Wykonam Logo !

Wszystkie sprawy, które dotyczą tego forum.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

tak wlasnie myslalem, ze dales freeze bo pasowal kolorystycznie... to twoja praca, ale ja bym to jednak zmienil bo to wkoncu SSJ power... wiem ze artyste zadko interesuje zdanie innych, ale jak wpadniesz na cos zwiazanego z sayianami pasujacego kolorystycznie, to zmien to :)
Awatar użytkownika
Szpaner
Zasłużony
Posty: 124
Rejestracja: śr gru 07, 2005 7:09 pm

Post autor: Szpaner »

No przecież to jest związane z Saiyanami, w końcu mamy tu pierwszego SSJ w serii i przyczyne jego przemiany...

No dobra, później spróbuje zrobić coś nowego.
Rekord w usuniętych postach następujących bezpośrednio po sobie - 22 :wink:
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

w zasadzie masz racje... no ale ;) wedlog mnie jednak byloby lepiej zastapic czyms tego freeze
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Moze Bardockiem SSJ (fanart) lub Brolim DSSJ co?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Możliwe, ale i tak to logo z Frezerem mi się najbardziej podoba. A najlepiej niech sie Rav-sama i Arti-sama wypowiedzą.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Bardock ssj niejest prawdziwy a goku lepiej pasuje bo widzielismy go pierwszego jako ssj :)
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Kris pisze:Bardock ssj niejest prawdziwy a goku lepiej pasuje bo widzielismy go pierwszego jako ssj :)
Ale NIKT nie lubi Szumowinorotta nawet jesli podczas pierwszej przemiany zachowywal sie jak sajan i dawal w morde temu "herosowi" Freezie :P
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

BH... zazwyczaj staram sie tolerowac twoje wypowiedzi, ale takich glupot poprostu nie rozumiem... jak mozesz pisac za wszystkich? ty nie go nie lubisz, natomiast ja (i mysle ze jeszcze wiele osob z tego forum) go lubie...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Spamer pisze:
BH pisze:Hmmmm widze tylko Freeze i kogos w tle ktora ma twarz po Bardocku (Gohan Nastolatek?) nie widze Kakarotta tam , hmmmm moze byc , ale skoro nie lubie Freezy to 3+
Tak, świetne uzasadnienie, które nie ma nic do rzeczy. To, czy lubisz postać czy nie, nijak wpływa na odebranie przez Ciebie kompozycji... Oprócz tego muszę przyznać, że Gohan ma naprawdę "wiele-inaczej" wspólnego z Bardockiem pod względem aparycji. Skoro ta postać jest podobna do Bardocka, to musi - MUSI - być podobna także do Goku... A, i by nie było, taki mały "zonk", zdziwienie i wyjaśnienie sprawy; TO JEST GOKU SSJ
Kakarotto SSJ? Mi wyglada na Gohana , ma jeden kosmyk co mu odpada z glowy a nie wiele

BTW Dalem ci "spamer" bo nie zauwazylem ostanio ze zacytowales mnie "BeHa" prosze wiec cie zebys tak nie robil ok?
BH... zazwyczaj staram sie tolerowac twoje wypowiedzi, ale takich glupot poprostu nie rozumiem... jak mozesz pisac za wszystkich? ty nie go nie lubisz, natomiast ja (i mysle ze jeszcze wiele osob z tego forum) go lubie...
Ech no dobra , chociaz nadal nie rozumiem jak mozna lubic takie cos jak KKRT , dla mnie jest za mily i denerwuje mnie swoja dobrocia
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

O osobach mowi sie ktos, a nie cos, ja tez lubie Goku.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Bliz pisze:O osobach mowi sie ktos, a nie cos, ja tez lubie Goku.
1.Vegeta kun mowil do niego "Wiesniak" i sajanowie o nim mysla "smiec" wiec bede pisal jak chcem
2.Oczywiscie ze go lubisz :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Z Sajan to zostal Vegi i Brolly ktoryy nie mysli tak ale wszyscy mysla. Mowia tak bo mu zazdroszcza nie maja tego co on mial i tyle ci powiem...
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 1970 1:00 am przez Bliz, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Szpaner, jakbyś mógł to w logach umieszczaj tylko postacie najlepsze ogólnie, żeby było widać, że SSJ Power Rulez XD

Przykładowe takie postacie:
:arrow: Mistic Gohan
:arrow: Vegito(Vegetto) + SSJ
:arrow: Gogeta?
:arrow: Kakarotto(Son Goku) SSJ, SSJ2, SSJ3, SSJ4

Tylko nie mówić, że Broly jest ogólnie najlepszy... Kupa mięśni, mega moc i zero rozumu...

Z góry dziękuje

Aha, Ja chyba jeszcze nie komentowałem Twojego loga z Freezą.
Daje szczerą ocene... 85/100 - Ogólnie wygląda bardzo fajnie, ale to logo nie ma "tego czegoś", co przyciąga... A szkoda, wielka szkoda, bo jest naprawde dobre


Kris: Twoje loga coś nie wyglądają za dobrze, każdemu z nich dałbym taką samą ocenę: 45/100 - podszkul się troche, a kiedyś może będziesz robił takie prace, jak Szpaner ^^
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Wiec ta :D Wiem ze temat zamkniety ale otwarty to i tak :D mozna wrzucac pracki a powiem tak :D

NA NIC NIELICZE TYLKO CHCE OCENE:D

http://images14.fotosik.pl/35/5715733a5e6dfb2c.png

http://images14.fotosik.pl/35/06598af05c50bfea.png

http://images14.fotosik.pl/35/8fbae5b556b21a2f.gif

xD prosze o ocene

---------------------------------------------
Btw:D Jak sie komus nudzi to mozna cos porobic xD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
adrian
SSJ 5
Posty: 539
Rejestracja: pt gru 16, 2005 7:30 pm
Lokalizacja: warszawa
Kontakt:

Post autor: adrian »

no naprawde fajne
w skalis zkolnej
1)5+
2)4
3)5+
ODPOWIEDZ