Pole Bitwy, czyli humor sesjowy :)

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Pole Bitwy, czyli humor sesjowy :)

Post autor: Hellion »

Ciekawe, śmieszne i niezwykłe sytuacje jakie pojawiły się na sesjach :)
Dawajcie przykłady takich własnie sytuacji nie tylko z DBF'a. Napewno były, są i będa takie kwiatki sesjowe :)

1) Grając w D&D chciałem wrzucić własnoręcznie zrobiony koktail molotova przez uchylone drzwi do pomieszczenia z goblinami... Rzut na zrobienie koktailu udal się. Rzut na wrzucenie także się udał... rzut na zabranie TYLKO ręki aby mi jej nie ustrzelili... Nie udał się :/ Strzelono do mnie z trzech kusz jak bym rzucił na K20 3 to by mnie nie trafili.... Niestety wypadły trzy 1. Według zasad powinienem nie żyć, ale MG nie mógl mnie zabić za taki mistrzowski rzut :D

2)gramy chyba w 5, czy 6 w Warhlaka. Dochodzimy do farmy i kumpel prowadzi dialog z gospodarzem:
Kumpel: Masz córke?
MG: Nie.
K: A syna?
MG: Też nie jestem sam.
K: To co masz?
MG: Byka w zagrodzie
K: (do reszty grupy) To wy gadajcie dalej, a ja ide wyruchać byka.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Hm. Sesji na żywo nigdy nie miałem okazji być uczestnikiem, chociaż jednej się jakby przyglądałem. Nie pamiętam dokładnie, bo to było dawno, a ja do końca nie kminiłem o co chodzi, ale była taka sytuacja.

Otóż, pełna napięcia chwila. W ogóle, mrok, zło i rodzynki. Otoczeni przez bandę jakiś orków, czy co to tam było, praktycznie bez szans. Kraś wczuł się w klimat i, jak na Krasnoluda przystało, zapytał "ma ktoś może piwo?". Z pozoru idiotyzm, ale mnie rozbawił xD

Inna sprawa, jak Sinju prowadził Bleach PBCH. Z Pittim i Krisem były genialne sesje.
Pittiego poznaliśmy, jak siedział pośrodku Louvre'u i ... grał w bierki, sam ze sobą, jakby tego było mało.
Postać Pittiego była ogólnie genialna. Uciął psu głowę, ot tak, dla zabawy, a widząc, że spotkało się to z dezaprobatą właścicieli psa, próbował ją przykleić.

Kilka sesji na rockslide było przesycone głupkowatym humorem, w którym to krasnolud nie mógł dosięgnąć do stolika, ze względu na swój bardzo mały wzrost. Musiał sobie książki podkładać. To jest złośliwość MG.

Jeszcze, przypomniało mi się - to nie jest akurat z mojego doświadczenia, a z komiksu co się zowie 'rotflpg'. Może niektórzy znają, ale jak nie, to opowiem. Komiks zamknęli, więc będę musiał z pamięci mówić.
Paladyn i nekromanta siedzą sobie przy stoliku, przed nimi taki śliczny kurczaczek. Ślinka cieknie i w ogóle.
MG: Przed zjedzeniem będziecie musieli wykonać rzut na oparcie się zapachowi. Jeżeli wypadnie wam zbyt mało punktów, będziecie jeść zbyt łapczywie i się udławicie. Poza tym, będziecie musieli rzucać na powodzenie się krojenia, aby nie pociąć się nożem. Jeżeli już umieścicie potrawę w ustach, będziecie musieli sprawdzić, czy uda wam się ją przełknąć, w razie niepowodzenia, konieczny będzie rzut obronny. Jeżeli wypadnie mniej oczek, niż w rzucie (nie pamiętam jak to tam dokładnie ujął) na moc zadławienia, umieracie.
Gracze: Ee... chyba nie jesteśmy głodni.

MG: Widzisz las.
Gracz: Eee. Miałem polować na wampira, po co mi las. Omijam las.
MG: Las jest wszędzie przed tobą, nie możesz go ominąć.
Gracz: Zawracam.
MG: Las ciągnie cię w swoim kierunku.

Na forteca.pl było parę fajnych zajść, ale nie pamiętam. Tylko kojarzę, że ktoś chciał, żeby zrobiło się trochę jaśniej, na co mag bez zastanowienia wypalił Fire Bolta, podpalając pobliską stodołę @@".
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Przypomniała mi się jeszcze jedna sytuacja.

Grałem w autorski system Alien vs. Predator i MG dla większego realizmu prowadził dwie grupy niezaleznie od siebie. Jedna nie wiedziała nic o drugiej (gdzie jest, co robi itp...). Obie grupy to były plutony żołnierzy w starej fabryce. Tyle, że jedna była piętro wyżej. i sytuacja była taka:
Grupa na wyższym piętrze
-Słyszycie hałasy na piętrze niżej- MG
-Z kąt dobiegają te hałasy?- Gracz
-Z szybu wentylacyjnego- MG
-Otwieram krate od szybu i wrzucam do niego odbezpieczony granat odłamkowy- Gracz

Po tym zdaniu MG wezwał moją grupę która była na dole.
-(mówi do mnie) jako zwiadowca-szturmowiec idziesz pierwszy. W pewnym momęcie z kratki wentylacyjnej nad tobą dobiegają dziwne metaliczne hałasy i nagle kratka się otwiera i spada ci pod nogi granat... nie zdażyłeś zareagować... masz tu gumke i wymaż karte. Myślałem, że cenzura ze śmiechu jak wyszło co się stalo :D Moja sesja trwała wtedy 30min :D
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
Decharius
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 14
Rejestracja: sob gru 27, 2008 3:15 pm

Post autor: Decharius »

Ja niewiele grałem w takie sesje.. jednak pamiętam parę.

"MG : Przed wami stoją lodowe smoki, atakujące kulami ognia"

xd
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

xD

Z Hellionem zawsze były przekomiczne sytuację, pamiętam niedawno jak Kayl zaczynał grać nową postacią.

Kayl: Szukam kul rzoglądając się po placu
MG Hellion: Znalazleś nawet kilka! Dwie z nich były przy zegarze ratusza, raczej ozdoby. Kilka znajdowało siętam i tam i zobaczyłeś także starszego pana idącego o kulach.


Nie pamiętam dokładnie jak to Hellion powiedział, ale na pewno na końcu było o kulach do chdozenia, śmiałem się z tego długo xD.



ps. Bleach pbch był szponx ^.^
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Haha. Przypomniało mi się. Entuzjazm Pittiego.

Hellion: Uratowana kobieta patrzy na ciebie z wdzięcznością i ciągnie cię do kąta.
Pitti: Szeszesze (zaciesz ogólny xD)
Hellion: Kobieta mówi, że chce ci się odwdzięczyć.
Pitti: Mam opisać jak ja z nią to robię ?!?! o.O'
Hellion: Napisz tylko czy to robisz.
Pitti: JASNE!!

Takie napisane, nie będąc tam, brzmi sucho, ale niewiele sytuacji opowiedzianych jest tak śmieszne jak na żywo.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

:D no, ale koniec końców, to przecież RPG są do rozrywki :D jak się człowiek od czasu do czasu nie pośmieje to jest nudno ;)
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

A teraz trochę dziwnego humoru grałem w własnej roboty pbgg- play by gadu gadu o db biłem się z kumplem i napisałem: walę tobą o skały a on:nie żyje ded
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

"Pitti: Kaiouken x 24."
Obrazek

.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

hahaha to mnie tez rozwaliło xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

y... Nie pamiętam jak to było ale prowadziłem sesje Bleacha, chyba był Acer Barni i Pitti

Kris - Atakuje was potężny pusty
Barni - jak wygląda
Kris- atakuje Acera, wygląda jak ma twarz jak zwykła twarz osła.

Coś w tym stylu to było, może Barni mnie poprawi xd
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Hollow o zwykłej twarzy osła. I tyle.

Z takich sesji, to jeszcze pamiętam, jak Bob nas zamknął w pomieszczeniu o wymiarach 2x2 XD Centymetry.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Caere Etrur
SSJ
Posty: 63
Rejestracja: ndz wrz 05, 2010 7:14 pm

Post autor: Caere Etrur »

http://img222.imageshack.us/f/dobrymotyw.jpg/

taki link z fragmentem sesji!

na swieżoo!! x)
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

haha xD jak zwykle :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Hahaha, dobre :D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
ODPOWIEDZ