Twoja ulubiona walka

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

DJos pisze:
BH Daimaouji pisze:
DJos pisze:Moja ulubiona walka to Cell vs Goku, oraz Cell vs Gohan. Pokazuje wspaniale geniusz Goku :)

@Up.
Wymieniles prawie wszystkie wazniejsze walki z DB
1.KKRT geniuszem? ROTFL
2.Ta wiem , choc nie dalem np. walki KKRT vs Dr. Willow/Uiro/Whello , bo tej walki nie lubie zbytnio
A nie jest? czytalem Twoje wypowiedzi a tym forum, a szczegolnie Vegeta vs Goku i powiem Ci, ze jestes nie obiektywny, jesli to nie za male slowo... jestes fanatykiem Vegety
1.Bitewnym owszem , ale w inteligencji? Heh
2.Wiele osob na tym forum tez sa ow "fanatykami Vegety" i BTW mnie juz nudzi jak wszyscy pisza "KKRT zawsze byl lepszy od Vegeta" itp. gowna (takich nazywam ze tez mowia za duzo o Kakarottcie , jakbys spojrzal na posty Gogety. KKRT moze byc "najsilniejsza istota we wszechswiecie" , ale bez przesady , zreszta i tak ma wiele "piet Archilesowych" oto one : 1)Strzykawka (lub igla) 2)Jego Zona Chi Chi 3)Jego nalogowa dobroc)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
DJos
Przeciętny wojownik
Posty: 9
Rejestracja: sob kwie 14, 2007 10:34 am

Post autor: DJos »

BH Daimaouji pisze:
DJos pisze:
BH Daimaouji pisze: 1.KKRT geniuszem? ROTFL
2.Ta wiem , choc nie dalem np. walki KKRT vs Dr. Willow/Uiro/Whello , bo tej walki nie lubie zbytnio
A nie jest? czytalem Twoje wypowiedzi a tym forum, a szczegolnie Vegeta vs Goku i powiem Ci, ze jestes nie obiektywny, jesli to nie za male slowo... jestes fanatykiem Vegety
1.Bitewnym owszem , ale w inteligencji? Heh
2.Wiele osob na tym forum tez sa ow "fanatykami Vegety" i BTW mnie juz nudzi jak wszyscy pisza "KKRT zawsze byl lepszy od Vegeta" itp. gowna (takich nazywam ze tez mowia za duzo o Kakarottcie , jakbys spojrzal na posty Gogety. KKRT moze byc "najsilniejsza istota we wszechswiecie" , ale bez przesady , zreszta i tak ma wiele "piet Archilesowych" oto one : 1)Strzykawka (lub igla) 2)Jego Zona Chi Chi 3)Jego nalogowa dobroc)
1. A czy ja powiedzialem ze chodzi mi o inteligencje? jasne zer chodzi o walke.
2.No tak napewno jego wrogowie wezma i przyleca na niego ze strzykawkami albo wezma przejmą kontrolę nad Chi chi... wez co to ma wogule do rzeczy? heh.. a po za tym kazdy ma wady... Wady Goku są niczym w porównaniu z wadami Vegety, chociażby jego pycha.. przez to wlasnie nie raz sprowadzał nie małe kłopoty lub przegrywał...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

DJos pisze:
BH Daimaouji pisze:
DJos pisze: A nie jest? czytalem Twoje wypowiedzi a tym forum, a szczegolnie Vegeta vs Goku i powiem Ci, ze jestes nie obiektywny, jesli to nie za male slowo... jestes fanatykiem Vegety
1.Bitewnym owszem , ale w inteligencji? Heh
2.Wiele osob na tym forum tez sa ow "fanatykami Vegety" i BTW mnie juz nudzi jak wszyscy pisza "KKRT zawsze byl lepszy od Vegeta" itp. gowna (takich nazywam ze tez mowia za duzo o Kakarottcie , jakbys spojrzal na posty Gogety. KKRT moze byc "najsilniejsza istota we wszechswiecie" , ale bez przesady , zreszta i tak ma wiele "piet Archilesowych" oto one : 1)Strzykawka (lub igla) 2)Jego Zona Chi Chi 3)Jego nalogowa dobroc)
1. A czy ja powiedzialem ze chodzi mi o inteligencje? jasne zer chodzi o walke.
2.No tak napewno jego wrogowie wezma i przyleca na niego ze strzykawkami albo wezma przejmą kontrolę nad Chi chi... wez co to ma wogule do rzeczy? heh.. a po za tym kazdy ma wady... Wady Goku są niczym w porównaniu z wadami Vegety, chociażby jego pycha.. przez to wlasnie nie raz sprowadzał nie małe kłopoty lub przegrywał...
1.Ta , no to zmienia postac rzeczy
2.Wiesz niektorzy pisali takie pomysly :twisted: I musze przyznac , ze calkiem sa uzyteczne (zreszta Freeza tez spotkal sie z jego "pieta archilesowa" Demonicznym Super Sajanem)
3.Vegeta ma wady? Moze porownujac go do czlowieka , ale porownujac go do sajana to zachowuje sie "normalnie" (Gdyz Sajan jest okrutny , ma pyche , czesto lubi walczyc z kims silnym zamiast z kims slabszym i nedznym (temu Vegeta dal Komorczakowi wchlonac #18 bo i tak jego walka z "Zalosnym Komorczakiem" nie byla by ciekawa nie?) , ponadto bywa samolubny , i nie daruje zycia upadlym wrogom) , wiec to nie wada Vegety , sajanowie tak wlasnie sie bija
4.Zeby nie byc za bardzo na offtopicu dalem tu mowe o walce
5.Wracajac do walki to lubie tez te walki

Vegeta vs Guldo (O moj boze Guldo , doprawdy straciles glowe)
Vegeta vs Yajirobe (Niezle sie staral ale kazdy wie ze "dobro nie poplaca")
KKRT vs Rikum (Dal mu szybki cios "ponizej pasa")
Gen. Zolw vs Broli (Walka musiala byc fajna , szkoda ze Gen. Zolw byl pijany)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
DJos
Przeciętny wojownik
Posty: 9
Rejestracja: sob kwie 14, 2007 10:34 am

Post autor: DJos »

BH Daimaouji pisze:DJos napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
DJos napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
DJos napisał/a:
Moja ulubiona walka to Cell vs Goku, oraz Cell vs Gohan. Pokazuje wspaniale geniusz Goku

@Up.
Wymieniles prawie wszystkie wazniejsze walki z DB


1.KKRT geniuszem? ROTFL
2.Ta wiem , choc nie dalem np. walki KKRT vs Dr. Willow/Uiro/Whello , bo tej walki nie lubie zbytnio


A nie jest? czytalem Twoje wypowiedzi a tym forum, a szczegolnie Vegeta vs Goku i powiem Ci, ze jestes nie obiektywny, jesli to nie za male slowo... jestes fanatykiem Vegety


1.Bitewnym owszem , ale w inteligencji? Heh
2.Wiele osob na tym forum tez sa ow "fanatykami Vegety" i BTW mnie juz nudzi jak wszyscy pisza "KKRT zawsze byl lepszy od Vegeta" itp. gowna (takich nazywam ze tez mowia za duzo o Kakarottcie , jakbys spojrzal na posty Gogety. KKRT moze byc "najsilniejsza istota we wszechswiecie" , ale bez przesady , zreszta i tak ma wiele "piet Archilesowych" oto one : 1)Strzykawka (lub igla) 2)Jego Zona Chi Chi 3)Jego nalogowa dobroc)


1. A czy ja powiedzialem ze chodzi mi o inteligencje? jasne zer chodzi o walke.
2.No tak napewno jego wrogowie wezma i przyleca na niego ze strzykawkami albo wezma przejmą kontrolę nad Chi chi... wez co to ma wogule do rzeczy? heh.. a po za tym kazdy ma wady... Wady Goku są niczym w porównaniu z wadami Vegety, chociażby jego pycha.. przez to wlasnie nie raz sprowadzał nie małe kłopoty lub przegrywał...


1.Ta , no to zmienia postac rzeczy
2.Wiesz niektorzy pisali takie pomysly I musze przyznac , ze calkiem sa uzyteczne (zreszta Freeza tez spotkal sie z jego "pieta archilesowa" Demonicznym Super Sajanem)
3.Vegeta ma wady? Moze porownujac go do czlowieka , ale porownujac go do sajana to zachowuje sie "normalnie" (Gdyz Sajan jest okrutny , ma pyche , czesto lubi walczyc z kims silnym zamiast z kims slabszym i nedznym (temu Vegeta dal Komorczakowi wchlonac #18 bo i tak jego walka z "Zalosnym Komorczakiem" nie byla by ciekawa nie?) , ponadto bywa samolubny , i nie daruje zycia upadlym wrogom) , wiec to nie wada Vegety , sajanowie tak wlasnie sie bija
Taa moze i w odniesieniu do Saiya-jin'ow to jest to norma, ale czy ta norma mu kiedys pomogla? raczej nie, zawsze przez to przegrywal, a Goku ktory pomiedzy Kosmicznymi Wojownikami jest "panienką", mimo swej dobrotliwosci wychodzi na tym znacznie lepiej niz Vegeta na pysze, i chełpieniu sie...

@topic
Goku na Namek; Jego walki z ludzmi Freeza'ra i z samym Freeza, miodek
Awatar użytkownika
Rocky18
USSJ
Posty: 75
Rejestracja: czw kwie 05, 2007 9:56 pm
Lokalizacja: Dąbrowa Tarnowska

Post autor: Rocky18 »

Vegeta VS Goku (pierwsze starcie)
SSJ Goku vs Freezer
Future Trunks Vs Freezer
Vegeta Vs Cell
SSJ2 Gohan Vs Cell
Maijn Vegeta vs Goku
Vegetto Vs Buu
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

DJos pisze:Taa moze i w odniesieniu do Saiya-jin'ow to jest to norma, ale czy ta norma mu kiedys pomogla? raczej nie, zawsze przez to przegrywal, a Goku ktory pomiedzy Kosmicznymi Wojownikami jest "panienką", mimo swej dobrotliwosci wychodzi na tym znacznie lepiej niz Vegeta na pysze, i chełpieniu sie...
Ta , ale KKRT mial gorzej , przez jego (glupia) naiwnosc nie jeden raz przegrywal (w przypadku Freeza sagi to Vegeta sam musial naprawiac jego bledy)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Moje ulubione walki to:

Goku vs Freeza
Piccolo vs c17
Gohan SSJ2 vs Perfect Cell
Maijn Vegeta vs Goku
Goku SSJ4 i Vegeta SSJ4 vs Li Shenron
I oczywiscie Gogeta SSJ4 z li shenrongiem...Naturalnie ;PP
Obrazek
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

BH Daimaouji pisze: Ta , ale KKRT mial gorzej , przez jego (glupia) naiwnosc nie jeden raz przegrywal (w przypadku Freeza sagi to Vegeta sam musial naprawiac jego bledy)
Czemu ty tak bronisz Vegety? Ogólnie jego postawa podoba się wszystkim, ale w kluczowych sytuacjach był bezmyślny, nie miał honoru ani zasad... Przypomnijcie sobie sytuację przed walką Goku z Kapitanem sił specjalnych, albo bezustanne powtarzanie przez Vegete, że zniszczy Goku.
Awatar użytkownika
filip_3521
SSJ 2
Posty: 131
Rejestracja: ndz lis 19, 2006 11:52 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: filip_3521 »

Moją ulubioną walką w DB był 23 Tenkchai Budokai kiedy to Songo mierzył się z Tenshinem
Moją ulubioną walką w DBZ była walka Goku z Frezerem :D
Moją ulubioną walką w DB GT była walka z Bebi Vegetą ( bo nie ma co wybierać :P )
http://pl.youtube.com/watch?v=VBxNh78hYDs
My Friend - Sasuke
Teledysk o Naruto i Sasuke :)
Awatar użytkownika
Mr.Atom
Vegeta SSJ 7
Posty: 113
Rejestracja: śr lip 13, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Mr.Atom »

Majin Vegeta vs Fat Buu
Chibi Trunks vs Chibi Goten :D
Krilan vs Nappa ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Damianeku666
USSJ
Posty: 77
Rejestracja: ndz maja 27, 2007 10:11 am
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Damianeku666 »

Majin Vetega vs Kakarotto
Trunks USSJ vs Cell
Majin Vegeta vs Grubas
Gogetto vs Li Shinron
Gohan vs Cell
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Majin Vegeta SSJ2 versus Goku SSJ2
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

Goku ssj4 vs bebi golden oozaru
Gogeta vs li shen ron
Gogeta vs Janemba
Vego vs buu
Goku ssj2 vs vegeta ssj2
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

razz pisze:Goku ssj2 vs vegeta ssj2
Niedawno mówił, że to najnudniejsza w całym DB.... No w sumie to dawno xD Ale mówiłeś!

Moje ulubione walki to jest m.in.
Son Gohan vs Cell
Son Goku vs Tenshin na turnieju
Son Goku vs Strzykka
No i Son Goku vs Goten i Trunks, a następnie Gotrunks. To w basenie, czy co to tam było... miało w sobie wodę xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kayl
SSJ 2
Posty: 149
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 7:55 am
Lokalizacja: Golina

Post autor: Kayl »

no mowilem ale obejrzalem pare razy i sie do niej troche przekonalem:))
Obrazek
ODPOWIEDZ