[KW]Kosmiczni Wojownicy

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Krisu
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: pn mar 16, 2009 4:48 pm

[KW]Kosmiczni Wojownicy

Post autor: Krisu »

Chciałem wam przedstawić przegklądarkową grę poświęconą anime Dragon Ball. Są to kosmiczni wojownicy. Poniżej dam link i przestawię krótko opis owej gry.

www.kosmiczni.pl

Gra przeglądarkowa Kosmiczni Wojownicy jest stworzona przez CompeRa. Polega ona na wbijaniu leveli, trenowaniu, uczeniu się a nawet konkurencji między innymi graczami. W grze dostępne są także questy rodem z anime Akiry Toriyamy "Dragon Ball" i nie tylko. Oferujemy wspaniałą zabawę, gdyż naprawdę można się wkręcić. Istnieją klany, gdzie wraz ze swoimi kompanami można sobie porozmawiać w Shout Boxie. Jest także SB ogólny, gdzie rozmawiają wszyscy. Gra się dopiero rozwija, więc zbiegiem czasu, będzie więcej lokacji, potworów i pojawią się inne wspaniałe rzeczy. Na razie możliwości są takie :

- Poruszanie się po mapie tj. walki, questy i inne
- Walka z potworami (Player vs Mob)
- Rozwijanie postaci np. zdobywanie wyższych poziomów, wiedzy
- można trenować. Im wyższy poziom doświadczenia, tym trening jest efektywniejszy
- Wykonywanie zadań zleconych nam przez NPC (Non-Playable Character)
- Uczenie się podstaw walki, obrony
- Pojedynki przeciw graczowi (PVP[Player vs Player]
- Wykonywanie technik wprost z Dragon Ball'a np. Ka-me-Ha-me-ha
- Co niedzielę od godziny 22:00 do 23:00 panuje w grze pełnia księżyca. Co ona nam daje ? Nasze statystyki, które możemy zwiększać poprzez trening i wiedzę, powiększają się x10 czyli jak miałeś 10 j (jednostek) to masz 100 j.
- Możemy ścigać poszukiwanych bandytów (Listy Gończe) i za zabicie go dostajemy EXP
- Można zbierać Smocze kule. Po zebraniu ich dostajemy nagrodę jaką wybierzemy. Oczywiście są one ograniczone.
- Wprowadzono również system punktów akcji. Jeden ruch na mapie kosztuje 1 punkt, walka 2 punkty. PA regenerują się co godzinę.

To na razie tyle. A dla zaawansowanych graczy polecam Konto PREMIUM. Można znaleźć tam wiele ciekawych bonusów, które urozmaicą waszą grę. Tak więc GORĄCO POLECAM, bo naprawdę można się wkręcić.

Pozdrawiam, Krisu.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Krisu pisze:Istnieją klany, gdzie wraz ze swoimi kompanami można sobie porozmawiać w Shout Boxie. Jest także SB ogólny, gdzie rozmawiają wszyscy.
Pozdrawiam, Krisu.
1a.Trzy slowa FUCK "SHOUT"BOX (Fanfary)
1b.Chyba nie "rozmawiaja" a spamuja nie?
2. :evil:
3.Witaj na forum ssjpower stary pamietasz mnie ze strony Sruba zapewne , udanego przezycia w tym piekle (nie zartuje) , i nie wdawaj sie w rozmowy z "pseudo"uzytkownikami , bo oni klamia i sa draniami. Ah radzil bym ci zmienic nick , gdyz jest juz MODERATOR z podobnym nickiem http://ssjpower.net/forum/profile.php?m ... file&u=125

Ah i dzieki za temat , brzmi interesujaco
Ostatnio zmieniony czw mar 19, 2009 5:18 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 4 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

udanego przezycia w tym piekle (nie zartuje)
Gdy ma się ciężkie upośledzenie rzeczywiście to forum może wydawać się piekłem, również nie żartuję.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Re: [KW]Kosmiczni Wojownicy

Post autor: Pitti »

BH Daimaouji pisze:
Krisu pisze:Istnieją klany, gdzie wraz ze swoimi kompanami można sobie porozmawiać w Shout Boxie. Jest także SB ogólny, gdzie rozmawiają wszyscy.
Pozdrawiam, Krisu.
1a.Trzy slowa FUCK "SHOUT"BOX (Fanfary)
1b.Chyba nie "rozmawiaja" a spamuja nie?
2. :evil:
3.Witaj na forum ssjpower stary , udanego przezycia w tym piekle (nie zartuje) , i nie wdawaj sie w rozmowy z "pseudo"uzytkownikami , bo oni klamia. Ah radzil bym ci zmienic nick , gdyz jest juz MODERATOR z podobnym nickiem http://ssjpower.net/forum/profile.php?m ... file&u=125
Czy ten post nie zasługuje kary? Jego poziom jest żałosny, bezpodstawne wyzwiska, idiotyczne tezy narzucane innym, przeklinanie, probwa wymuszenia ataku na forum (user sam nie moze zmienic nicku...). IMO BH zasluguje conajmniej na 5 ostów, a na powaznie to ban na zawsze.


Co do gry. Nawet sie zarejestrowalem, jednak zbytnio nie przykula mojej uwagi, nie lubie gier w przegladarce ;c.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

gram całkiem nie zła ale nudzi się
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Mnie się nie nudzi. XD Poważnie, aż sam się sobie dziwię, ale muszę przyznać, że nawet mnie wciągnęło. xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Barni ty czasem nicku Barney nie masz (w grze oczywiście) ? XD.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Raczej mam xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Moze ktos powie jak dobrze zaczac, taki mały poradnik pierwszych kilku kroków :D
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Po pierwsze - trenuj. Nie idź na level, tylko na jednostki, bo to one są najważniejsze. Staraj się utrzymywać ilość jednostek level * level * 2 = j, to taka stosunkowo dobra ilość. ; )
Po drugie - wiedzę rozwijaj jak tylko możesz.
Na starcie dostałeś 10KP ale ich nie wykorzystuj od razu, lepiej zostaw na późniejsze levele - bardziej się przydadzą.
No. Ogólnie to tyle, bylebyś nie szedł w level, tylko w jednostki, a będzie dobrze. ;]
Obrazek

.
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Dziekować za radę, będę sie do niej stosował :D
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

skibi, a ty grasz? Barney to moja pierwsza postać, ale ją mam tak raczej dla funu, żeby jak najszybciej przechodzić dalej. A taką postacią na serio jest E= MC2, lv 51, 3200 jednostek. xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

No to ci powiem że kiedyś atakowałem jakiegoś Barneya ale nie byłem pewien czy to ty (muhahahah wygrałem wtedy xD). Oczywiście nie gram już. Gra zbyt monotonna a expienie to nic innego jak czysty żal ;d. Dałbym komuś passy lecz niestety nie mogę sobie ich przypomnieć ;/. (2 konta o pr0 lvlu 20+ xD).
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

a ja mam takie pytanie, jak wytrenowac cos z wiedzy??
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Że tak twórczo odpowiem - jak to jak?
Wchodzisz w zakładkę wiedza i tam pod obrazkami tych wiedz, których możesz się nauczyć, masz podany na złoto chyba czas trwania tego treningu. Klikasz na to i ci się rozpoczyna nauka ; P
Obrazek

.
ODPOWIEDZ