Finał Ligi Mistrzów

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ

Kto wygra?

Bayern?
2
20%
Inter?
8
80%
 
Liczba głosów: 10

Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Finał Ligi Mistrzów

Post autor: GokugetaSS6 »

Co sądzicie o tej parze? Dla przypomnienia, w tym roku w finale Champions League zagrają drużyny Bayernu Monachium i Interu Mediolan.

Moim zdaniem to dobrze, że tak się stało. Za często już były te same drużyny, a w tym roku, jakiś taki dodatkowy smaczek będzie. Zapraszam do dyskusji.
Obrazek
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Tylko inter.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Oh, jaki fan, piszący nazwę klubu z małej litery. ;P

Ja jestem załamany wczorajszym meczem. Barca cisnęła, ale na dobrą sprawę nie potrafili skleić żadnej konkretnej akcji. Inter strasznie dobrze grał w obronie, nawet będąc zmuszonym do bronienia się tylko w dziesiątkę. Ale no kurde, całym sercem byłem za Barceloną :F Gdyby pierwszego gola strzelili jakieś pięć minut wcześniej, obstawiam, że zdążyliby też wpakować drugiego. I - tak, zawsze jak mój klub przegra, to doszukuję się wielu niesprawiedliwości - ten doliczony czas gry, to kpina. Z tych czterech minut piłka w grze była może jakieś dwie.

Co do finału - Bayern. Jest na fali, mają naprawdę mocny skład, no i Inter wyeliminował moją kochaną Barcelonę :( :( więc musi przegrać.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Bayern.

Inter mnie wkurzył , tą swoja obrona ,,
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Barni pisze:Oh, jaki fan, piszący nazwę klubu z małej litery. ;P

Ja jestem załamany wczorajszym meczem. Barca cisnęła, ale na dobrą sprawę nie potrafili skleić żadnej konkretnej akcji. Inter strasznie dobrze grał w obronie, nawet będąc zmuszonym do bronienia się tylko w dziesiątkę. Ale no kurde, całym sercem byłem za Barceloną :F Gdyby pierwszego gola strzelili jakieś pięć minut wcześniej, obstawiam, że zdążyliby też wpakować drugiego. I - tak, zawsze jak mój klub przegra, to doszukuję się wielu niesprawiedliwości - ten doliczony czas gry, to kpina. Z tych czterech minut piłka w grze była może jakieś dwie.

Co do finału - Bayern. Jest na fali, mają naprawdę mocny skład, no i Inter wyeliminował moją kochaną Barcelonę :( :( więc musi przegrać.
Nie taki fan co tyle że cieszę się że Inter pokonał Barcę, której nie lubię z tego powodu że wolę Real.
Bayern, hmmm, szwabskie to nie :(
Więc zostaję Inter ;))
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Bayern vs Inter. Trudno powiedzieć. Z jednej strony Bawarczycy zaprezentowali się fantastycznie w 1/4 i 1/2. Wyeliminowanie ManU po horrorze i wspaniała gra z Lyonem. Co do Interu i wczorajszego meczu. Geniusz Mourinho. Idealnie ustawiony zespół, genialna taktyka. Niestety Barcelona udowodniła, że potrafi grać tylko przeciwko drużynom, które się przed nią otwierają. Bardzo przeciętny występ Ibry, totalnie niepotrzebne zagrania Messiego. Najbardziej podobał mi się Xavi, który zachowywał zimną krew i czekał na jedno ze swoich podań. Niestety nie dał rady. Wielka plus dla Pique, który strzelił przecudowną bramkę. Inter zmiażdżył Barce pod względem dojrzałości i spokoju w grze. Widać było brak Iniesty, który jest aktualnie najlepszym pomocnikiem na świecie. W stu procentach zasłużony awans Interu. Wielki triumf Mourinho. Dodam, że defensywa Interu nie była głupia tylko oczywista, każdy by tak grał po stracie piłkarza, nawet Katalończycy.

Finał będzie na pewno ciekawy. Inter nie będzie musiał się bronić i pewnie zaatakuje zdecydowanie. Za Bayernem przemawia kunszt strzelecki Olicia i oczywiście Robben, który w tym sezonie dorównuje Messiemu. Nie mam pojęcia kto wygra, jednak mimo wszystko czuję, że "Trener-zwycięzca" może dać sukces Mediolanowi.
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Ja jestem, byłem i zawsze będę całym sercem za Interem :)

Co do meczu z Barcą, przypomnę, że to jednak był DWUmecz, w którym Inter strzelił 3, a Braca tylko 2 bramki :) Wydaje mi się, że aż tak głęboka defensywa Interu wynikała z tej czerwonej kartki w 28 minucie, gdyby nie ona wydaje mi się, że mecze nie był by tylko do jednej bramki :)

Poza tym cel uświęca środki :D
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ale jaja, Inter wygrał.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

barni tY* niemcu



*celowy "blad" xdd
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ