Budokai 3 vs Budokai Tenkaichi 3

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Budokai 3 vs Budokai Tenkaichi 3

Post autor: Pitti »

Licze na dobry post ze strony znawcy, BH.

Mi bardziej do gustu przypadlo Budokai 3, poniewaz moim zdaniem lepiej zrobiona jest walka (nie widok zza plecow postaci (dzielony ekran przy dwoch graczach, lecz widok "z boku", zawsze ten sam obraz, nigdy nie dzielony ekran) oraz wybor postaci. W BT3 mamy do wyboru postacie z roznych sag co nie przypadlo mi do gustu, jest kilka tych samych postaci z roznymi przemianiami, czasem w jednej postaci brakuje mi czegos co jest w innej. W B3 kazda postac wystepuje jednorazowo, co jest imo lepsze.

Tak, wiec stawiam na B3.

A Wy? :>
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Pitti pisze:Licze na dobry post ze strony znawcy, BH.

Mi bardziej do gustu przypadlo Budokai 3, poniewaz moim zdaniem lepiej zrobiona jest walka (nie widok zza plecow postaci (dzielony ekran przy dwoch graczach, lecz widok "z boku", zawsze ten sam obraz, nigdy nie dzielony ekran) oraz wybor postaci. W BT3 mamy do wyboru postacie z roznych sag co nie przypadlo mi do gustu, jest kilka tych samych postaci z roznymi przemianiami, czasem w jednej postaci brakuje mi czegos co jest w innej. W B3 kazda postac wystepuje jednorazowo, co jest imo lepsze.

Tak, wiec stawiam na B3.

A Wy? :>
No i masz :)
B3 jest lepsza , choc czasami mialem ochote bardziej zagrac w SM/BT3 niz B3 , ale mimo co DBZ ("Budokai") 3 > Sparking! Meteor ("BT3") z tego powodu co napisales. Jednakze z wyjsciem 4 serii Budokai na PS2 (IW) chyba temat powinien byc B3 vs IW

Wiele tez razy widze ze Dimps > Spike wiec chyba DBZ3 rzadzi choc SM jest nie daleko za nia
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Sparking! Meteor ("BT3") z tego powodu co napisales. Jednakze z wyjsciem 4 serii Budokai na PS2 (IW) chyba temat powinien byc B3 vs IW
Jak wyjdzie juz IW, bedzie mozna go porownywac z tymi czesciami :D. Ale imo IW bedzie ulepszonym B3 ;).
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ