Błędy na stronie

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Błędy na stronie

Post autor: Rav »

Jeśli znalazłeś (choćby najmniejszy) błąd na stronie, napisz o tym tutaj. Będę bardzo wdzięczny i natychmiast go poprawię :)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

W poziomach mocy trzeba dopisać wszędzie "m" w słowie stadium :D . Dział : Poziomy mocy . BTW : Zamiast stadium u saiyanów to można napisać transformacje :wink:.
Awatar użytkownika
Wolak
SSJ 5
Posty: 842
Rejestracja: ndz lip 24, 2005 1:03 pm
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Wolak »

Jako ze to jest strona o DB to uzywajcie terminow DB skroty ssj powinny brzmiec nie super wojownik ale super sayajin . to tylko sugestia mi to nie przeszkadza i poprawcie w koncu inf. gdzie Goku osiagnal ssj 3 ,to bylo podczas walki z fat buu , poprawcie to w koncu !!!
Uwertura...

Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Wolak pisze:Jako ze to jest strona o DB to uzywajcie terminow DB skroty ssj powinny brzmiec nie super wojownik ale super sayajin . to tylko sugestia mi to nie przeszkadza
Po myślniku nie są napisane rozwinięcia skrótów, lecz polskie tłumaczenia nazw tych transformacji, które można było usłyszeć na TVN 7.
Wolak pisze: i poprawcie w koncu inf. gdzie Goku osiagnal ssj 3 ,to bylo podczas walki z fat buu , poprawcie to w koncu !!!
Poprawione, dzięki BH i Wolakowi.

Macix: Obie formy są poprawne ("stadiu" to narzędnik słowa "stadio"), ale faktycznie "stadium" to nieciekawe słowo i zmienię je, gdy będę wprowadzał poprawki w działach.
Ostatnio zmieniony wt lip 11, 2006 1:57 pm przez Rav, łącznie zmieniany 3 razy.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
adi19
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: czw lut 09, 2006 9:34 pm

Post autor: adi19 »

1 Błąd jest w Wieku Bohaterów(tzn. wszystkim bohaterom wiek zwiększa się o 7 pod koniec serii a Goku przeciez jest starszy). Goku trenował w Room of Spirit & Time a tam jak wiadomo czas szybko leci. Więc gdy Goku spotyka przyjacioł na turnieju to ci dziwią się że tak wyrósł;] Dlatego nie idzie ustalic dokladnego wieku Goku(tak sądzę) :wink:

2 Błąd to napisanie iż w Room of Spirit & Time mogą przesiadywac tylko 2 osoby :shock: :shock: A w Sadze Buu? Przeciez gdy Gotenks
(2 postacie) walczył z Buu(1 postac) w tej sali byl rowniez piccolo(1 postac) co razem daje nam 4 postacie:D
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

adi19 pisze:1 Błąd jest w Wieku Bohaterów(tzn. wszystkim bohaterom wiek zwiększa się o 7 pod koniec serii a Goku przeciez jest starszy). Goku trenował w Room of Spirit & Time a tam jak wiadomo czas szybko leci. Więc gdy Goku spotyka przyjacioł na turnieju to ci dziwią się że tak wyrósł;] Dlatego nie idzie ustalic dokladnego wieku Goku(tak sądzę) :wink:

2 Błąd to napisanie iż w Room of Spirit & Time mogą przesiadywac tylko 2 osoby :shock: :shock: A w Sadze Buu? Przeciez gdy Gotenks
(2 postacie) walczył z Buu(1 postac) w tej sali byl rowniez piccolo(1 postac) co razem daje nam 4 postacie:D
Dzięki, zajmę się tym przy poprawianiu działów.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Wolak pisze:poprawcie w koncu inf. gdzie Goku osiagnal ssj 3 ,to bylo podczas walki z fat buu , poprawcie to w koncu !!!
Albo źle oglądałem DBZ, albo było to gdzie indziej! Osiągnął tą forme w zaświatach, ale pierwszy raz użył podczas walki z Fat Buu, a później mówił, że w zaświatach o wiele łatwiej być na tej formie... (a kiedy to już nie wiem... Może film z Janembą is true?)
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

dae pisze:
Wolak pisze:poprawcie w koncu inf. gdzie Goku osiagnal ssj 3 ,to bylo podczas walki z fat buu , poprawcie to w koncu !!!
Albo źle oglądałem DBZ, albo było to gdzie indziej! Osiągnął tą forme w zaświatach, ale pierwszy raz użył podczas walki z Fat Buu, a później mówił, że w zaświatach o wiele łatwiej być na tej formie... (a kiedy to już nie wiem... Może film z Janembą is true?)
Wcześniej też uważałem, że Goku osiągnął SSJ 3 w walce z Janembą, ale coś spowodowało, że zmieniłem zdanie. Niestety nie pamiętam już co. Mógłbym ponownie obejrzeć film 12. i odcinki z Buu a następnie wszystko dokładnie przeanalizować. Ale chyba jednak lepiej zrobię, jeśli poczekam, aż inne osoby wypowiedzą się w tym temacie.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Rav pisze:Wcześniej też uważałem, że Goku osiągnął SSJ 3 w walce z Janembą, ale coś spowodowało, że zmieniłem zdanie. Niestety nie pamiętam już co. Mógłbym ponownie obejrzeć film 12. i odcinki z Buu a następnie wszystko dokładnie przeanalizować. Ale chyba jednak lepiej zrobię, jeśli poczekam, aż inne osoby wypowiedzą się w tym temacie.
Napewno nie osiągnął w walce z Janembą, to tylko taki przykład głupi XD Ale osiągnął w zaświatach, bo sam w odcinkach mówił, że to forma której się nauczył w zaświatach, a później, że nie może w świecie żywych długo na niej przebywać(zabiera zwyt wiele energii?)
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
Awatar użytkownika
Mr.Atom
Vegeta SSJ 7
Posty: 113
Rejestracja: śr lip 13, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Mr.Atom »

Dokładnie. NA ziemi panuje inna atmosfera/grawitacja etc (czynniki wplywajace na sile) i stadium SSj 3 jest zbyt uciążliwe.

Chodzi o to, że łatwiej w "martwym ciele", bo ciało nie wytrzymuje, czy coś takiego(body can't hold it) - Dae
Ostatnio zmieniony pt lip 14, 2006 1:50 pm przez Mr.Atom, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Znalazlem tu blad
Dragonball'a stworzył Akira Toriyama w grudniu 1980 roku.
DB Pan Akira zrobil w 1984/5 roku , w 1980 roku zrobil Dr. Slumpa
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

BH Daimaouji pisze:Znalazlem tu blad
Dragonball'a stworzył Akira Toriyama w grudniu 1980 roku.
DB Pan Akira zrobil w 1984/5 roku , w 1980 roku zrobil Dr. Slumpa
Dzięki, poprawione.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:
BH pisze:Znalazlem tu blad
Dragonball'a stworzył Akira Toriyama w grudniu 1980 roku.
DB Pan Akira zrobil w 1984/5 roku , w 1980 roku zrobil Dr. Slumpa
Dzięki, poprawione.
Heh , a myslalem ze znowu mnie wysmiejecie BTW dzieki Rav kun za pochwale dla mnie

OK kolejne bledy w dziale znaczenie imion
Dr. Briefs - pochodzi od nazwy męskiej bielizny
Chichi - w slangu japońskim "biust"
Zarbon - owca
1.Dr. Brief nie Dr. Briefs , BTW Brief = Majtki/Slipy , wiecie o co chodzi
2.Imie Chi Chi pochodzi od mleka nie od piersi/biustu , sam Pan Akira to ujal
3.Zarbon to taki owoc nie owca

A gdzie znaczenie imion Thalesa , Tomy , Seripy , Bardocka itp.?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Mr.Atom
Vegeta SSJ 7
Posty: 113
Rejestracja: śr lip 13, 2005 1:00 pm
Lokalizacja: Wejherowo

Post autor: Mr.Atom »

Niekoniecznie BH. Chi-Chi znaczy takze piersi. Wiec tu mozna sie sprzeczac. Mysle ze najlepszym rozwiazaniem byloby "mleko/biust"
Obrazek
Awatar użytkownika
Dae
Zasłużony
Posty: 1200
Rejestracja: śr gru 22, 2004 1:26 pm
Lokalizacja: Bukowno

Post autor: Dae »

Chichi to też jest nieoficjalne zdrobnienie na Tate, mówią tak małe dzieci często(przynajmniej tak czytałem), ale później to zanika
Brief znaczy z ang "zapisek" o ile się nie myle
Obrazek

Obrazek
Dołącz do gry! Naruto-Arena.com

Obrazek

http://www.daegurth.blog.onet.pl

Słowo "siła" ma wiele znaczeń.
ODPOWIEDZ