Ulubiona rasa psa

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

Kundel, Bernardyn, Husky, owczarek niemiecki :wink:
Obrazek
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

FoxTerrier ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Pitbullterier, Doberman i Jamnik długowłosy miniaturowy xd.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Ja jestem tego samego zdania co w temacie najglupsza postac z DB, czy jak ten topic szedl :P
Awatar użytkownika
Decharius
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 14
Rejestracja: sob gru 27, 2008 3:15 pm

Post autor: Decharius »

Owczarek niemiecki i Husky. Nienawidzę jamników ;s
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Decharius pisze:Nienawidzę jamników
(No comment)

Dodaje do ulubionej rasy........Jamniki (juz bardziej) mimo iz szczekaja jak potwory

Maciek "kun" - Nie wiesz co to zalamanie moj "kolego" , ja bylem "zalamany" jak TY dales filmik obrazajacy mnie , ech co z ciebie za kolega -_-

Kyra - Ta , no coz udanego pobytu w piekle jak umrzesz
Ostatnio zmieniony śr lut 04, 2009 5:29 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 8 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Dodaje do ulubionej rasy........Jamniki (juz bardziej) mimo iz szczekaja jak potwory (pewnie za duzo spedzaja czasu z ludzmi)
Po tym poście się załamałem ;/, jeszcze dzisiaj mój pies do schroniska trafia :mad: .
Awatar użytkownika
Decharius
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 14
Rejestracja: sob gru 27, 2008 3:15 pm

Post autor: Decharius »

BH Daimaouji pisze:
Decharius pisze:Nienawidzę jamników
(No comment)

No pewnie murzynow tez nie lubisz , nie blada twarzo?

Dodaje do ulubionej rasy........Jamniki (juz bardziej) mimo iz szczekaja jak potwory

Wiem ze kazdy ma wlasne zdanie ale...............nie lepiej by powiedziec "nie lubie"?
Nie jestem rasistą. Nietolerancyjny jestem tylko pod względem homoseksualistów.:<! jimmy:<!

Nie, nie mogę powiedzieć "nie lubie" bo jak byłem mały, to jamnik mnie pogryzł (bydle jedne ;s) a jak chodzę do szkoły, to jamniki na mnie szczekają zza płotu, co mnie niewiarygodnie wkurza. W dodatku, obok mnie mieszka koles z jamnikiem, ktory zawsze na mnie wystawia kły i chodzi za mną więc wiesz, ja ich nienawidzę, a nie nie lubie ;s

P.S Przeze mnie jamniki to jamniki krótkowłose, do długowłosych nie mam nic. Bo kumpel ma takiego.
Ostatnio zmieniony śr gru 31, 2008 4:10 pm przez Decharius, łącznie zmieniany 3 razy.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Decharius pisze:
BH Daimaouji pisze:
Decharius pisze:Nienawidzę jamników
(No comment)

No pewnie murzynow tez nie lubisz , nie blada twarzo?

Dodaje do ulubionej rasy........Jamniki (juz bardziej) mimo iz szczekaja jak potwory

Wiem ze kazdy ma wlasne zdanie ale...............nie lepiej by powiedziec "nie lubie"?
Nie jestem rasistą. Nietolerancyjny jestem tylko pod względem homoseksualistów.:<! jimmy:<!

Nie, nie mogę powiedzieć "nie lubie" bo jak byłem mały, to jamnik mnie pogryzł (bydle jedne ;s) a jak chodzę do szkoły, to jamniki na mnie szczekają zza płotu, co mnie niewiarygodnie wkurza. W dodatku, obok mnie mieszka koles z jamnikiem, ktory zawsze na mnie wystawia kły i chodzi za mną więc wiesz, ja ich nienawidzę, a nie nie lubie ;s

P.S Przeze mnie jamniki to jamniki krótkowłose, do długowłosych nie mam nic. Bo kumpel ma takiego.
Dla mnie jamniki to jajniki :p Xd glupie psy ktore wyglądajo jak parówy ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Bulma
Przeciętny wojownik
Posty: 9
Rejestracja: czw kwie 23, 2009 11:47 am
Kontakt:

Post autor: Bulma »

Husky, Old Dog, Owczarek niemiecki i najfajniejszy KUNDEL :grin:
ODPOWIEDZ