Postacie z dragon balla

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

BH Daimaouji pisze:[hide]
Pitti pisze:a co myslisz, ze nikt tego nie widzi (...)? otoz WSZYSCY TO WIDZA jakby to byla normalna wiadomosc (...)
Przepraszam , ale do kogo to było?

Jakby co to nie ładnie obrażać użytkowników[/hide]
a do takiego BH
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

[hide]
MistrzZen pisze:Dzięki przyda się :)
Nie ma sprawy , polecam sie na przyszłość ;)

Huh , żaden NORMALNY użytkownik (Bobercik (Robert) , Rav , Dragon Fist (Tomek) , Dae (Piotrek) i pare nowych użytkowników) nie odpowiedział? Szkoda , ale i tak dobrze że nie wiem do kogo napisał ten bezlitosny i bezsercowy drań , bo jeśli sie dowiem że to do mnie , to ten człowiek (fanfary) będzie sie modlił żeby nigdy sie nie urodził :evil: on jest gorszy nawet od tych drani : ziomstera i bliza , a mówiąc o ziomsterze , to dobrze że go nie ma , tylko kompletni idioci myślą że on sie zmienił na lepsze

PP3088 - huh o jaką beke ci chodzi ziom?[/hide]
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

BH Daimaouji pisze:[hide]
MistrzZen pisze:Dzięki przyda się :)
Nie ma sprawy , polecam sie na przyszłość ;)

Huh , żaden NORMALNY użytkownik (Bobercik (Robert) , Rav , Dragon Fist (Tomek) , Dae (Piotrek) i pare nowych użytkowników) nie odpowiedział? Szkoda , ale i tak dobrze że nie wiem do kogo napisał ten bezlitosny i bezsercowy drań , bo jeśli sie dowiem że to do mnie , to ten człowiek (fanfary) będzie sie modlił żeby nigdy sie nie urodził :evil: on jest gorszy nawet od tych drani : ziomstera i bliza , a mówiąc o ziomsterze , to dobrze że go nie ma , tylko kompletni idioci myślą że on sie zmienił na lepsze
Aha.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Poczułem się obrażony i wyzwany od drania. Wypraszam sobie!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ziomster to był kawał drania pamietam to było straszne jak on tak mogl byc takim zlym czlowiekiem. Doprawdy nie rozumiem czemu taki przeklety CZLOWIEK tutaj byl. I on jest zly dalej, popieram BH. Nie zmienil sie ani odrobine. Czemu dostrzega oko w belce a swoje nie? Przeklety robak.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Proponuje rozważenie banicji Ziomstera na XVII zjezdzie adeptów SSJPOWER na wniosek użytkownika BH Daimaouji.

/voucher.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

[hide]
pp3088 pisze:Proponuje rozważenie banicji Ziomstera na XVII zjezdzie adeptów SSJPOWER na wniosek użytkownika BH Daimaouji.
1.Ta , fajnie by było
2.Napewno nie używasz opcji You? Bo przecież wyrażnie pisze w mojej sygniaturze że jestem BH[/hide]
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

BH, ale to co Pepson napisał musiało mieć taki wiesz, urzędowy wydźwięk, żeby nadać temu mocy prawnej i w ogóle.

PS. Ziomster ssie.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Barni pisze:BH, ale to co Pepson napisał musiało mieć taki wiesz, urzędowy wydźwięk, żeby nadać temu mocy prawnej i w ogóle.
Zgadzam sie z Barni.

P.S. Ziomster to kanalia, bezprawnie niszcząca ład i porządek społeczny. Ława przysięgłych wydała wyrok: kara śmierci przez powieszenie.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

[hide]
pp3088 pisze:P.S. Ziomster to kanalia, bezprawnie niszcząca ład i porządek społeczny. Ława przysięgłych wydała wyrok: kara śmierci przez powieszenie.
Wiedziałem że pod tą ludzką podwłoką jesteś spoko kolesiem :D

P.S. ziomster jest taki ludzki , że porównując go , bliz , macix , bart , kostek , pitti itp. są łagodni jak baranki[/hide]
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

PS. To ja może zacznę od post scriptum, bo nic wiecej nie mam do powiedzenia. Masz rację BH, przy ziomsterze to nawet Blirtkottiix (Fuzja. Kolejno : Bliz, Bart, Kostek, Pitti, Macix) zasługuje, aby nie nazywać go stuprocentowym człowiekiem. Bo 100% człowiek to DUN DUN DUN ZIOMSTER!
Obrazek

.
trilex
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: śr wrz 29, 2010 7:10 pm

Post autor: trilex »

oczywiście :P
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Ech tyle offtopicu tutaj, czy ktoś może usunąć posty nie na temat?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ