Golota czy Adamek

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Golota czy Adamek

Post autor: GokugetaSS6 »

Na kogo stawiacie ? Mi sie wydaje ze Andrew zleje Adamka bardzo szybko :D
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Rozjebała mnie ta walka xD. Gołota = epic fail ...
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

skibix pisze:Rozjebała mnie ta walka xD. Gołota = epic fail ...
No nie wiem. Gołota jest już stary i sie do boksu nie nadaje. A za troche obicie mordy dostal 300 000 dolarów, wiec cenzura niezle. A te ciosy nie robily az takiego wrazenia na golocie, tylko tyle, ze bylo ich duzo. Zarobili dobra forse za nic, jak dla mnie cenzura xD. Ciekawi mnie teraz rozwoj Adamka jesli chodzi o wage ciezka, ciekawe jak daleko zajdzie. Mysle, ze ma spore szanse.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

A ja mysle ze Adamek od 1 rywala w wadze ciezkiej dostanie cenzura :D Pamietajcie ze tam nie walcza juz dziadki jak Golota :) Tam goscie maja tyle samo lat co Adamek wiec tez sa w kwiecie wieku i tez trenuja non-stop ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

No nie wiem. Gołota jest już stary i sie do boksu nie nadaje.
No o tym właśnie piszę xD. Co z tego że kasy dostał ale na jakiego klauna wyszedł przed całą Polską.
A ja mysle ze Adamek od 1 rywala w wadze ciezkiej dostanie cenzura :D Pamietajcie ze tam nie walcza juz dziadki jak Golota :) Tam goscie maja tyle samo lat co Adamek wiec tez sa w kwiecie wieku i tez trenuja non-stop ;)
Tutaj się po części zgadzam. Ale jednak pamiętać trzeba że Adamek jest jednak trochę koxem więc może jakąś tam karierę zrobić.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Wczoraj popołudniu byłem pewny, że to będzie pojedynek szybkości z siłą. W trakcie walki coraz bardziej nabierałem przekonania, że jednak szybkości z głupotą i ignorancją. Pierwszy knock down, to czysty idiotyzm ze strony Gołoty. Opuścił gardę, chcąc pokazać jaki to z niego koks nie jest i że może Adamka po prostu wciągnąć nosem (btw. pojedynek spojrzeń na chwilę przed początkiem walki mnie zniszczył. Bokserzy to jednak debile są. Zdecydowanie wolę karate, gdzie jest jednak klimat i czuje się wzajemny szacunek, a nie jakieś krzywe, groźne miny.) No... i przez szpan i głupotę Gołota leżał na deskach już w pierwszej rundzie. Nie wiem. Robił z siebie durnia, niewiele atakował, a jak już atakował to na jeden cios Andrzeja przypadało z 8 ciosów Adamka.
Chociaż i tak długo się trzymał. Zakładałem, że walka skończy się w trzeciej rundzie, a tu proszę, w piątej.

A co do tego, czy Adamek dalej sobie poradzi - nie interesuję się boksem, nie wiem na jakim poziomie stoją zawodnicy, z którymi teraz będzie się gość mierzył. Ale jestem prawie pewny, że każdy tam jest warty przynajmniej półtora, albo i dwóch takich Gołotów. Może i nie będzie w każdym pojedynku dostawał po ryju i leżał na macie, ale myślę, że zaistnienie tam nie będzie dla Adamka czymś łatwym.
Obrazek

.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

:P nie mogę ja byłem pewny w 100% że Adamek wygra chłopak ma talent do tego pokazał co potrafi na gołocie wiedz przejście do wagi ciężkiej było dobrą decyzjo.

Co do gołoty ośmieszył się znowu nie wiem po co mu to było on nie wiedział co się dzieję jak Adamek go obkładał jak worek potraktował go jak zwykło szmatę :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Ja wypowiem sie inaczej : Uciekająca panna młoda z reklamy wygrała ... przetrwała całą gale boksu i sprawiła ze za kazdym razem byłem wkur....zony
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Kris :D Mojego starszego tez ona wkur...zala :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

skibix pisze:
No o tym właśnie piszę xD. Co z tego że kasy dostał ale na jakiego klauna wyszedł przed całą Polską.
Co z tego ze wyszedl na klauna jak dostal tyle kasy.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

krova pisze:
skibix pisze:
No o tym właśnie piszę xD. Co z tego że kasy dostał ale na jakiego klauna wyszedł przed całą Polską.
Co z tego ze wyszedl na klauna jak dostal tyle kasy.
Hmmm... to że jak go kibice spotkają którzy na niego postawili kasę to nie będzie miał za kolorowo :>.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

Tylko kibic co go spotka by musiał być dość dobrej postury żeby Gołocie coś zrobić ;D A jakby to był kibic z prawdziwego zdarzenia to by nie ruszył "Andrew" A że kasy tyle dostał to w sumie nic dziwnego, każdy sławny tyle by dostał i nie ma się co dziwić. W sumie to możliwe, że walka była ustawiona, a Gołota potajemnie się z Adamkiem spotyka i są friendy i ten chciał mu pomóc zrobić karierę, bo jak już kończy z boksem to niech chociaż pomoże kumplowi ;D Co sądzicie o tym? :D Walka ustawiona?
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

-_-' Tutaj jest Polska ... 1. to nie jeden kibic 2. pięści by używał jedynie w wypadku gdyby mu się jego baseball złamał (lub inne narzędzie typu nóż które jest ogólnodostępne i skuteczne w rozwiązywaniu problemów społecznych) xD.
Awatar użytkownika
GokugetaSS6
SSJ 4+
Posty: 463
Rejestracja: pn sty 28, 2008 1:16 am

Post autor: GokugetaSS6 »

No tak racja skibix ;D Za bardzo sie przyzwyczailem do zycia tutaj :D
Obrazek
ODPOWIEDZ