Odnowiony DBZ!!!

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Odnowiony DBZ!!!

Post autor: Gohan-san »

Witajcie, szperając po necie znalazłem coś ciekawego. Nieoficjalnie telewizja FUJI TV oraz Shonen Jump ogłosiła że od kwietnia tego roku na ekranie TV pojawi się odnowiony Dragon Ball Z! To nie będzie zwykły remastered! Otóż Dragon Ball Z zostanie w 100% odnowiony do nakręcenia odcinków zostanie użyta najnowsza technologia, którą mogliśmy podziwiać w najnowszym filmie kinowym o przygodach Songa, dodatkowo dubbing zostanie podłożony również od nowa z tymi samymi dubbingowcami co została stworzona pierwsza wersja DBZ, dodatkową ciekawostką jest fakt że z 291 odcinków zostanie stworzone 100 tak więc seria DBZ uszczupli się jednak ma pojawić się kilka zupełnie nowych wątków, to by było na tyle ode mnie jednak gdy o moje uszy obije się jakaś nowa wieść dam znać, a teraz zapraszam do komentowania ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Jestem pod wrazeniem ze ty dales ten temat tutaj

A co do DB Kai (bo tak sie seria nazywa) to mam nadzieje ze nie bedzie fillerow (jest mowa ze dostosuja serie aby byla podobna do mangi) i ze wyglad postaci bedzie dostosowany do Mangi
dodatkowo dubbing zostanie podłożony również od nowa z tymi samymi dubbingowcami co została stworzona pierwsza wersja DBZ
Jesli chodzi ci o aktorow to nie prawda , Chi Chi zostanie zmieniona (na swoja druga aktorke) , oraz Kamesennin , Jhesse/Jess i Muuri , nie wiadomo jak z Tenshinhanem , Dende'im , Mr. Popo , Reacumem itp.
Otóż Dragon Ball Z zostanie w 100% odnowiona do nakręcenia odcinków zostanie użyta najnowsza technologia, którą mogliśmy podziwiać w najnowszym filmie kinowym o przygodach Songa
1.Watpie zeby byla wersja nowoczesna , pisalo tylko ze bedzie ona oswiezona , nic nie pisalo ze bedzie taka jak w tym filmie/specjalu co bylo nie dawno
2.Watpie takze zeby to byl kinowy , nie pokazywali go w kinach przeciez
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Czytalem o tym niedawno, troche inaczej to wszystko wygladalo...

Jak ja czytalem to nie bylo wiadome dokladnie na czym to bedzie polegac, mozna bylo tylko spekulowac, a wersja, ktora podales jest najszczesliwsza z mozliwych chyba.

imo te poziomy ssj w nowym odcinku byly jakies ąkłe, to juz nie ten klimat :C.

[ Dodano: Nie Mar 08, 2009 10:39 pm ]
Z okazji 20-lecia Dragon Ball Z w Japonii wszystkie odcinki tej serii zostaną poprawione i wyemitowane w telewizji. Wszystko to można wyczytać w Shōnen Jumpie. Nowe odcinki będą się opierały na tych nam już znanych, ale ulepszone zostaną ich grafika i animacje. Poza tym epizody będą w jakości HD, w formacie 16:9, nie ma jednak mowy o bezsensownym ucinaniu obrazu. Większość aktorów podkładająca głos bohaterom wróci do swojej roboty i na nowo "zagra" swoje role, jednak nie wszyscy (np. zastąpiony zostanie Hirotaka Suzuoki, który podkładał głos Tenshihanowi, gdyż zmarł kilka lat temu). Co ważne, efekty dźwiękowe zostaną zrobione na nowo. To samo tyczy się openingów i endingów. Teraz najciekawsza wiadomość - liczba odcinków ma zmienić się z 291 do około 100, nie jest to jednak oficjalnie potwierdzone. Można z tego wnioskować, że raczej odrzucone zostaną te odcinki/sceny, które nic specjalnego nie wnosiły do fabuły znanej nam z mangi. Tak więc może to być kolejna dobra wiadomość dla tych, którym fillery nie odpowiadały.

Planowana premiera to 5 kwietnia tego roku.


[ Dodano: Nie Mar 08, 2009 10:40 pm ]
haha czytam dalej ta strone i widze, ze trafilismy na ta sama Xd. Wystarczylo wpisac w google dragon ball kai i wejsc w pierwsza strone ;d

[ Dodano: Nie Mar 08, 2009 10:43 pm ]
stfu sry napisalem "dbz kai" jakos tak sobie xdd
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

BH Daimaouji pisze:Jestem pod wrazeniem ze ty dales ten temat tutaj
BH... a gdzie go miałem dać???

DB KAI:

http://www.megavideo.com/?d=DB4OKTS0
W lepszej jakości: http://www.youtube.com/watch?v=nCzWhhOi90Q&fmt=22
Ostatnio zmieniony wt mar 10, 2009 8:36 am przez Gohan-san, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Gohan-san pisze:
BH Daimaouji pisze:Jestem pod wrazeniem ze ty dales ten temat tutaj
BH... a gdzie go miałem dać???
Chodzilo mi ze jestes pierwszym na tym forum co to dal
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Fajnie mi sie zacina ;C. Ciekawe jak im bedzie szlo to subowanie ^.^
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Nowe wiadomosci

-BGM bedzie robil Kenji Yamamoto (ten co zremixowal muzyki do serii Sparking!)
-Raditz zostanie pokonany w trzecim odcinku DB Kai (3?! Widac nie tylko fillery usuwaja , nawet szybko przechodza do akcji)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

-Raditz zostanie pokonany w trzecim odcinku DB Kai (3?! Widac nie tylko fillery usuwaja , nawet szybko przechodza do akcji)
Hehe coraz bardziej sie napalam na DBK :D.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

widziałem triler(nie wiem jak się to pisze;) wygląda fajnie ale postacie będą chyba podobne do orginałów
Obrazek

Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Triler to film o wampirach <.< Chodzilo Ci o trailer...
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

o tak trailer dzięki za przypomnienie :)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ee, nie ma chyba czegoś takiego jak triler. <.< Thriller jak już, niekoniecznie o wampirach.


Co wy tacy zniecierpliwieni. Jest napisane, że planowana premiera to piąty kwietnia. Czekać cierpliwie do piątego maja, bo zapewne nie obejdzie się bez poślizgu. I wtedy można się bulwersować. xD
Obrazek

.
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Triler (zapis fonetyczny lub spolszczona wersja ;p) -> film o wampirach... Mialem o tym na PNJA- Zintegrowane sprawności ;D Ktos jeszcze chce sie klocic:P
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Nowe wiadomosci

-Tenshinhana bedzie gral Hikaru Midorikawa (Ten co gral #16 , Paiukuhana i Cashew w DBZ)
-Pierwszy odcinek juz jest , ale niestety troche filleru zostalo
-A oto link do openingu http://www.youtube.com/watch?v=0RUFy9K5_t0

Update

-Odcinek sie skonczyl , spodziewajcie sie niedlugo jakis zdjec z odcinka
-A oto Ending http://www.youtube.com/watch?v=FRRZtP--FIQ (Hmm aktor Umigame sie zmienil , ciekawe czemu?)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ