Ulubiona książka

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Ulubiona książka

Post autor: Dae »

NIe mogłem znaleźć tematu z tą treścią, więc go zrobiłem.

Jaka jest wasza ulubiona książka? Ja ostatnio czytuje powieści Andrzeja Sapkowskiego, dokładniej wiedźmina. Świetna historia, tak mnie historia zaciekawiłą, że jedną książek ok 400 stron przeczytałem w 3 dni, a dla mnie to rekord :twisted: Naprawde, gorąco polecam. Książka polska, nie brak niczego. Jest zdrada, walki, miłość, przekleństwa, opisy przyrody, charakteru, ciekawa fabuła, dużo postaci, wiele nowych wątków. DO tego wraz z miarem upływu czasu bohaterowie się zmieniają. DOwiedziałęm się z tej książki też rzeczy, których nie wiedziałem w serialu pod tytułem wiedźmin. Jeżeli ktoś obejrzał choć jeden odcinek serialu lub ma dużo wyobraźni, to bezproblemowo powinien utworzyć piękny świat tej powieści w swych myślach i zrozumieć ją z łątością(nawet trudne do wyobrażenia sceny walki). Jeszce raz gorąco polecam tę książke, bo przykuwa moją uwage na wiele godzin dziennie
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Maciej
SSJ 5
Posty: 883
Rejestracja: pt sty 14, 2005 7:05 pm
Lokalizacja: oni to mają :P

Post autor: Maciej »

Dla mnie "Harry Potter i Zakon Feniksa" ponad 900 stron w tydzień.Bardzo wciąga...
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

dla mnie hary poter mam 5 części przeczytałem 3
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

dla mnie też HP... MAM TAKI ZAPĘD, ŻE PRZECZYTAŁEM NAWET 6 CZĘŚĆ PO ANGIELSKU, teraz czeklam na polską wersję. Ja czytam bardzo szybko, a mianowicie Zakon Feniksa to dla mnie lekturka na jakieś pięć godzin... HP wciąga i tyle :]
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Ufff... Też bym czytał HP, jednak do tego nie dojdzie. Dlaczego? Sam nie wiem, nie przypada mi do gustu... Hp nie przypadał mi do gustu od początku, a nie chce czytać książek do których nie mam zapału, bo jestem pewien, że i tak mi się nie spodoba... Ale cóż, bywa i tak...
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

chyba Hary Potter
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Kris13 pisze:chyba Hary Potter
ehem, taki błąd jest niewybaczalny- Hary Potter? Jednej literki brakuje... Ja w sumie czytam różne rzeczy, ale HP mi schodzi najszybciej =D
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Moje główne książki jakie czytam to autobigrafie i biografie znanych piłkarzy tj.Zidane,Beckham itp.Ostatnio skończyłem biografię Michaela Owena ,a teraz zabieram się za autobiografię Jerzego Dudka .Moją książką wszechczasów są ''Dzieci z Bullerbyn'' ,a także jestem pod wrażeniem książki ''Panoptikon'' .
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Moja ulubiona książka to "Boso, ale w ostrogach" Stanisława Grzesiuka, a opisane w niej jest jak autor książki człowiek klasy robotniczej żyje przed i w trakcie II WŚ. Znajdziecie tam duzo awantur, jak i śmiesznych fragmentów. Polecam także drugą książke Stanisława Grzesiuka "Pięc lat kacetu" w której autor opisuje jak radził sobie w obozie koncentracyjnym przez pięć lat, do momentu jej zakończenia.
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Bart ja nieznam takiej książki jak Boso
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

kris13 pisze:Bart ja nieznam takiej książki jak Boso
Wyjasniam ,że nie znasz książki pt. Boso ,ponieważ książka nazywa się ''Boso ,ale w ostrogach ''.
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Heh, Wolak jesteś spostrzegawczy, a Kris troche przeoczył fakty :P

Czytał ktoś z Was sage komiksów Rosińskiego pt.: "Thorgal"?? Bardzo fajna, niestety nie mam wszystkich komiksów, a nawet większej części... Mam tylko 2, od 6 do 15 i 17...(o ile się nie myle). Gorąco polecam czytanie o "synu z gwiazd" :P
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Bardzo chętnie się zapoznam z tymi komiksami .Czy te komiksy są ''klasyczne'' ,czy współczesne i czy dostanę je na aukcjach na allegro ?
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Uuuuu, ja mam jeszcze baaardzo stare komixy Thorgala, sprzed około 11 lat. MOżesz dzisiaj znaleźć nowsze części, wersje, a stare też powinny być. Jednak nie wiem czy są na allegro. Poszukaj w google, może znajdziesz jakiś sklepik internetowy, lub przekserowane komixy :P Bądź dobrej myśli(a daleko nie zajdziesz)
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Na allegro jest faktycznie wszystko .Znalazłem komplet zeszytów Thorgala .Właśnie zbieram się na zamówienie ich wszystkich i wejściu w przygodę do tego świata .Dziekuję ci Dae za info o Thorgalu (potrzebna mi jest zawsze opinia kogoś kto czytał i wie o co chodzi ).
Uwertura...

Obrazek
ODPOWIEDZ