Techniki odrzucone

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Techniki odrzucone

Post autor: Hellion »

Jak narazie jest jedna (moja). Fakt była przyjęta przez Cuba, ale została oddana do ponownej dyskusji i niestety odpadła.

Greating Big Power Up: Mistyczna technika, która wykorzystuje energie wszechświata.
Wymagane BP: 700.000.000, Koszt nauki: 1000, Koszt KI: zależnie od efektu. Technika polega na doładowaniu ataku, bądź aury dodatkowymi dopaleniami, bądź obrażeniami.
Efekt do Transformacji:
Zwiększenie modyfikatora: Moc przepełnia wojownika, co podnosi modyfikator BP transformacji o 1 np. Hyper 3 ma modyfikator BP x15, czyli Hyper 3 obecnie ma modyfikator x16. Efekt bardzo szybko wyniszcza zasoby energi postaci. Używanie tego efektu kosztuje 10KI na ture.
Zmiejszenie kosztu: Efekt ten polega na zmiejszeniu kosztu używania transformacji do zera. Minusem tego efektu jest to, że zmiejsza modyfikator BP transormacji o 1. Efekty do Technik:
Dopalenie: Dzięki mocy z kosmosu postać mam możliwośc dodatkowych dopaleń w ilości max 10 (czyli każdy atak można dopalić maxmalnie 20x). Dopalenia te są droższe od normalnych. Każde dodatkowe dopalenie kosztuje 10KI.
Celność: Energia wypełnia wojownika i przenika wszystko gdzie on się znajduje. Przez to postać dokładnie wie gdzie kto się znajduje, co ułatwia mu trafienie. Dzięki temu efektowi Bazowa celność techniki zwiększa się o 20%, lecz koszt użycia zwiększa się dwukrotnie (czyli jak atak kosztuje 20Ki, to po użyciu tego efektu będzie kosztować 40Ki).
Ten kto zna tą technike może użyć maksymalnie dwóch efektów i na dodatek po jednym z każdej grupy. Tylko dla Xan Gorana i postaci, których nauczy tej techniki.

Zapraszam także was do dyskuzji na ten temat.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Troszki przesadziles...Jakby sie uparl mozna by to nawet zaliczyc do transow
Obrazek
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

To była aura, którą wymyśliłem jak miałem 350mln :D Grałem wtedy u Hirose, a z Cuberem kłuciłem się aby jakoś wzmocnić Hypera, bo to najsłabszy trans, a ten powiedział abym wymyślił technike xD
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
ODPOWIEDZ