Odnowiony DBZ!!!

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Worda nigdy nic nie boli...
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

Sorki ale worda nie posiadam narazie.
Obrazek

Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

macgoku pisze:Wie ktos gdzie sa odcinki db kai w rodzielczosci 1280x720 do pobrania z napisami pl?

Tez wlasnie poszukuje..Moze byc mniejsza rozdzielczosc ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Mi udało się znaleźć coś takiego.
Dawno z tego nie zasysałem, ale mam nadzieję, że niektóre linki jeszcze działają...

http://www.exsite.pl/anime/112610-dragon-ball-kai.html
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

RAW-y ściągam z http://www.nyaatorrents.org/ po 400 MB maja albo i więcej. Potem na animesub czy czymś ściagam plik txt do kaia. I pasuje do tych wesji. Powinno do każdego kaia pasować.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

oglada to ktos jeszcze? ile wyszlo epow? na czym stanela fabula? jakies roznice graficzne w porownaniu do starych dbz? dbk ogladlaem daaawno kiedys pare tylko odcinkow to wiem, ze niektore sceny byly poprawione, a jak dalej?
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Piccolo
Oozaru
Posty: 45
Rejestracja: sob cze 13, 2009 3:58 pm
Lokalizacja: Kościan
Kontakt:

Post autor: Piccolo »

78 epów...narazie stanęło na walce Vegeta vs 2 forma Cella
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Graficznie jest ulepszone. Nie jakoś niewiadomo jak, ale widać pewną świeżość. W HD 1080 pikseli wygląda naprawdę dobrze.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Wybaczcie że tak późno oto newsy z DBK:

-Kenji Yamamato został wylany za plagiastwo (a szkoda fajne miał muzyki, te co podstawia ten pan nie pasują w większości)
-Toei ogłosili że robią już Buu sage DBK (być może Babidi będzie kredytowany wreście) ale nie będzie w japonii
-Panna/Pani Yuko Minaguchi już wróciła, więc pewnie zagra Pancie i Videl w DBK
-Byli już na TB (choć teraz pewnie są na walce z Buu), więc chyba nie zobaczymy długowłosej Videl długo :(
-Nie ma newsów jaki będzie opening (oby inny) i ending (może zostać)
-Na AXN Spin leci DBK (jako DBK Z) możecie je oglądać na YT jak nie macie, ale nie polecam gdyż: używają imion amerykańskich (Tien, Kami*, Krilin, zapewne zobaczymy także Hercule a nie Herkules lub może Mr. Satan), dialogi są z wersji usa (Gohan nie obraża matki Nappy tylko mówi że śmierdzi)

* - wiem że to japońskie ale "Kami" znaczy po japońsku Bóg, czemu amerykanie tego nie przetłuamczyli, chociaż na god/bóg? Ciekawe jak będzie sie zwieć film DBZ co wychodzi jak będzie w USA, "Battle of the Kamis"? LOL
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Szczerze mówiąc, odnawianie serii nie brzmi dla mnie zbyt atrakcyjnie - to jednak wciąż to samo, tyle tylko, że "zremasterowane". Raczej nic nowego, raczej już to widziałem.
BH Daimaouji pisze: - wiem że to japońskie ale "Kami" znaczy po japońsku Bóg, czemu amerykanie tego nie przetłuamczyli, chociaż na god/bóg? Ciekawe jak będzie sie zwieć film DBZ co wychodzi jak będzie w USA, "Battle of the Kamis"? LOL
Moim zdaniem brzmiałoby dziwnie, gdyby na Kamiego mówili "bóg". Zresztą polska nazwa "wszechmogący" też brzmiała dziwnie.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:
BH Daimaouji pisze: - wiem że to japońskie ale "Kami" znaczy po japońsku Bóg, czemu amerykanie tego nie przetłuamczyli, chociaż na god/bóg? Ciekawe jak będzie sie zwieć film DBZ co wychodzi jak będzie w USA, "Battle of the Kamis"? LOL
Moim zdaniem brzmiałoby dziwnie, gdyby na Kamiego mówili "bóg". Zresztą polska nazwa "wszechmogący" też brzmiała dziwnie.
1.Szacun dla ciebie lordzie Rav, ale u nas i we francji to normalne, czemu nie w krajach angielskojęzycznych?
2.Hmm "wszechmogący" nie jest dziwnie, chyba polacy dali tak żeby nie obrażać TEGO Boga

Ontopic

Chyba aktor Kaioshina (aka Boga króla światów) też wróci

Zastąpieni aktorzy (na 100%) :
Rou Dai Kaioshin (nawet jego zastępczy aktor z Sparking! - Sparking! Meteor nie żyje aka aktor Bibidi'ego)
South Kaioshin (jeśli darzą ten filler)
Bibidi (jeśli darzą ten filler)

Chyba wiecie o tym, ale napisze, w roku 2010 DBK skończyła sie na Cell sadze i wiele osób uznało że nie będzie Buu sagi (widać gry mówią co innego hehe)

Update 11.01.2014

No stało sie, Buu saga została wyemitowana, oto dane

-Aktorzy Videl i Sharpnera (sp?) zostali zmienieni, co ciekawe Videl gra aktorka Naru z Sailor Moon, mogli dac do tej roli aktorke co gra Line, grała już wszak tego niewidomego chłopca w DBZ
-Aktorka Erasy wróciła (być może aktorka chce wrócić do grania Uuba?)
-Opening Buu sagi jest zaje.bisty ale ending taki sobie
-Babidi będzie grał Bin Shimada (przedtem grał boga a w SB2 Cell jra, nie licząc oczywiście Broli'ego)

Update 21.06.2015

Buu saga kończy sie, oto dane

-Pan gra aktorka Videl a nie Yuko Minaguchi! Cholera jasna
-Uuba gra (nadal) aktorka Erasy

Update 28.06.2015

Oto ostatni odcinek DBK

https://www.youtube.com/watch?v=dZKwe6w0xDw
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ