Najbardziej derwująca postać z DB

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Najbardziej derwująca postać z DB

Post autor: BH Daimaouji »

Kogo najbardziej nie lubicie z DB? Tu piście!

OK najpierw ja

Frezer - Ten robal zabił wszystkich sajanów bo się ich bał (typowy przykład człowieka) , ponadto to tchórz (pewnie by ucieakł gdy broli by się przemienił w lssj) , ale można go lubić za to że zabił Kuririna w wielkim stylu

Komórczak - Ten robak zniszczył Sztucznego człowieka 16 i chciał zniszcyzć Zimie no i poniżył Vegeta i zabił Tronka ale wp ierwszej formie jego moc zabierania energi jest efektowna , poandto je ludzi na obiad

Kakarotto - Denerwuje mnie jego prawosć , zamiast dobijać przeciwników daje im uciekać , ponadto........znudził mi sie on po obejrzeniu 3 razy serii db , wszystko inne ma ok

Nappa - Tępy jak but i w dodatku więcej jest postacią sterowaną w grach rpg makera! A Radim nigdy nie miał takiej szansy (no może w "The weird mission") , ponadto zabił Piccolo jra! Naszczęscie Vegeta zabił tego przygłupa :twisted:

Paragas - Nie to że słaby ojciec to jeszcze zdrajca , naszczęście Broli zabił go pokazuwując mu że ojców trzeba tępić! :twisted:

Różnica czasów

Present Gohan - Kujon do potęgi entej naszczeście jego kuzyn z Przyszłosci miał więcej szczęscia i tym wieku nie nosił tandentnych okularów kujona

Present Trunks - Porównując Przyszłościowego Tronka , on nie zrobił z nikogo żywego plasterków jak Future Trunks , ponadto jego temat muzyczny nie dorasta "Hikari no will power" (teamt Tronka w grach PS) do pięt.

A wy?
Ostatnio zmieniony czw gru 16, 2004 7:18 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Hmm.....

Mnie najbardziej to denerwuje

Yamcha(chyba tak sie pisze)- bo jest słaby, leniwy, i nietrenuje a gdyby trenował to byłby silniejszy
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Mnie denerwuje Herkules - słaby jak dziecko, głupi, przechwala się. Przypomina mi takiego jednego ziomka ale nie będę wymieniał nazwisk.

Nie lubię również Frezera - mimo wszystko to jednak tchórz, który bez swojej siły nie potrafi nic zrobić. A te jego głupie teksty są dobijające.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Arti pisze:Mnie denerwuje Herkules - słaby jak dziecko
Hej dzieci nie są słabe! Patrz na bu bu niby wielki bobas a zbił Kaioshina i Gohana nie wliczając zamiany ludności w cukierki (mówiłem o Fat/Good/Mr. boo) :P

Kuririn - Jego pierwszy głos w wersji USA jest okropny brzmi jakby był małym kurduplem na szczeście pan Sonny Strait (znany również jako Bardock :P) poprawił ten błąd ale jego miernotość zostaje :evil:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Hercules-bałwan przywłaszcza cudze zwycięstwa sobie,jest głupi i słaby,denerwuje swoim zachowaniem i wyglądem :evil: Poprostu taki tempak,tak mnie denerwował w sadze buu że niektórych odcinków mi sie niechciało oglądać z tymi jego występami i przemowami :x Niewiem kto wpadł na pomysł jego stwożenia :x
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

No jak to kto przecież pewne że Mr. Akira :wink: Ale był to pomysl conajmniej nie na miejscu, ten gośc mnie tak irytował, tego sie nie da określić... :x Pozdro
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Chyba temu Aikira miał gorączke labo gorzej i przypadkowo coś takiego wymyślił :x
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

No i tu sie zgodze Vegan nikt trzeźwy i mądry by nie wymyślił takiej debilnej postaci... Herkules to dowód że nawet tacy ludzie jak Akira mają chwile słabości :twisted: Narx
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

macix pisze:Każdy ma słabość,ja naprzykład prace domowe :x
No wiecie Pa akira prawie NIGDY nie śpi! Więc się mu nie dziwcie!

BTW wracajmy do tematu prosze
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

BH pisze:No wiecie Pa akira prawie NIGDY nie śpi! Więc się mu nie dziwcie!
Drugi ja też bardzo mało śpie o ile mi sie uda zasnąć :!: :x A ten Cały APAP NOC gówno daje :!: :evil: Pozdro
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Denerwuje mnie to że jest zabardzo pewny siebie i niema jakiś poważnych ataków,zachowuje sie troche jak dziecko :wink:
Awatar użytkownika
Gutek
SSJ 3
Posty: 183
Rejestracja: pn gru 06, 2004 7:16 pm

Post autor: Gutek »

No wiesz Gotrunks ma jakieś 8 lat więc trudno sie dziwić... a co do jego zachowania to właśnie za to go lubie :P Wiesz co lepiej już więcej nie piszmy nie na temat bo nas zbanują :wink: Jak chcesz omówić sprawe to na gg :idea:
Mam swoją dumę, zawsze sam a nie z tłumem.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ja nie nawidze też Present Trunksa!

Pokazał dupe Broleimu , zachowuje sie jak zboczeniec i....jest słabszy od Future Trunksa , kiepski przypadek alteratywnej rzeczywistości gdyby było normalnie (F Trunks by nie przybył i by nie odtrzegł naszych przyjaciół) wprawdzie by nie było już Vegety ale co nam tam , ważne nie ma Kakarotto :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

PiterSSJ3 pisze:NIeznosz, nienawidze całej rodziny Goku( oprucz ChiChi i Videl)
Jak to Goku!? Mówcie Bardock gdyż Bardock jest szczytowym członkiem tej rodizny BTW ChiChi i Videl nie należą pod wględem krwi do ich rodziny ale jak chcesz , mi z rodziny BARDOCKA podobają się: Bardock , Radim , Future Gohan i Pan , reszta sucks! Kakarotto jest dobrocholikiem , Present Gohan to kujon , Goten to głupek a Goku jr nie chce oddawać "kolegom" z klasy bo mu zabierają rzeczy innymi słowy lebioda! , ach Bardock ma dziwne potomstwo.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Gość

Post autor: Gość »

Fakt Bardock był wporzo. Ale reszta jest do bani, nieważne w jakiej wersji
ODPOWIEDZ