Najbardziej derwująca postać z DB

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Najbardziej wkurzajacym bohaterem DB wedlug mnie jest.... PITTI!!! Pojawil sie raz na Tenkaichi Budokai w DB i juz mi sie nie spodobal. A na dodatek spamuje w temacie :/
Obrazek
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

GokugetaSS6 pisze:Najbardziej wkurzajacym bohaterem DB wedlug mnie jest.... PITTI!!! Pojawil sie raz na Tenkaichi Budokai w DB i juz mi sie nie spodobal. A na dodatek spamuje w temacie :/
Oooo i tu się z tobą zgodzę ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ej jakiś czas temu się z tego śmiałem, ale teraz to już tylko słabi.
Weźcie się ogarnijcie. Fajnie, przybywa 5 postów dziennie, a 4 z nich to głupoty wypisywane przez was jeden na drugiego. Totalny nonsens. Wszystkich was zdrowo cenzura, Pittiego mniej bo go lubię (nie ma jak obiektywność xD), ale naprawdę weźcie albo się zamknijcie albo piszcie coś z sensem, bo to słabi.

Co do Vegety - ja tam go lubię. Właśnie przez to, co tu ktoś powiedział, że przez to go nie lubi. Dla mnie jego duma i arogancja to po prostu miód i maliny ;D
Obrazek

.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Barni pisze:Ej jakiś czas temu się z tego śmiałem, ale teraz to już tylko słabi.
Weźcie się ogarnijcie. Fajnie, przybywa 5 postów dziennie, a 4 z nich to głupoty wypisywane przez was jeden na drugiego. Totalny nonsens. Wszystkich was zdrowo cenzura, Pittiego mniej bo go lubię (nie ma jak obiektywność xD), ale naprawdę weźcie albo się zamknijcie albo piszcie coś z sensem, bo to słabi.

Co do Vegety - ja tam go lubię. Właśnie przez to, co tu ktoś powiedział, że przez to go nie lubi. Dla mnie jego duma i arogancja to po prostu miód i maliny ;D
Z pierwszym mniej się zgadzam z drugim bardzo :P
Obrazek
Paracetamol
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: wt gru 15, 2009 11:57 pm
Kontakt:

Post autor: Paracetamol »

Według mnie najbardziej wkurzający jest Chaotzu (chyba dobrze napisalem) w sumie to postac zbedna, przynajmniej w moich odczuciach
ODPOWIEDZ