AXN i Dragon Ball

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

O_o o kurde zupełnie zapomniałem o tym temacie, jakaś dziewczyna o nicku Coola na forum Vegettoexa dała że DBGT wróciła do polski, cieszyłem się, aż zobaczyłem że leci na AXN Spin (HD), teraz to leci na AXN Sci-Fi, oby DBGT leciała na AXN bo nie każdy ma te kanały (Komisarz Rex znany z AXN Crime, leci na AXN)

Lektor bazuje 80% dialogów z amerykańskiej wersji (Cesarz Pilaf (ang. Emperor Pilaf) ,że Si Xing Long chce przytulić Yi Xing Longa na smierć, i imie dla fuzji Ooba i Boo,"Frieza") chociaż są wyjątki (Gogeta SSJ4 ma inny dialog, a nie ten z wersji USA) ogółem wole oglądać DBGT niż DBK na AXN.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

AXN Spin, AXN Sci-fi...ja mam chyba tylko zwykłe AXN - mimo, że mam całkiem dużo kanałów (z kilkadziesiąt).
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:AXN Spin, AXN Sci-fi...ja mam chyba tylko zwykłe AXN - mimo, że mam całkiem dużo kanałów (z kilkadziesiąt).
Jak chcesz oglądać DB (nie koniecznie po polsku) to zobacz RTL2 (dostępny na wszystkich dekoderach) i Italia 1, tam leci DB

(Sorry za offtopic)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

BH Daimaouji pisze:
Rav pisze:AXN Spin, AXN Sci-fi...ja mam chyba tylko zwykłe AXN - mimo, że mam całkiem dużo kanałów (z kilkadziesiąt).
Jak chcesz oglądać DB (nie koniecznie po polsku) to zobacz RTL2 (dostępny na wszystkich dekoderach) i Italia 1, tam leci DB

(Sorry za offtopic)
DB już się naoglądałem, ale jednak jest coś miłego w tym, jeśli leci w telewizji ;) Nie wiem czy bym oglądał, tak tylko piszę.

Tak czy inaczej, ja nie mam żadnych dekoderów, tylko zwykłą kablówkę. I nie przypominam sobie, żebym kiedyś natrafił na RTL2...a tym bardziej na Italia 1.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:
BH Daimaouji pisze:
Rav pisze:AXN Spin, AXN Sci-fi...ja mam chyba tylko zwykłe AXN - mimo, że mam całkiem dużo kanałów (z kilkadziesiąt).
Jak chcesz oglądać DB (nie koniecznie po polsku) to zobacz RTL2 (dostępny na wszystkich dekoderach) i Italia 1, tam leci DB

(Sorry za offtopic)
DB już się naoglądałem, ale jednak jest coś miłego w tym, jeśli leci w telewizji ;) Nie wiem czy bym oglądał, tak tylko piszę.

Tak czy inaczej, ja nie mam żadnych dekoderów, tylko zwykłą kablówkę. I nie przypominam sobie, żebym kiedyś natrafił na RTL2...a tym bardziej na Italia 1.
1.O, no to czemu pisesz w temacie o DB i na forum o DB?
2.Tak RTL2 był na kablówce bo dekoder mam od już 2 rok a RTL2 oglądałem wcześciej na kablówce (zanim zastąpili go tym kanałem zwanym hallmarkiem -_-) co do Italia 1 to nie wiem czy jest na jakieś kablówce, Polonia 1 raczej już nie jest

(Dobra wybaczcie za offtopic z mojej strony)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

BH Daimaouji pisze:1.O, no to czemu pisesz w temacie o DB i na forum o DB?
Lubię nowości związane z DB (DB Absalon, DBZ Abridged, DB Multiverse i tym podobne), ale oglądanie w kółko po raz n-ty tych samych odcinków, to już zupełnie inna historia...
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

"dobre" wieści mli drodzy......i bliz i arti itp., Buu saga DBK będzie także na AXN Spinie, udanego oglądania
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Nudny jest DB.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Arti pisze:Nudny jest DB.
A mi się wciąż podoba :)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Próbowałem się przemóc żeby obejrzeć od nowa. No, nie da rady. Za wolno się akcja toczy ;_;.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Arti pisze:Nudna jest DB.
Makabryczny błąd poprawiony

Ja lubie nadal DB, czekam na inne nowości w DBH (pewnie wreście zobaczymy Pan SSJ), choć dawanie dziecięcego show DB na AXN Spin, to tak jak dawanie tego na Adult Swim -_-
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

NudnA? Gdybym napisał, że "Smocza Kula" jest nudna. Wtedy tak. Ale w momencie, gdy używam angielskiego tłumaczenia "Dragon Ball" jako nazwa anime to wtedy trzeba użyć słowa "nudny". Z resztą. Nudna jest Dragon Ball? To brzmi śmiesznie. Do szkoły człowieku.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Artibobobodjbobo pisze:NudnA? Gdybym napisał, że "Smocza Kula" jest nudna. Wtedy tak. Ale w momencie, gdy używam angielskiego tłumaczenia "Dragon Ball" jako nazwa anime to wtedy trzeba użyć słowa "nudny". Z resztą. Nudna jest Dragon Ball? To brzmi śmiesznie
1.Ta, więc mówmy ten woman, ta umbrealla, ten orange, ten fairy itp. -_-'
2.Dla mnie brzmi normalnie, serio to jak mówienie na "Nidoqueen", "Nidoqueena", a "Queen" to z ang. królowa

Chyba za dużo spędzasz czas ze swoim chłopakiem lordzie Arti

Ontopic

Ponoć jeden odcinek został już wyemitowany, dziwne ciekawe jakiego tłumaczenia więc użyli skoro nawet w USA nie ma DBK
Do szkoły człowieku
1.Czemu? Jesteś zazdrosny że umiem lepiej?
2. :evil: Sam jesteś człowiekiem

Wyluzuj troche szefie :wink:
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze: Artibobobodjbobo napisał/a:
NudnA? Gdybym napisał, że "Smocza Kula" jest nudna. Wtedy tak. Ale w momencie, gdy używam angielskiego tłumaczenia "Dragon Ball" jako nazwa anime to wtedy trzeba użyć słowa "nudny". Z resztą. Nudna jest Dragon Ball? To brzmi śmiesznie


1.Ta, więc mówmy ten woman, ta umbrealla, ten orange, ten fairy itp. -_-'
2.Dla mnie brzmi normalnie, serio to jak mówienie na "Nidoqueen", "Nidoqueena", a "Queen" to z ang. królowa

Chyba za dużo spędzasz czas ze swoim chłopakiem lordzie Arti
Hahaha, dissy w wykonaniu BH! Tego jeszcze nie widziałem. :lol:
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

A ty nadal swoje pp sama? Shame

Ontopic

dbk buu saga nie długo na axn spin
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ