Dragon Ball Online

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Tajtus
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 17, 2007 7:19 pm

Dragon Ball Online

Post autor: Tajtus »

Najpierw odsyłam do tych linków:

http://pl.youtube.com/watch?v=n5LNS2QJ3yY
http://pl.youtube.com/wat...feature=related
http://pl.youtube.com/wat...feature=related

Co samej gry. Warto zaznaczyć, że akcja gry dzieje się 216 lat po wydarzeniach z DBZ. Tak gra ignoruje DBGT (O szczęśliwy dniu!). Saiyanie jako tacy już nie istnieją, a w między czasie pojawiła się rasa Majinów i Yardratów w Ziemskim sektorze galaktyki. Sama Ziemia jest podzielona na dwie części przez organizacje Dark Eye (pachnie jak Red Ribbon Army) To tyle o historii.

Nad samym projektem od 5 lat bardzo uważnie czuwa Akira Toriyama. Wymyśla i poprawia historie, tworzy design'y postaci i tak dalej. Chodzą nawet ploty, że to DBO będzie prawdziwą oficjalną kontynuacją DBZ. Gdyby tak się stało to nie byłaby żadna nowość, bo na przykład wydarzenie z Matrix Online, są uznawane za oficjalną kontynuacje filmów.
W każdym razie jest nadzieja, że DBO nie będzie różnych dziwnych kwiatków.

Jak na razie potwierdzony rasy to:

-Człowiek (3 klasy)
-Namek (2 klasy)
-Majin (2 klasy)

A co najważniejsze gra wychodzi również na PC. Więc pytanie do was będzie ktoś grał? No i co o tym wszystkim myślicie.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Mam obawę, że będzie płatna. I ta obawa sprawia, że odechciewa mi się grać. Ale jak będzie darmowa, to jak najbardziej, z miłą chęcią pogram.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Jak tylko wyjdzie sprzedaje dom zeby w nia grac. Czekam na nia juz z rok bo miala wyjsc juz dawno, ostatnio mowili ze premiera w I polowie tego roku i jakos nei widze... xd

Btw. juz byla rozmowa o tym, ale milo ze kogos to interesuje.

Dwa linki zrabane (2 i 3). I widzialem juz dawno...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

(...)
Więc pytanie do was będzie ktoś grał?
Jesli znajda sie idioci z rasa ludzka i ci ktorzy wygladaja jak KKRT (tutaj nie zupelnie) to ta , ja zagram :twisted:
-Człowiek (3 klasy)
Scierwa to scierwa nadal , o szczesliwy dniu :twisted: Bede wybijal te malpiszony jak ich zobacze mwahahaha
Nad samym projektem od 5 lat bardzo uważnie czuwa Akira Toriyama.
No , DBGT NIE jest tworem Akiry Toriyamy , wszak to lubil , ale po co niby ma brac dane z tego? DBGT jest jak filler , jest dla sprawiania radosci a nie zeby robic z tego fakty. DBGT i fillery nie powinny byc brane na serio!
Co samej gry. Warto zaznaczyć, że akcja gry dzieje się 216 lat po wydarzeniach z DBZ. Tak , gra ignoruje DBGT
Nope , DBGT dzieje sie 10/9/5 lat po DBZ potem jest 100 lat jeszcze na koncu tej serii a kazdy wie ze 216 < 110/109/105 to blad

A tak na serio to ten temat chyba byl

Jak bede mial te gre to chyba wybiore sobie Nameczanina (ktorzy wygladaja teraz inaczej , ale nadal sa bezplciowi) lub Majin (jpn. Demon a nie "Dzin"!)
Saiyanie jako tacy już nie istnieją
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!

Szkoda ze nie ma Saiyajinow , po jaka @#$% nam jakies szumowiny zwane ludzmi? Saiyajinowie rzadza!!!! ludzie sa bezuzyteczni przeciez -_-'
A co najważniejsze gra wychodzi również na PC
???

YOUGOTOWNED

(Ta mowie o ludziach z DB jakby ktos sie czul urazony :twisted: )
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Tajtus
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: sob lis 17, 2007 7:19 pm

Post autor: Tajtus »

Barni:

To, ze bedzie platna to raczej oczywiste. Niestety takie sa prawa rynku. W koncu nikt nie kaze nikomu w to grac.


BH Daimaouji (bo ksywski wybiera sie z glowa):
No , DBGT NIE jest tworem Akiry Toriyamy , wszak to lubil , ale po co niby ma brac dane z tego? DBGT jest jak filler , jest dla sprawiania radosci a nie zeby robic z tego fakty. DBGT i fillery nie powinny byc brane na serio!
Eee, skad wytrzasnales, ze bedzie bral dane z DBGT? No tak musze sie przyzwyczaic do twoich nadinterpretacji.

Dla wyjasnienia zobacz tutaj:

Series creator Akira Toriyama has a great deal of creative control over the project, both contributing to and supervising the story and art design, including character and location arrangements.[3] It has been stated that Toriyama has been working on character designs for this project for the last five years.[4]

Wiec, jak widzisz jest zaangazowany w fabule jak i design'y postaci. Co do tego co bedzie brane na serio, a co nie. Coz o tym decyduja osoby, ktore trzymaja prawa autorskie do serii. Czyli Toriyama i panowie z Toei jesli ich wola bedzie zrobioenie z tego faktow to tak bedzie. Zdanie tworcy/posiadacza praw autorskich jest ostateczne i nie podwazalne. To jak z nowym filmem. Moze nam sie nie podobac, ale stal sie juz czescia DB/DBZ.





Nope , DBGT dzieje sie 10/9/5 lat po DBZ potem jest 100 lat jeszcze na koncu tej serii a kazdy wie ze 216 < 110/109/105 to blad
Mam na to tylko jedna odpowiedz...


Dragon Ball Online is set in Age 1000, 216 years after Son Goku left the 28th Tenkaichi Budokai to train Uub in Age 784, in Dragon Ball Z. During this period time, a number of notable events have occurred, including the appearance of a Majin race, the arrival of what appear to be Yardratians in the Southern Galaxy, and most recently, a gulf forming in time.[5] The Earth has also been divided into pieces by a villainous organization known as the Dark Eye (&#38343;&#12398;&#30446;&#29577;, Yami no Medama?), which is led by a mysterious individual.

It is worth noting that Dragon Ball Online ignores the events of Dragon Ball GT, and even appears to contradict some aspects of the anime (for example, the Yardratians, who did not appear in the manga, look completely different in DBO and the Dragon Ball Z anime).

Ignoruje DBGT koniec kropka.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Tajtus pisze:BH Daimaouji (bo ksywski wybiera sie z glowa):
No , DBGT NIE jest tworem Akiry Toriyamy , wszak to lubil , ale po co niby ma brac dane z tego? DBGT jest jak filler , jest dla sprawiania radosci a nie zeby robic z tego fakty. DBGT i fillery nie powinny byc brane na serio!
Eee, skad wytrzasnales, ze bedzie bral dane z DBGT? No tak musze sie przyzwyczaic do twoich nadinterpretacji.

Dla wyjasnienia zobacz tutaj:

Series creator Akira Toriyama has a great deal of creative control over the project, both contributing to and supervising the story and art design, including character and location arrangements. It has been stated that Toriyama has been working on character designs for this project for the last five years.

Wiec, jak widzisz jest zaangazowany w fabule jak i design'y postaci. Co do tego co bedzie brane na serio, a co nie. Coz o tym decyduja osoby, ktore trzymaja prawa autorskie do serii. Czyli Toriyama i panowie z Toei jesli ich wola bedzie zrobioenie z tego faktow to tak bedzie. Zdanie tworcy/posiadacza praw autorskich jest ostateczne i nie podwazalne. To jak z nowym filmem. Moze nam sie nie podobac, ale stal sie juz czescia DB/DBZ.
Nope , DBGT dzieje sie 10/9/5 lat po DBZ potem jest 100 lat jeszcze na koncu tej serii a kazdy wie ze 216 < 110/109/105 to blad
Mam na to tylko jedna odpowiedz...

Dragon Ball Online is set in Age 1000, 216 years after Son Goku left the 28th Tenkaichi Budokai to train Uub in Age 784, in Dragon Ball Z. During this period time, a number of notable events have occurred, including the appearance of a Majin race, the arrival of what appear to be Yardratians in the Southern Galaxy, and most recently, a gulf forming in time.[5] The Earth has also been divided into pieces by a villainous organization known as the Dark Eye (&#38343;&#12398;&#30446;&#29577;, Yami no Medama), which is led by a mysterious individual.

It is worth noting that Dragon Ball Online ignores the events of Dragon Ball GT, and even appears to contradict some aspects of the anime (for example, the Yardratians, who did not appear in the manga, look completely different in DBO and the Dragon Ball Z anime).

Ignoruje DBGT koniec kropka.
1. :evil: Wiec moj tytul uznajesz za denny? (...) Jak pisalem , nie moglem dac 2 liter wiec dalem ze swoim tytulem
2.Nic takiego nie pisalem , pisalem tylko , ze ignoruje DBGT , a skoro on ignoruje fillery w DB (np. Piccolo jr niszczy statek KKRTa) , to normalne , ze ignoruje DBGT
3.Tutaj wyraznie mi chodzilo ze DBGT dzieje sie w TYM czasie wiec nie wiem skad ten pomysl dales ze ignoruje DBGT gdyby dzialo sie 3 lata po DBZ to rozumiem
4.BTW jesli ta gra bedzie w polsce to i tak niestety bedziemy sluchali tych zalosnych glosow od FUCKimation a nie oryginalnych -_-' No bo ignorujac DBZ ("Budokai") i Super DBZ , kazda gra w Europie byla z glosami z wersji amerykanskiej
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

"A co najważniejsze gra wychodzi również na PC"

A sadzilem ze tylko na pc...
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Krox_SSJ2
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: pt lip 03, 2009 10:33 am
Lokalizacja: Z Planety Vegeta

Post autor: Krox_SSJ2 »

Ja Tam zagram
xD
Widzalem filmiki
i mam na kompie pobrane czekam na Załorzenie Acc Mangera
Jestem Troche Podekscytowany :lol:
Vegeta RuleZ xD :P
ODPOWIEDZ