tak denerwuje , ze nawet jak go NIE denerwuje , Kenyan nie wnierwiaj mnie (prosze) , wiesz ze masz przewage , to czemu mnie denerwujesz?! Nic ci teraz nie robie przeciez!
Szpaner - Kolejna Historia "meczenia ksiecia Bartusia zwana" :cry: Choc , to calkiem fajny mod , lepszy nawet od Arti'ego , chyba
PP3088 - Jak wyzej :(

BTW Kenyan moj charakter to mile dziecko (wiec go nie znasz na 100%) i poza tym ze nie lubie ludzi , nic sie nie zmienilem od mojego poprzedniego charakteru

BTW nie mowcie do mnie "Gosc"! Moze byc osoba albo kolega , ale nie "Gosc"!
Kenyan pisze:To co tu napiszę, nie chcę, aby odbierano to jako zniewagę, poniżenie, chcę aby raczej uznać to za poprostu moje zdanie o wymienionych/m tutaj userze/userach.
Heh jak chcesz i tak to tez moje zdanie o tobie w moim poscie
Kenyan pisze:BH- Bardzo nie przyjemny, gość
O tak? Nie widziales Vegety ssj2 i Goku ssj2 pewnie , oni to sa nie przyjemni goscie , lub mowiac z prawda , scierwa
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Groku
SSJ 4+
Posty: 420
Rejestracja: sob kwie 16, 2005 5:54 pm
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Groku »

Vipy :

BH - Stare dobre czasy :lol: nowe jak narazie też :lol:
Dae - jak powyrzej, lecz jak narazie tylko stare
bobercik - nie wiem dlaczego poprostu wydaje mi się fajny 8)
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

hmm to edit ;)

1. Wolak - niespamuje na forum i pisze treściwe postu w których jasno wyjaśnia oco chodzi ;) po za tym to dobry znajomy, z Diablo 2 Valhalla ;)
2. Dae - bardzo dobrze sie spisuje jako moderator forum, fajnie sie z nim gada, i oczywiście mój brat bliźniak xD
3. Kenyan - jeden z mądrzejszych i bardziej dojrzałych użytkowników forum, jego posty naprawde czyta sie z duża przyjemnością, łączy nas akcja "Nie Dzieciom Neostrady", i "anty Tokio Hotel" ;)

to jest wg mnie trójka największych VIPów tego forum na dzień dzisiejszy
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
ODPOWIEDZ