Dragon Ball Ewolucja

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Pitti pisze:W piatek jest premiera Polska czy dopiero w Twoich kinach jest? Jesli to drugie to moze i u mnie zawita ; o.
Z tego co przeczytałem to 17.04 jest Polska premiera, więc mam nadzieję, że w kinach już będzie i będzie można w piątek już obejrzeć.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Z czego wynika, że takie zaglebiste miasta jak nasze, Pitti, poczekają jeszcze z tydzień, czy dwa ;]. Ale już niedługo! xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Barni pisze:Z czego wynika, że takie zaglebiste miasta jak nasze, Pitti, poczekają jeszcze z tydzień, czy dwa ;]. Ale już niedługo! xD
Imo moje sie nie doczeka :D.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Pozostaje kino domowe ;P
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

O_O Wrocław... KURCZE co za wiocha.... GRRRR... W Heliosie piszą, ze premiera 17, a tu lipa nie ma nawet czy jest grany w tym mieście.... Już mi ciśnienie skoczyło :d
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

http://www.youtube.com/watch?v=KTBWPzvRzys

Oto lista 5 najlepszych filmow i tam nie ma film LA DB , co to oznacza?

No wiec Hellionie , Wirexie i MacKKRTcie i wszyscy "pseudofani" co mysla ze ten film "rzadzi"

YOU GOT OWNED!!!

No a teraz dajcie ten głupi temat do smieci , bo nie wiem co tu robi , pewnie do spamowania

A co do was "pseudofanow" to szybkiego powrotu do zdrowia zycze ;)
się ośmieszasz...
LOL , czemu niby sie osmieszam? Ze jestem prawdziwym fanem DB a ty nie? SAM sie osmieszasz stary , przykro mi to pisac , ale tak jest

http://www.youtube.com/watch?v=ocGTv7gANvA

Oto prawdziwe miejsce tego filmu

Podziwiajcie fani DB................ah zapomnialem ze na tym forum 99% uzytkownikow to nie fani DB , jaka "szkoda"

A jesli nadal mi nie wierzycie , zobaczcie to

http://www.youtube.com/watch?v=bipqAyRe6rM
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

BH Daimaouji pisze: No wiec Hellionie , Wirexie i MacKKRTcie i wszyscy "pseudofani" co mysla ze ten film "rzadzi"
Ostatni raz skomentuje post pana powyżej, bo nie znosze jak mi ktoś w usta wkłada słowa, których nie wypowiedziałem... Nigdy, ale to przez nigdy nie twierdziłem, że ten film rządzi, bo niestety sam uważam, że będzie wielką klapą :( Powiedziałem tylko, że na niego pójdę do kina, bo tak powinien zrobić fan DB, powinien obejrzeć każdą produkcje spod znaku DB.

No ale najwidoczniej Ty BH nie umiesz czytać ze zrozumieniem i obrażasz ludzi bez podstawie, zal.pl

END
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

BH Daimaouji pisze: Oto lista 5 najlepszych filmow i tam nie ma film LA DB , co to oznacza?
Imo to oznacza, że twórca tej listy nie postanowił filmu na niej umieszczać, czyż nie to? ; )

JP mi nie leży, ale JBH jest ok. xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Dobra BH... Jak Wirex, po raz ostatni (mam nadzieje) skomentuje twoją wypowiedź.

Nie jesteś osobą wartą poświęcenia jej jakiej kolwiek uwagi, gdyż potrafisz tylko obrażać ludzi i podpierać się jakimiś pier... filmikami z YouTube'a. Znalazłeś jakieś filmiki i myślisz, że jesteś elo? DB nie ma w pierwszej 5! ŁAAAA ide się pociąć... weź cenzura sobie barana w ścianę, bo jesteś naprawdę żałosny... Co z tego, że film nie jest kasowy? ja i tak na niego pójdę, a jeżeli nie będzie do w pobliskim kinie, to i tak go obejrzę choćby nawet na kompie. Jesteś naprawdę 100% pseudo fanem, bo opierasz się na czyiś wypowiedziach. Nie mówię, że podczas oglądania filmu będę zacieszony jak 5 latek, który dostał karton zabawek, ale obejrzę go z ciekawością. Ty natomiast uważasz, że ten film jest do dupy... spoko, twoje zdanie więc nie musisz się z nim pucować. Jesteś zbyt ograniczony umysłowo, aby twierdzić, ze jesteś fanem.

Post może być później ocenzurowany. Ale nie będzie mnie jakiś ćwierć mózg non stop obrażał.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Recenzja zaczerpnięta z filmweb.pl:
Ofiarami smoczych kul byli moi koledzy z podstawówki. Pamiętam, jak wyczekiwali z utęsknieniem na każdy kolejny odcinek, by móc przez dwadzieścia minut delektować się podniebną nawalanką dwóch konusów. Pojedynek ciągnął się zazwyczaj przez ileś tam epizodów – przypuszczam, że gdyby przypadkowo kilka z nich wyparowało z ramówki, nikt by się nie zorientował. Ale co mogę wiedzieć ja – szary śmiertelnik – o galaktycznych starciach, w trakcie których rozstrzygają się losy naszego świata.

Wierni miłośnicy poddali "Dragonball: Ewolucja" dogłębnej analizie artystycznej, wyliczając w stu czterdziestu jeden punktach, jakich karygodnych błędów i świętokradztw dopuścili się twórcy. Życie fana jest naprawdę smutne, bo gdy w grę wchodzi jego ukochane dzieło, kończą się żarty, a zaczyna ostre i bezproduktywne ujadanie. Nieznajomość oryginału okazała się raz jeszcze błogosławieństwem. To, co zobaczyłem w kinie, przypominało film klasy B z budżetem klasy A. Oto stwór z kilogramem plasteliny na twarzy przylatuje na Ziemię wraz ze swoją niebezpieczną pomagierką w olbrzymim ekspresie do kawy, aby zebrać tytułowe smocze kule – artefakty zapewniające władzę absolutną.

Powyższy opis brzmi niemal równie szokująco, co wyznania zakupoholiczki po skasowaniu ostatniej karty kredytowej. Mimo to obraz Jamesa Wonga okazuje się świetną, bezmózgą rozrywką, która skacze, wydaje z siebie wojownicze okrzyki oraz rozdaje ciosy na lewo i prawo. Historia walki nieopierzonego Goku (sympatyczny Justin Chatwin) ze złym lordem Piccolo jest oczywiście zaledwie pretekstem dla kolejnych scen akcji, ale nikt mi nie wmówi, że oryginał był poważnym, wielowarstwowym traktatem egzystencjalnym.

Sojusznikiem "Dragonballa" w walce o wpływy kasowe może okazać się sentyment widzów. Ci, którzy z rozrzewnieniem wspominają początek lat 90. oraz filmy rozpowszechniane na pirackich kasetach wideo, mają teraz szansę niczym Marcel Proust wyruszyć w podróż w poszukiwaniu straconego czasu. No dobra, porównanie jest zdecydowanie na wyrost, ale ponoć żyjemy w takim dziejowym momencie, gdy trudno odróżnić kulturę wysoką od niskiej. Zamiast więc opychać się przed snem kalorycznymi magdalenkami, wystarczy kilka kęsów smoczych kuleczek. Lekkie, zdrowe i przyjemne.
No cóż, zjechali Ewolucję, nieźle zjechali. Ale myślę, że nie minęli się zbytnio z prawdą. Pożyjemy, zobaczymy. W piątek premiera! ; )
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

W piątek premiera, ale jak tak dalej pójdzie, to widze, że Wrocław nie pali się aby wyświetlić ten film :D Recenzja mnie nie interesuje, bo ja nie oceniam książki po okładce. Sam ocenie czy film mi się podobal, czy nie.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

Film do ściągnięcia poszukajcie na tej stronie:
http://dbpolska.net/news.php?rowstart=2

:)
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Opisze to krótko, aczkolwiek konkretnie:D

W piątek 17.04.2009 wybrałem się z bratem w rastafarjańskim nastroju na premierę DB. Idąc na film byłem do niego bardzo sceptycznie nastawiony i przekonany o tym, że będzie to kompletna kicha, jakiej świat jeszcze nie widział. Niestety dla niektórych, „stety” dla innych, moje przypuszczenia i obawy okazały się kompletnie bez podstawne, a nagonka, jaką się urządziło na ten film to istna paranoja. Choć z drugiej strony niektórym może się nie podobać, w końcu to tylko moje subiektywne spojrzenia na ten film, ale nie boje się stwierdzić, że film do mnie trafił, trzymał klimat DB na swój oryginalny sposób, ale go trzymał - no przynajmniej ja go w nim dostrzegłem.

I jeszcze sprostuje kilka idiotycznych plotek, o których tak głośno się mówiło:
- Goku w filmie otrzymał od dziadka 4 gwiezdną kule, a nie jak mówiono przed filmem, że dostał 3 gwiezdną (btw. Bulma w filmie u siebie w domu miała 5 gwiezdną kule, ciekawe jak było w mandze bo nie pamiętam)
- mistycy nie stworzyli kul, jak można było zrozumieć z treilera i różnych pogłosek, oni zrobili zupełnie, co innego…

Jak wyglądał film od strony technicznej i środowiskowej:
- myślałem, że umieszczenie Goku w realiach szkoły będzie kiczowatym pomysłem, na szczęście i tym razem się pomyliłem, bo bardzo dobrze im to wyszło i wkomponowało się w film
- Piccolo nie wyglądał, aż tak beznadziejnie jak wszyscy mówili, choć fakt brak czułek, trochę denerwował, ale mimo wszystko, było to nieźle zrobione
- najbardziej obawiałem się o ukazanie przewagi jaką miał Goku nad zwykłymi ludźmi, chodzi mi tutaj o prędkość poruszania się, wyczucie przeciwnika i takie tam, znów na moje szczęście mi się podobało jak to wykonali i było to fajnie przedstawione.
- jeśli chodzi o ataki energetyczne to też mi się podobał i nie mam im nic do zarzucenia

Reasumując wg mnie film jest godny polecenia i jeśli ktoś wczuje się w ten film tak jak ja, na pewno dojrzy w nim klimat DB i jestem przekonany, że film mu się spodoba. Będąc szczerym mam nadzieję, że doczekamy się sequel’a ukazującego dalsze losy Goku i reszty wraz z dodaniem nowych postaci znanych z mangi i anime.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Ale mam nadizeje, ze nie pisałes tego w nastroju rasta? :D

WireX thx za news'a musze sie wybrać, ale narazie mam inne wydatki :D
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

U nas póki co nie zapowiada się, żeby wpuścili film do kin. No cóż, pojadę do Poznania. xD
Obrazek

.
ODPOWIEDZ