Konkurs na rysunki i szkice postaci z mangi i anime

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Vash
Przeciętny wojownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 13, 2008 6:34 pm

Konkurs na rysunki i szkice postaci z mangi i anime

Post autor: Vash »

Opis: Tematem konkursu są rysunki i szkice przedstawiające postaci z mangi i anime.

Wytyczne: Należy dodać własne rysunki/szkice przedstawiające postaci z mangi i anime. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy się zarejestrować. Na stronie konkursu należy kliknąć na"weź udział" za każdym razem, gdy chce się dodać pracę do konkursu. Należy wysłać samodzielne pracę, a nie takie, które zostały znalezioną w internecie!.Każdy uczestnik może dodać nawet 3 prace do czego zachęcam.Wartość nagród rośnie wraz ze wzrostem popularności konkursu:) Mam nadzieję, że będzie to największy konkurs tego typu w dziejach polskiego internetu.

Link do konkursu: http://www.yeppas.pl/konkursy/rysunki-p ... i-i-anime/
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Kurde mam troche moich Nowych rysunkow, ktore by sie nadawaly, ale nie mam skanera :neutral:
Obrazek
Vash
Przeciętny wojownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 13, 2008 6:34 pm

Post autor: Vash »

Astarot pisze:Kurde mam troche moich Nowych rysunkow, ktore by sie nadawaly, ale nie mam skanera :neutral:
Szkoda:/ Jeśli masz dość dobry aparat to mógłbyś zdjęcie zrobić rysunkom i też by było:)
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Mialem dobry aparat..Ale jak odbieralem torbe z luku juz nie byl taki dobry jak zanim go tam wkladalem ;/ Tym z lini lotniczych nic nie da sie przetlumaczyc, bo oni wiedza lepiej ;/ Fajnie mi wyszedl rysunek Vegety...Nudzilo mi sie i siedzialem przy nim z 5 godz ;P Moze nie zaskromnie ale na top10 jak narazie by sie nadawa. ;] Moze jeszcze bedzie kiedys podobny konkurs to go tam wstawie.
Obrazek
Vash
Przeciętny wojownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 13, 2008 6:34 pm

Post autor: Vash »

Opis: Tematem konkursu są rysunki i szkice przedstawiające postaci z mangi i anime

Wytyczne: Należy dodać własne rysunki/szkice przedstawiające postaci z mangi i anime. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy się zarejestrować. Na stronie konkursu należy kliknąć na "weź udział" za każdym razem, gdy chce się dodać pracę do konkursu. Należy wysłać samodzielne prace, a nie takie, które zostały znalezioną w internecie!. Każdy uczestnik może dodać nawet 3 prace do czego zachęcam:) UWAGA: Prace dodawane do konkursu mogą być wykonane w sposób tradycyjny, przy użyciu tabletu, a także wykonane w programach graficznych typu: Photoshop, czy też Paint. Bardzo proszę opisywać w jaki sposób powstały Wasze prace i co przedstawiają(w opisie dodawanych przez Was prac). Jeśli macie w internecie galerię ze swoimi pracami to możecie śmiało zamieścić link do swojej galerii w opisie dodawanych przez siebie prac do konkursu. W konkursie zamieszczać można również rysunki i szkice postaci przez Was wymyślonych. Wartość nagród rośnie wraz ze wzrostem popularności konkursu:). Mam nadzieję, że wszystko jasne. Zapraszam do udziału w konkursie.

Link do konkursu: http://www.yeppas.pl/konkursy/rysunki-p ... i-anime-2/
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Konkurs bylby o wiele lepszy, jezeli wykluczone zostalyby przerobki na komputerze... :???:
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Zalezy co masz na mysli piszasz 'przerobki'. Prace z komputera sa moim zdaniem lepsze od zwyklego papieru.

http://bp1.blogger.com/_yEXHt0FtXrM/RrF ... uririn.jpg
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ale wyrąbane w kosmos@@
Obrazek

.
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Wiem, ze sa lepsze ;] Jezeli konkurs podzielono by na dwie czesci...Prace przerobione badz stworzone na komputerze i prace wykonane recznie uwazam, ze bylby lepszy. Niektorzy nie opisuja jak zrobili prace tylko poprostu je wrzucaja. Przez co latwo oszukiwac w konkursie. Nie chodzi mi nawet o wykonanie takiej pracy jak dales wyzej krova, ale nawet o poprawienie, niektorych elementow, cieni, kontoru itp. I nikt nie musi wcale wiedziec, ze zrobione zostalo to komputerowo, a oceniane sa tak samo jak prace wykonane recznie ;/
Obrazek
Vash
Przeciętny wojownik
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 13, 2008 6:34 pm

Post autor: Vash »

Zapraszam do udziału w konkursie. Tematem konkursu są rysunki/szkice/prace plastyczne. Pokażcie co chcecie:) Mogą być to prace manga&anime, ale także inna tematyka.Jak w każdym konkursie można zamieścić 3 swoje prace. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy się zarejestrować na Yeppas. Po czym na stronie konkursu należy kliknąć na zaznaczony na czerwono tekst weź udział. Klikając na weź udział dodaje się tam swoją pracę. Każdy uczestnik może dodać nawet 3 prace do czego zachęcam. Nagrodami w konkursach na Yeppas są cenne mp4/mp3.

Link do konkursu http://www.yeppas.pl/konkursy/rysunkisz ... e-dziea-2/
ODPOWIEDZ