Błędy na stronie

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

nie mówią po hiszpańsku, może ci się wydawać bo hiszpański i portugalski są podobne.
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
razz
Zasłużony
Posty: 269
Rejestracja: pt gru 29, 2006 12:09 am
Kontakt:

Post autor: razz »

jest taki region w Brazylii, gdzie mówią po hiszpańsku, nie sprzeczaj się, czytałem kiedyś o tym w gazecie :D
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

razz pisze:
SonGohan pisze:W opening jest plik "Brazylijski opening DB" a w brazylji mówią po portugalsku!!
Mówią też po angielsku i hiszpańsku :D
prosze cie nie myl Hiszpańskiego z Portugalskim wiem że są podobne , ale inne :D nawet niewiesz jakie to jest małe "miasto" kilka tysięcy ma :D i nie więcej
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

Jest takie miasto?? A jak się nazywa wie ktoś?? :?:
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Arti pisze:Temat jest bez sensu, ponieważ na stronie nie ma błędów ^_^
Arti...zawsze Cię lubiłem, ale najbardziej za Twoją skromność i trafne uwagi xD zgadzam się, może są jakieś DELIKATNE błędy, ale poza tym strona - ideał
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

bobercik pisze:
Arti pisze:Temat jest bez sensu, ponieważ na stronie nie ma błędów ^_^
Arti...zawsze Cię lubiłem, ale najbardziej za Twoją skromność i trafne uwagi xD zgadzam się, może są jakieś DELIKATNE błędy, ale poza tym strona - ideał
racja strona idealna ale przydał by się nowy desing i logo na forum gdyż z mojego twierdzenia co jakiś czas należy przeprowadzić jakieś zmiany
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

Popieram Krisa, i co więcej na stronie jest mało informacji o DB, wymyślcie coś jeszcze. :wink:
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

W zgonach jest blad ze smiercia Kryminatora (Tao Pai Pai) , zginal on tylko raz (gdy Bu Bu atakowal nie wiem ktory go zabil , czy przez Super Bu czy Dzieciaka Bu). KKRT go nie zabil bo stal sie potem cyborgiem , a Tenshin tez go nie zabil bo zyl przed Cell game (mimo iz tylko w Anime)

W zgonie Gyumaou (Ox king) tez jest blad , zjadl go Bu Bu , a nie jak Bu Bu zniszczyl Ziemie :|
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Temat Techniki.
Technika numer 4:

DEATH BALL

Jest to ogromna czerwona kula, którą tworzy się z energii skoncentrowanej w dwóch palcach skierowancyh ku górze. Tą techniką Frieza zniszczył Namek. Technika ta jest bardzo potężna i można nią niszczyć planety.
Technikę używali:
Frieza.


Technika numer 24:

DEATH BALL

Technika służąca głównie do niszczenia planet. Atakujący unosił palec lub ręce do góry i tworzył czerwoną kulę, która była w stanie zniszczyć planetę. Tą techniką Frieza zniszczył planety: Vegeta i Namek.
Technikę używali:
Frieza.


Czyli małe powtórzenie.
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

1 W technikach zwyklych jest atak:
-Renzoku Energy Dan: błyskawiczne wystrzeliwywanie wielu małych pocisków Ki na raz, co atakuje kilka celów lub jeden, ale mocniej.
Wymagane BP: 2.000, koszt nauki: 15, koszt w Ki: 8, zasięg: daleki, efekt: Stopień obrażeń - moc x5k4, atak rozpryskowy, LUB Stopień obrażeń - moc x5k6, atak nierozpryskowy (czyli na jednego gościa), bazowa celność: 40%.

Ale w karcie postaci nie ma tej techniki do kupienia...

2 W dziale zapiski informacjie, a dokladnie w poziomy mocy niepoprawnie sa one zapisane. Wynika z tego, ze naprzyklad Piccolo z Buu sagi zniszczylby Goku SSJ4. Wogole wszystkie postacie z serii GT sa tam niewiarygodnie oslabione...Dlaczego??
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Astarot pisze:2 W dziale zapiski informacjie, a dokladnie w poziomy mocy niepoprawnie sa one zapisane. Wynika z tego, ze naprzyklad Piccolo z Buu sagi zniszczylby Goku SSJ4. Wogole wszystkie postacie z serii GT sa tam niewiarygodnie oslabione...Dlaczego??
Jak to mowi ktos "Poziomu mocy sa glupie". To cie tez by zaciekawilo dlaczego Gohan jako Mystic dostawal baty od Hildegarna zamiast go skopac
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

No dobra ale to jest troche przesada. Gogeta SSJ4 jest rownie silny jak Gohan z Cell sagi...Przeciez to jest niemozliwe...No sam powiedz.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

:shock: Super Gogeta jest taki slaby?! Dziwne co dowodzi ze nawet Wego (jako SSJ) by skopal tylek Ii Shinronowi

Jak mowilem jacis fani robia sobie jaja

(Patrz na moc Czonska jr i jego ludzi w grze "Kyuushuu Saiya jin" i potem powiedz , "Zaraz , jesli KKRT i Piccolo jr byly tacy silni , czemu przegrali z Radimem?")

Pewnie fan co nigdy nie widzial DB i zobaczyl filmik z Farmerem jak zabija Radima , Vegete i Nappe , Freeze i Komorczaka napisze ze jego moc to z jakies 100.000.000
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Juz ja sam bym to lepiej zmontowal...Napewno sila bylaby blizej prawdziwej z Dragon Balla, te ktora sam bym napisal...
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

No ale pamietaj Moc SSJ Vegetto musi byc nizsza od SSJ Gogety wszak Vegetto to najsilniejsza fuzja w DBZ

Szkoda ze Sauzaa , Neizu i Doore nie podali mocy w filmie 5 jak mieli skautery :evil:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ