Dragon Ball Ewolucja

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Dragon Ball Ewolucja

Post autor: macgoku »

Cześć wczoraj widziałem polski traliler Dragon Ball Ewolucja krótki ale tak się ucieszyłem że serce mi szybciej biło jak ktoś też widział to niech tu napisze swoje zadnie ;).
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Obrazek

.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

ale tak się ucieszyłem że serce mi szybciej biło jak ktoś też widział to niech tu napisze swoje zadnie ;).
................................................................

:shock: :? :|

Nie no stary myslalem ze jestes spoko

Anyway widzialem to dzisiaj , i to jest dno , porownujac co wczoraj bylo jak widzialem intro i koncowke z DB Kai

Do diabla z filmem LA DB :twisted:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

ja chce zobaczyć ale naprawde się cieszyłem

[ Dodano: Nie Kwi 05, 2009 9:01 pm ]
Według mnie też gupi. A podobał się tylko dla tego że widziałem po raz pierwszy coś o dragon ball w tv więc nie myślcie że się tak napalam :cool: :cool: :cool: :cool:
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

A ja nadal się jaram tym filmem jak małe dziecko, choć pewnie po jego zobaczeniu szczeka opadnie mi do ziemi, ale niestety nie z zachwytu a z rozczarowania :/ Ale nadal mimo wszystko jestem pewien, że pójdę na ten film do kina i wydaje mi się, że każdy prawdziwy fan DB też powinie go zobaczyć w kinie, a nie w domu na kompie ściągniętego z netu i to w dodatku w wersji CAM.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Wydaje mi się, że każdy prawdziwy fan DB nie powinien zobaczyć tego gówna , tylko pseudo fani :twisted:
1.Poprawione
a nie w domu na kompie ściągniętego z netu i to w dodatku w wersji CAM.
2a.Kto mowi o komputerze? Ja go obejrze jak bedzie w TV (zapewne bedzie na Ale Kino)
2b.Tylko ydiota sciagnal by to gowno na komputer
Według mnie też gupi. A podobał się tylko dla tego że widziałem po raz pierwszy coś o dragon ball w tv więc nie myślcie że się tak napalam
Aha , no to ma sens , ale na wszelki wypadek nie miej optymistycznych wizji o tym filmie , jakby co przeczytaj opinie Maca w jednym tutaj temacie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

BH Daimaouji pisze:
Wydaje mi się, że każdy prawdziwy fan DB nie powinien zobaczyć tego gówna , tylko pseudo fani :twisted:
BH właśnie udowodniłeś, że to Ty jesteś pseudo fanem, bo gdybyś był prawdziwym fanem DB, obejrzał byś nawet najgorszy shit, który jest związany z DB, bo właśnie tak się zachowuje prawdziwy fan. Ogląda wszystko co jest związane z jego pasją bez względu na to kto to zrobił i jak to zrobił, bo liczy się dla niego sam fakt, że powstało coś nowego na temat jego pasji i że może to zobaczyć i to się naprawdę liczy dla prawdziwego fana.
Ostatnio zmieniony pn kwie 06, 2009 12:59 am przez WireX, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

WireX pisze:BH właśnie udowodniłeś, że (spam usuniety), bo gdybyś nie był fanem DB, obejrzał byś najgorszy shit, który jest związany z DB.
1. :lol:Obrazek , chyba o sobie mowisz
2.Poprawione
Ostatnio zmieniony pn kwie 06, 2009 2:03 am przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 4 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

BH Daimaouji pisze:2b.Tylko ydiota sciagnal by to gowno na komputer
Nawet jak nie bede mial mozliwosci obejrzenia tego w kinie sciagne to na kompa, a za idiote sie nie uwazam cieciu...
BH Daimaouji pisze:Aha , no to ma sens , ale na wszelki wypadek nie miej optymistycznych wizji o tym filmie
Nie kazdy ma tak poryty lep jak ty i mysli po swojemu...


A co do mojego zdania to sadzac po zapowiedziach film nie bedzie rewelacja, ale mimo to nie moge sie na niego doczekac :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

ja jestem fanem więc pójdę i zobaczę ja db uwielbiam to pasja mojego życia
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

ja jestem fanem więc pójdę i zobaczę
:shock: :?

???

Wlasnie dowiodles ze NIE jestes fanem , Kakarotto

A co do Pseudofana Wirexa wczoraj widzialem filmik w ktorym ktos mowil ze lepiej sciagnac ten film niz ogladac go w kinie , i mial racje
Ostatnio zmieniony wt kwie 07, 2009 1:11 am przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

A jak ja nagram film i powiem, że jednak lepiej obejrzeć go w kinie, to BH ty zaliczysz owned?

DB moją pasją nie jest od dawien dawna, ale film obejrzę. Nie wiem, czy w kinie (pewnie u nas nawet nie puszczą xD), czy na kompie, ale postaram się go dorwać. Nie ze względu na to, że się nim zachwycam po obejrzeniu trailerow, tylko po prostu z czystej ciekawości. ;]
Obrazek

.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

BH, jak ktos Ci powie, zebys skoczyl z okna z 10 pietra to skoczysz?

Ja obejrze film tylko nie wiem w jakiej formie :) Zalezy co bedzie mi predzej zaliczyc ;]
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

BH Daimaouji pisze:
ja jestem fanem więc pójdę i zobaczę
:shock: :?

???

Wlasnie dowiodles ze NIE jestes fanem , Kakarotto

A co do Pesudofana Wirexa wczoraj widzialem filmik w ktorym ktos mowil ze lepiej sciagnac ten film niz ogladac go w kinie , i mial racje , wiec "panie" Wirex , you got owned!
BH nie mierz wszystkich własną miarą... i nie obrażaj mnie bo sobie tego nie życzę. Nie masz prawa mnie oceniać, bo mnie nie znasz i na MOJE wielkie szczęście nigdy nie poznasz.

Aha i jeszcze jedno sorki, że nazwałem Cie pseudo fanem nie znam Cie i nigdy na szczęście nie poznam, ale chce Cie przeprosić za moje przednią wypowiedź, bo nie miałem prawa Cię oceniać.

END.
Bliz pisze: Ja obejrze film tylko nie wiem w jakiej formie :) Zalezy co bedzie mi predzej zaliczyc ;]
Film już dawno jest do ściągnięcia w sieci tylko narazie w wersji kinowej z kamerki, więc raczej nie opłaca się oglądać takiej wersji.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Dzisiaj znowu widzialem PL trailer na temat tego gowna , ale teraz na CN i podali cos w stylu odrodzenie legendy itp. , pheh co za stek bzdur
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ