Bezsensowne kłótnie, wycieczki osobiste, spam, itp

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Reika
USSJ
Posty: 79
Rejestracja: sob lip 26, 2008 12:39 pm
Lokalizacja: Internet

Post autor: Reika »

Głosuję na Krisa. Pisałam już wcześniej z jakich powodów, więc nie będę się powtarzać. Po prostu jest to bardzo el0 zią.

Tak na marginesie: nie głosuję na Barniego, ponieważ jest to osoba niedostosowana społecznie, socjopatyczna, cechują ją niekontrolowane napday agresji oraz zaburzenia psycho-somatyczne objawiające się m.in. zachowaniami paraniodalno-maniakalnymi, jest nieprzystosowana do egzystowania między społecznością ludzką, należy jej stworzyć azyl psychiatryczny, zdala od ludzi, gdzieś na Syberii najlepiej. Osoba ta posiada nieprzeciętnie zbyt wysokie mniemanie o sobie → błędna percepcja rzeczywistości, przeinaczanie faktów, patrzenie przez pryzmat choroby, postrzega siebie jako ideał.
Reasumując: Gwiazdkę odwołano.

[trolling_mode=off]
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

I tak jestem fajniejszy od ciebie, Reika : <
Obrazek

.
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Słodko, gdyby nie ten azyl, to jakbym o sobie czytał. Charakterystyka postaci: Ace.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Haha jednym głosem xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Acer pisze:Słodko, gdyby nie ten azyl, to jakbym o sobie czytał. Charakterystyka postaci: Ace.
Nikt nie pisał o hedonistycznym, pozbawionym czci i honoru, z pogłębiająca się płycizna intelektualna, ze skłonnościami koprofilskimi i emocjonalnie upośledzonym impotencie. A no i oczywiście nie trzeba wspominać, o silnym poczuciu do zacieśniania stosunków płciowych z gatunkami wszelkiego rodzaju. Myślę więc, że Twoja implikacja jest nieadekwatna.
BTW. Ten tekst ma na celu apoteozę Twojej skromnej osoby.

Który user lepszy ?
Kris
51% [ 15 ]
Barni
48% [ 14 ]

Głosowań: 29
Wszystkich Głosów: 29

Nie trzeba klaskać, dajcie kase.
Ostatnio zmieniony wt wrz 09, 2008 7:33 pm przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Generalnie to wnoszę o ostrzeżenie dla Krisa za obrażanie Acera i kropka.

Jeżeli Acer poczuł się urażony to sobie dam. A to co Ty o mnie pisałeś mnie uraziło więc....

[ Dodano: Wto Wrz 09, 2008 8:38 pm ]
A mnie uraziło to, co Reika o mnie napisała :<
Ostatnio zmieniony wt wrz 09, 2008 7:36 pm przez Barni, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Barni pisze:I tak jestem fajniejszy od ciebie, Reika : <
Widać, że porady o szacunku dla osób trzecich są zbyt wymagające dla Twojej osoby. Niezwykle enigmatyczne, jak i inne aspekty kultury osobistej.

up:Zobacz na podpis. Nie przeszkadza mu to ^_^.

Jesteś bytem idealnym, nie ima się Ciebie żadna krytyka, ba sam nie szczędzisz jej innym, więc stul pysk.
(których znaczenie poznał niedawno)
Zna mnie od dwóch lat :<! DWÓCH :<
Ostatnio zmieniony wt wrz 09, 2008 7:44 pm przez pp3088, łącznie zmieniany 2 razy.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Acer nie poczuł się urażony. Acer poczuł się zażenowany faktem, iż Kris sądzi, że używając długich i skomplikowanych słów (których znaczenie poznał niedawno) będzie fajniejszy. A ogólnie mówiąc Acer ma Krisa głęboko w dupie, za co może dostać osta, bo to także ma w tym samym miejscu na podobnym zanurzeniu.

No i życze Ci miłej drogi ze swoim zażenowaniem. I nie nie sądze, że będe fajniejszy mam to tam gdzie ty...

Dzięki. Dobrze sądzisz, nie będziesz.

Pepson: co z tego, że od dwóch lat, jak dopiero niedawno zna takie słowa? Jeszcze 2-3 miesiące temu nie wiedziałby w jakim to języku. xD

Acer: Znasz mnie z jednej strony. Powiedzialbym "nie masz prawa tak mówić " Ale to by było nieodpowiednie. A więc "Nie oceniaj książki po okładce"

Znam tą książkę bardzo dobrze, można powiedzieć, że spis treści znam na pamięć. Zaś fatalna okładka jest najmocniejszą stroną tego... ekhm... dzieła.
Nie usuwaj moich textów, modzie od siedmiu boleści.

8, krok do przodu... Nie usuwam. Znasz tak dobrze, jak ja ulice Poznania czyli 8%?

Umiesz czytać? Napisałem, że znam bardzo dobrze, więc po co pytanie, czy znam w 8%? Użyj mózgu, o ile coś masz między uszami...
Daje osta ponieważ Barni miesza osoby trzecie do konfliktu, który sam wywołuje.
Sam się mieszasz, trzecia osobo.

Nie, nie wiesz o co chodziło więc stfu

To "nie" traktuje jako odpowiedź czy masz mózg. Najbardziej pasuje.

Nie mierz innych swoją, miarą. Poza tym jak masz mi coś do powiedzenia to Pw.

Naucz się chociaż wstawiać zdania we właściwe miejsce... A po co pw? Ty mi nie wysyłałeś tego na pw:
Nikt nie pisał o hedonistycznym, pozbawionym czci i honoru, z pogłębiająca się płycizna intelektualna, ze skłonnościami koprofilskimi i emocjonalnie upośledzonym impotencie. A no i oczywiście nie trzeba wspominać, o silnym poczuciu do zacieśniania stosunków płciowych z gatunkami wszelkiego rodzaju. Myślę więc, że Twoja implikacja jest nieadekwatna.
BTW. Ten tekst ma na celu apoteozę Twojej skromnej osoby.
Ale kończę z tobą dyskusje z powodu: "Nie dyskutuj z idiotą, najpierw zniży cię do swojego poziomu, a potem powali doświadczeniem."

<papapa>
Ostatnio zmieniony śr wrz 10, 2008 5:02 pm przez Acer, łącznie zmieniany 14 razy.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Zaczynam się bać. Doszło do tego, że cioty pociskają ludziom przez internet : ( To się robi straszne, naprawdę. (Pepson nie ma się prawa czuć urażony, bo cytuję jego słowa. Sam nazwał się ciotą. Nie należy mi się ost)

No i stop z Offtopem.
Ostatnio zmieniony wt wrz 09, 2008 7:53 pm przez Barni, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Zamiast się bezsensownie obrażać dajcie nową sondę o_0

Gratuluję, Kris, nie muszę chyba mówić, czyj głos zadecydował o Twoim zwycięstwie :P
Ostatnio zmieniony wt wrz 09, 2008 8:02 pm przez Rav, łącznie zmieniany 2 razy.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Acer pisze:Słodko, gdyby nie ten azyl, to jakbym o sobie czytał. Charakterystyka postaci: Pitti.
Poprawione :S.

Znowu Kris mysli, ze jak poudaje posty kogos wedlug Niego fajniejszego to stanie sie pro elo emo cze (;**), ale w sumie to mi sie podoba jak to robi, jest smiesznie w temacie xD.

Nie myśle tak, juz mówiłem.

Btw. Robi mi sie weselej jak sie wszyscy zaczynaja jechac na forum, kocham was ;**.

Wygral Kris! (yebany cziter xD)

W tej chwili?

Next fajt plax.

Teraz ja vs Rav O_O. Teraz dopiero beda czitowac xD.
Rav pisze:Gratuluję, Kris, to mój głos zadecydował :P
Juz sie rzadzi... xD

Dziex Rav...
Ostatnio zmieniony wt wrz 09, 2008 8:09 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Reika
USSJ
Posty: 79
Rejestracja: sob lip 26, 2008 12:39 pm
Lokalizacja: Internet

Post autor: Reika »

Gratuluję senpai ;* Zasłużyłeś sobie ;D

BTW
I tak jestem fajniejszy od ciebie, Reika : <
&#8595;
Reika pisze:Osoba ta posiada nieprzeciętnie zbyt wysokie mniemanie o sobie &#8594; błędna percepcja rzeczywistości, przeinaczanie faktów, patrzenie przez pryzmat choroby, postrzega siebie jako ideał
Barni pisze:A mnie uraziło to, co Reika o mnie napisała :<
Popłacz się.
Barni pisze:Zaczynam się bać. Doszło do tego, że cioty pociskają ludziom przez internet : ( To się robi straszne, naprawdę.
Bijesz rekordy, jesli zapomniałeś o genezie naszego konfliktu.
Obrazek
Awatar użytkownika
Nervan
SSJ 2
Posty: 110
Rejestracja: czw sie 14, 2008 11:17 am
Lokalizacja: t3h 1n73rn37 l337z0r

Post autor: Nervan »

Lubię frytki.
Barni pisze:Generalnie to wnoszę o ostrzeżenie dla Krisa za obrażanie Acera i kropka.
Co to za user o nicku kropka? Jeszcze go tu nie widziałem, //me want meet him!

Aha, jeszcze chciałem pozdrowić rodzinę, moją kotkę, Valerię, Sonrisę, MRau, Pepka, Krisa, Gracka, Bliza. Reszta dostanie pozdrowienia w następnym poście ;*
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

spam
Chce się tutaj komuś pół tego forum przerzucać do tego tematu ? xd
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Nervan pisze:Co to za user o nicku kropka? Jeszcze go tu nie widziałem, //me want meet him!
Bo on ma nick kropek, a nie kropka.

"Kropka" to jest w dopełniaczu.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
ODPOWIEDZ