Pomysly na gre

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

ja też na to czekam
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

OMG Czmeu taki DUZY rozmiar?! Mowilem nie dodawaj RTP! dodaj tylko zasoby z DB potrzebne!

Update

OMG TY idioto pier****ny! :evil: zasoby z DB dajesz do folderu z gra nie do RTP , jestes jakims debilem czy co?! :evil:

Zrywam z nasza przyjaznia dopoki znajdziesz swoj rozum :twisted:

Update2

No no fajna gra (ale i tak musialem przekopiowac pliki z twojego RTP tam , to bylo denerwujace ale oplacalo sie :))

oto analiza

+
2 Mapa (delicja :))
Grywalnosc :)

-
Polskie znaki
Polskie txt -> "stwor" smierc (ech ci polacy :|)
Charsety nie pasujace do twarzy
Nie potrzebne dodawanie zbednych facesetow
Zla twarz Bardocka!

ogolem

3- :)

OK wiem ze nie masz przeciwko temu wiec "pozycze" ta fajna mape do mojej gry :)

Update3

OK nadal jestemy kolegami bo ten n00b Vegeta mnie tak W.K.U.RW.I.L. nie chcem z nim rozmawiac :evil:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

No, ok mapkę możesz pożyczyć, ja tym razem skupiłem się na ulepszeniu fabuły, a prawie wcale nie zająłem się facesetami i charsetami... Muszę chyba w końcu to zrobić, ale byłem na tyle leniwy, że mi się nie chciało. Polskie znaki tak się głupio jakoś sklejają, to nie moja wina że tak wyglądają, więc nic nie poradzę...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

1.Myslalem ze sie bardziej wsciekniesz , no jak widac jestes nadal zbyt lagodny
2.Mi chodzi o to ze ja mam angielska wersje tego i u mnie gdy sa "polskie" znaki wychodza "rosyjskie" znaki
3.OK czekam na kolejne demo , ale zeby byly w nim:
a).Wszystkie potrzebne charsety , facesety i katalogu z gra nie w RTP!
b).Rzeczy z DB (Senzu , smocze kule , sajanskie zbroje itp.)
4.Fajnie wyglada twarz wujka Taremisa Dragon Fist kun , zapomnialem to dodac do plusow :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Ok, więc jestem zadowolony... Czyli zamiast polskich znaków takich jak "ó" będę pisał "o", żeby można było wszystko przeczytać i dam normalne przedmioty z DB, tak jak zauważyłeś, że na końcu już walka z Reecomem i Freeza... :) a więc biorę się do pracy.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dragon Fist pisze:Ok, więc jestem zadowolony... Czyli zamiast polskich znaków takich jak "ó" będę pisał "o", żeby można było wszystko przeczytać i dam normalne przedmioty z DB, tak jak zauważyłeś, że na końcu już walka z Reecomem i Freeza... :) a więc biorę się do pracy.
OK wiec :)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Właśnie teraz robię przedmioty, np. Miecz Trunksa, Miecz Z, Fasolki Senzu, Świętą wodę, zbroje Saiyan różne, więc mam nadzieję, że jak dam znowu, to będziesz zadowolony:]
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dragon Fist pisze:Właśnie teraz robię przedmioty, np. Miecz Trunksa, Miecz Z, Fasolki Senzu, Świętą wodę, zbroje Saiyan różne, więc mam nadzieję, że jak dam znowu, to będziesz zadowolony:]
He he
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Już zrobiłem poprawki, nie zmieniłem charsetów i facesetów, ale poprawiłem inne rzeczy i jest mniejszy rozmiar :)
Oto link:
http://www.megaupload.com/?d=049C4VSM
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

hmmmmmmm juz lepiej ,ale znowu brakuje zasobow!
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Mój pomysł na grę :

King Cold i Freeza lądują ja Ziemi. Wita ich Tronk. Niszczy on jego żołnierzy i zabija Freeze. King Cold próbuje go przekonać, żeby do niego dołączył. Trunks ma już zadać ostateczny cios, gdy ktoś nagle wymierza w niego pocisk. Ten ktoś to Cooler. Zabija on Tronka i dobija ojca. Walczy z Z wojownikami. Wkońcu przybywa Goku i unicestwia Coolera.

Może być?
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

MeTeO* pisze:Mój pomysł na grę :

King Cold i Freeza lądują ja Ziemi. Wita ich Tronk. Niszczy on jego żołnierzy i zabija Freeze. King Cold próbuje go przekonać, żeby do niego dołączył. Trunks ma już zadać ostateczny cios, gdy ktoś nagle wymierza w niego pocisk. Ten ktoś to Cooler. Zabija on Tronka i dobija ojca. Walczy z Z wojownikami. Wkońcu przybywa Goku i unicestwia Coolera.

Może być?
Dla mnie ta , ale czy Cooler nie jest przypadkiem slabszy od Tronka? Przeciez KKRT go pokonal jak Super Sajan nawet w jego 5 formie (nie mowie ze Cooler jest slabszy od Freezy jakby co)

Oto moj pomysl

Akcja dzieje sie w swiecie Trunksa , na Ziemie przybywa Freeza z jego ojcem , na razie nie widzi KKRTa wiec planuje zniszczyc Ziemie , jednakze KKRT teleportuje sie na Ziemie i zabija ich , (nie)stety wkrotce umiera i pojawiaja sie Cybrogi 17 i 18 , ale zabijaja tylko Yamche i Krilana , 13 lat pozniej , Gohan jako mlodzieniec wraz z pozostalymi przy zyciu wojownikami Z , szykuja sie zeby pokonac Cyborgi , skoro Piccolo jr nie zginal smocze kule sa , ale w rekach Cyborgow , wiec Z wojownicy musze je im odebrac i uratowac ten swiat , jednakze pare lat pozniej , Babidi i Dabra pojawiaja sie zeby przywrocic Buu do zycia
Ostatnio zmieniony sob sty 19, 2008 5:34 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Cooler nie jest słabszy od Tronka. Pamiętajmy, że Trunks nie dawno osiągnął SSJ i nie jest tak silny jak KKRT w filmie 5 ;)
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

MeTeO* pisze:Pamiętajmy, że Trunks nie dawno osiągnął SSJ
od kiedy 17 lat temu (4 w anime) to "niedawno"?

no ale mozliwe ze masz racje , ale to dziwne ze Cooler pokonuje SSJ mimo iz to slaby punkt jego rasy

Hmm widze ze moj temat "odzyl" fajnie , czekam na inne pomysly fanow
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ