Zycie na wlasna reke

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Liceum pozniej studia...Podstawa, chociaz moim zdaniem, wyksztalcenie nie liczy sie az tak bardzo jak zawod. Oczywiscie zalezy do jakiej pracy chcemy sie dostac.

Jezeli mialbym taka mozliwosc to zrobil bym kurs na kierowce, prawko na samochod ciezarowy z naczepa. Dobrze platny zawod i przyjemny.
Polecil bym skibixowi bo w trasie, przy drodze mozna spodkac niezle bonusy xD Kiedys bylem z Wujasem w trasie Tirem, on w pracy a ja tak sobie pozwiedzac obczyzne xD i naprawde duzo bonusow minelismy po drodze. Latwo mozna sie nabrac, bo wiekszosc z tylu uszla jako tako, ale z przodu Ogór. I one to chyba swiadomie robily bo wiekszosc tych Dragonow stala tylem ;/ Ale jak sie nabierze wprawy to latwo idzie je wyczuc

A wracajac do tematu, to slyszalem, ze zawodowy zolnierz tez dobre rozwiazanie, ale dla osob, ktore naprawde lubia te klimaty
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

A wracajac do tematu, to slyszalem, ze zawodowy zolnierz tez dobre rozwiazanie, ale dla osob, ktore naprawde lubia te klimaty
Ja lubię te klimaty XD.

A co do tematu kierowcy i bonusów ... powiem tylko tyle że większość tych bonusów ma range przynajmniej dragona albo dragon lorda xd. Jeśli nawet stoi coś porządniejszego to sobie liczy 250zł za 15 minut ;d (wiem bo kiedyś z bratem się o cennik wypytywaliśmy xD). I poza tym co to za przyjemność brać bonus który dzisiaj był już kilka krotnie brany, nie dba o higienę osobistą po poprzednim kliencie i stoi cały dzień na słońcu ;d. Ten zapach potu musi być niesamowity xD. Więc praca kierowcy odpada ... może i dobrze płatny ale wyjazdy po kilka tygodni poza domem to trochę przesada xd.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Skończyć technikum informatyczne i przeprowadzić się do Wrocka na czas studiów, mam ambicje na Politechnike Wrocławską, śmiem twierdzić, że mi sie uda :). (A we Wrocku BOB! <3). A potem.. może na zachód ; d.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

No ja już dużo z tych rzeczy o których wy piszecie mam za sobą... Obecnie moim planem jest skończyć studia (obecnie VIII sem, wiec jeszcze tylko 2), potem iść do pracy. Jak dobrze pójdzie po zdobyciu uprawnień czyli jakieś 2-3 lata po rozpoczęciu pracy zarabiać minimum 5tys zł.

Ale co z tego wyniknie tylko i wyłącznie czas pokaże..., a on niestety lubi płatać brzydkie figle :/
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

WireX, gdzie planujesz pracować?
Obrazek

.
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Barni pisze:WireX, gdzie planujesz pracować?
Kierownik budowy w jakimś przedsiębiorstwie budowlanym. Jak byłem na praktykach na 2 roku kierownik budowy, u którego miałem praktyki zarabiał koło 7tys
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

WireX pisze:Kierownik budowy w jakimś przedsiębiorstwie budowlanym. Jak byłem na praktykach na 2 roku kierownik budowy, u którego miałem praktyki zarabiał koło 7tys
To wiem do kogo sie zglosic...Po znajomosci moglbys mi dac z 6 zl na godz, a nie jak na innych budowach 5 xD



Moj szef u ktorego pracowalem w te wakacje, skonczyl tylko jakas zawodowke budowlana, a posiada jedna z najwiekszych firm w moim miescie i okolicach...
Masz duze szanse, o ile dobrze to wszystko rozegrasz ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Ja nie chce mieć własnej firmy za dużo na głowię, trzeba się przejmować podwładnymi i w ogóle masa problemów i kłopotów :/ wystarczy jak będę pracował dla kogoś i zarabiał te 5tys na rączkę :D

Choć jak to mówią "nigdy nie mów nigdy", może kiedyś moje poglądy na to się zmienią.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Powiem Ci Ast, ze ja o tym myślałem juz.... U mnie sytuacja jezeli można tak ją nazwać wyglada bardziej kolorowo. Rodzinka bym mnie wsparła jakbym chciał wystartować na swoje.

Miałem możliwość wyjazdu na śląsk do roboty, tam miałem już nawet mieszkanie tylko było za drogie na jedną osobę to było to M6, czyli 6 pokojów, kuchnia, łazienka i toaleta. Za dużo i za drogo jak dla mnie. Jak się jednak juz decydowałem, to nie było przyjęć. W twoim przypadku jest inaczej i ja nie bede Ci doradzać, bo to twoje życie.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Dzis dostalem ciekawa prace, na tasmach w jakies firmie...Bede pakowac jakies rzeczy w pudla xD Ale nie jestem pewny bo tak sredni zrozumialem ta Pania. Juz wczesniej pracowalem w czyms podobnym i bylo calkiem lajtowo :P

Na czysto bede dostawal 800 funtow czyli ponad 4000zl (najnizsza stawka w Wielkiej Brytani xD), plus moge ogarnac sobie dodatki, jednak potrwa to okolo 2 miechow. Na dodatkach moge wyciagnac do 200 funtow :shock: Zupelnie inne realia niz w polsce...

Starszemu rzuce z 300 funtow na rachunki i jedzenie i bede mial dla siebie 500 funtow.
Chyba bede zmuszony odlozyc moj plan na pozniej. Odloze sobie wiecej kasiorki na kawalere i mysle, ze bedzie dobrze

A dzisiaj mialem juz zamawiac bilet do Polski :mrgreen:
Obrazek
ODPOWIEDZ