Wasze pomysły

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

No ma te więcej PD, może mieć techniki mając 2x mniej BP niż wymagane, ale w momencie, gdy osiąga się poziom Hypera 3 to tak owe plusy w sumie nie są już przydatne. Mi np żaden z tych plusów nie jest potrzebny, bo po co? Nie ma takich technik abym musiał mieć 16mld Bp, a za 2000PD mogę kupić niemal wszystko....

Jak by była taka możliwość, to z tych plusów bym teraz zrezygnował,a by tylko to KI mi nie pożerał trans ;P
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ale chyba nie będą zmieniać zasad wyłącznie dla ciebie, Hellionie ;d A mi się póki co te plusy przydają.

Ale fakt, Hyper jest suaby. Ale no cóż, od początku gry człowiekiem się z tym liczyłem. Pozostaje mieć na tyle wypasione techniki z PD, że żadne transy potrzebne nie będą.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Barni masz że na poczatku techniki z większym BP się przydają, bo możesz np szybciej mieć UAE, ale to tylko na początku...
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
shiruno
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 19
Rejestracja: sob gru 19, 2009 1:56 am

Post autor: shiruno »

jestem nowy i możecie mnie wyśmiać ale najpierw czytajcie.
dlaczego nie dać super kaio-kena? goku połączył ssj z kaio-kenem w starciu z paikuchanem.
i jeszcze jedna transformacja. false super saiyan. forma przejściowa między normalną formą czy kaio-kenem a ssj. osiągnął go broly przełamując czar tatusia i goku walcząc z lordem slugiem. nie wiem czy jest tu super namekian, ale to po prostu wielki namekian. silniejszy wolniejszy. taki nameczański ussj. slug taki był. dlaczego by nie wprowadzić ataków grupowych(coś jak father-son kamehameha, bros.kamehameha nazwy z gier.)? atakujący mogli by poświęcić po jednej swojej kolejce na taki atak. I ostatni pomysł, dlaczego demony takie jak buu nie mogą absorbować innych? mogli by zabierać połowe bp i poznane techniki. a androidy aby powstała perfekcja zawsze androidy się scalały. c17+c17=superc17. cell+ludzie zwykli=większa moc itp.
nie liczę że przyznacie mi nobla czy coś albo chociaż się zgodzicie ale możecie sami sprawdzić.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

...
Obrazek
shiruno
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 19
Rejestracja: sob gru 19, 2009 1:56 am

Post autor: shiruno »

co ci nie pasi?
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

shiruno pisze:dlaczego by nie wprowadzić ataków grupowych(coś jak father-son kamehameha, bros.kamehameha nazwy z gier.)
Takie coś, to chyba od Guru zależy, czy jest wprowadzone, czy nie. Ja pamiętam, że my z Pittim i Astem czasami jakieś takie cyrki robiliśmy, ale to chyba tylko żeby fajniej wygladało, niż zeby większe obrażenia zadawało.

Generalnie z transformacjami chyba nie ma co kombinować, ale nie wiem. A ataki - do obgadania z tymi, co tym trzęsą.
Obrazek

.
shiruno
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 19
Rejestracja: sob gru 19, 2009 1:56 am

Post autor: shiruno »

Jak miało by nie zadawać dodatkowych obrażeń to nie ma sensu bo tak czy siak piszesz co robisz.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Polaczone fale zadaja wieksze obrazenia, jest na to wzor w technikach bodajze ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

jestem nowy i możecie mnie wyśmiać ale najpierw czytajcie.
dlaczego nie dać super kaio-kena? goku połączył ssj z kaio-kenem w starciu z paikuchanem.
Ponieważ jest już zasada która mówi o tym, że można łączyć transformacje i aure. Kaiuokena nie można łączyć z niczym innym, ponieważ on sam w sobie jest i tym i tym.
i jeszcze jedna transformacja. false super saiyan. forma przejściowa między normalną formą czy kaio-kenem a ssj. osiągnął go broly przełamując czar tatusia
Kaioken i SSJ to zupełnie z innej beczki, ponieważ jedno nie poprzedza drugiego. Broly po pierwsze nie znał kaiuokena.
dlaczego by nie wprowadzić ataków grupowych(coś jak father-son kamehameha, bros.kamehameha nazwy z gier.)? atakujący mogli by poświęcić po jednej swojej kolejce na taki atak.
Ataki grupowe są już od dawna. Lecz w większości przypadków lepiej jest zrobić wspólną technike jako atak grupowy niż tak owy robić.
I ostatni pomysł, dlaczego demony takie jak buu nie mogą absorbować innych? mogli by zabierać połowe bp i poznane techniki. a androidy aby powstała perfekcja zawsze androidy się scalały. c17+c17=superc17. cell+ludzie zwykli=większa moc itp.
Ponieważ te dwie razy za szybko by rosły w siłe, bo wystarczyło by wchłaniać przeciwników zamiast z nimi walczyć. A po drugie to z tego co pamiętam, a pamięć mam dobrą, to Buu nie był demonem, tylko tworem maga. Demonem był Dabura (nie pamietam jak się nazywał dokładnie ten król demonów z buu sagi?) i on nie wchłaniał ludzi.

Androidy absorbowały energie i w tym systemie jest to samo. Absorbują energie, aby się leczyć itp... Bp im nie przybywa.
shiruno
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 19
Rejestracja: sob gru 19, 2009 1:56 am

Post autor: shiruno »

a czy można atakować razem(w sensie kopy ciosy)?
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

tak ale nie Combo (z tego co ja wiem )
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

tak ale nie Combo (z tego co ja wiem )

A z tego co ja wiem to mozna..
Obrazek
shiruno
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 19
Rejestracja: sob gru 19, 2009 1:56 am

Post autor: shiruno »

ciekawe czy można wskrzesić goku jak znajdzie się kule
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Generalnie wszystko zależy od twórczości graczy, system jest bardzo elastyczny.
Obrazek

.
ODPOWIEDZ