Nic dziwniejszego...

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Nic dziwniejszego...

Post autor: Dragon Fist »

"Czemu lubisz tak do mnie mówić?"

Rzekł z wyrzutem, robiąc "dziubek" i spuszczając wzrok.

"Bo wiesz, że zawsze dla mnie byłeś i będziesz głupolem."

Odparła robiąc kocią minkę i myśląc - 'Co za głupol. Przecież wiem, że to uwielbia! '

"Odczuwam smutek"

Rzekł , choć pomyślał inaczej. Mruknął pod nosem...

"Pewnie jeszcze myśli, że to lubię..."

Pewnie nie zauważyła, że on wygląda, jakby właśnie wstał z grobu... Tak też było, ale po chwili uśmiech spełzł powoli z jej ust, a oczy otwarły się zdziwione. Spojrzała na niego. Coś było nie tak.

" Co się dzieje? Źle się czujesz?"

Zapytała z troską.

'Tak, na zewnątrz troska, a w środku i tak mnie nie lubi...' Pomyślał.

"Nie, nic..."

" Jak to nic? Przecież widzę... "

Odpowiedziała zniecierpliwiona. ' Znów się przede mną zamyka.'

'Rozpie*dala mi głowę, zaraz odjadę...' Spojrzał na nią, nie odezwał się wcale i usiadł na pobliskiej ławce, biorąc w ręce zmęczoną twarz. Usiadła koło niego. Bała się cokolwiek powiedzieć, nie była pewna, co on chce usłyszeć.

"Borys...? "

Powiedziała po chwili słabym głosem. Płakał. Przytuliła go. Nie powiedziała nic.
Zabrał jej ręce, bardzo delikatnie...

"Najpierw trzeba sobie na te ręce zasłużyć"

Powiedział ze łzami w oczach.

Rozpętał tym samym piekło w jej duszy i sumieniu. Spojrzała na swoje dłonie.

"Nieprawda..."

Powiedziała cicho. On wyciągnął mały nożyk z kieszeni i przejechał palcem po ostrzu. Skaleczył się, przypadkiem. Nie powiedział nic, wyciągnął z kieszeni kawałeczek papieru ściernego i zaczął ostrzyć nożyk. Dziewczyna spojrzała na jego czyny. Była przerażona. Jednym ruchem wytrąciła mu nóż z dłoni. Odwróciła jego twarz ku sobie.

"Cokolwiek zamierzasz... Ja nie pozwolę."

Powiedziała stanowczo, aczkolwiek łamiącym się głosem. W jej oczach widać było strach i łzy. Chłopak nie miał żadnych złych planów, po prostu zajął się ostrzeniem nożyka, by zając czymś ręce tak pragnące ją przytulic. Wiedział przecież, że nie zasługuje. Nie mogła tego wiedzieć. Dziewczyna opuściła wzrok. 'Co tak właściwie tu robię...? ' Spojrzał smutny w jej oczy, jakby czegoś w nich szukając. Siebie, czegokolwiek. Ona próbowała na niego nie patrzeć. Wiedziała, że z jej oczu wyczyta wszystko. Odwróciła się od niego. Uniósł ręce, jakby chciał ją objąć, ale po chwili wystraszony i targany niepewnością opuścił je z powrotem. Końcowo ona spojrzała w jego oczy. 'Tylko... co on w nich widzi?' Chłopak uśmiechnął się delikatnie, choc w środku czuł, że bliżej mu do płaczu...

"Nie patrz na mnie..."

Poprosiła go.

"Dlaczego? Jesteś taka piękna..."

Odpowiedział jej delikatnym głosem, który wyrażał całkowite przeświadczenie co do wypowiedzianych słów. Dziewczyna odwróciła się od niego, spojrzała na błękit nieba.. Wiał lekki wiatr, świeciło słońce. Świat promieniał. Ona zdawała się tego nie dostrzegać. Jej oczy pociemniały; zmienił się ich wyraz. Odczuwała wielki ból wewnątrz, lecz nie dawała tego po sobie poznać.
Chłopiec wstał, stanął koło niej...

"Pamiętasz jak było kiedyś?"

Ona przytaknęła, wciąż skupiając swój wzrok na czymś odległym, jakby bała się spojrzeć na chłopaka, który stał koło niej. Milczała.

"Zwykłem Cię kochać, wszystkim co mam..."

Spuścił wzrok... Dziewczyna szybko przytuliła się do niego i schowała twarz w jego ramionach. Miała dość już słów, dość kłamstw i zamieszania. Chciała się tylko przytulić. Spróbować zapomnieć o tym, co złe. Zacisnęła pięści z bezsilności wobec świata i ludzi... Wciąz milczała, bała się dźwięków.
Przytulił ją mocno do siebie, ułożył jej głowę w swoich ramionach tak, by słyszała bicie jego serca. Głaskał ją delikatnie opuszkami palców prawej ręki po lewym ramieniu.
Po chwili niczym niezmąconej ciszy dziewczyna wyrwała się z jego objęć. Jeszcze czuła dotyk jego dłoni, zapach koszuli... ale wracała jej świadomość rzeczywistości.

"Muszę już iść..."

Chwycił jej dłoń ostatni raz... spojrzał na nią, przytulił twarz do jej dłoni i odszedł ze spuszczoną głową.
Ostatnio zmieniony wt sie 12, 2008 6:33 pm przez Dragon Fist, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

No nareszcie coś ambitnego ! 23434/10 ! Tak trzymać!
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

"Dlaczego? Jesteś taka piękna..."
Hohoho , dobre
"Borys...?"
Walnij ja z mlotka
Odparła robiąc kocią minkę
Bleeeeeeeeeeeee
Płakał. Przytuliła go.
Awww

Ten fanfik to jakis dramat Tomek kun?

(po przeczytaniu fanfika)

Yep to dramat , co sie stalo , znowu cie dziewczyna rzucila Tomek kun?

Anyway moze byc , pisz go dalej :) ^_^
Ostatnio zmieniony wt sie 12, 2008 4:36 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 3 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Kolejny jednoodcinkowy fanfik? Czy moze padnie po dwoch odcinkach?

Coś nie podoba się w jednoodcinkowych fanfikach? :P //Rav

Ep (?xD) imo pro ;p.
Ostatnio zmieniony wt sie 12, 2008 11:34 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

To nie jest fan fick. Ja myślę, że Def chciał to zwyczajnie komuś opowiedzieć, a że największą ilość słuchaczy (w tym wypadku czytelników) miał na forum, napisał. Widać, że twojego autorstwa. Prawdziwe przeżycia co Dragon? ;]
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Dragon Fist
A True Dragon
Posty: 856
Rejestracja: czw paź 13, 2005 3:19 pm
Lokalizacja: Złotów

Post autor: Dragon Fist »

Acer pisze:To nie jest fan fick. Ja myślę, że Def chciał to zwyczajnie komuś opowiedzieć, a że największą ilość słuchaczy (w tym wypadku czytelników) miał na forum, napisał. Widać, że twojego autorstwa. Prawdziwe przeżycia co Dragon? ;]
Nie do końca prawdziwe, ale możnaby tak to ująć. Spontan. Pewnie coś jeszcze dalej pójdzie.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

BH Daimaouji pisze:
Yep to dramat , co sie stalo , znowu cie dziewczyna rzucila Tomek kun?

Bez takich tekstów, bo zabiję.


Oczywiście opowiadanie jest pro. Trafia w serce. Pisz dalej DF, ale tylko jak będziesz miał wenę, jak teraz. Nie na siłę. ;]
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Def, bardzo fajne opowiadanie, naprawdę mi się podoba. Nie kontynuuj na siłę, poczekaj aż najdzie cię wena. Bo pisanie emocjonalnych tekstów pod przymusem nie kończy się dobrze. Widać, że chociaż trochę oparte na prawdziwych przeżyciach. Oryginalny pomysł, dobrze wykonany ;] 10/10 bo jest jedyny w swoim rodzaju, jeśli o ssijmoc chodzi. Trafiło do mnie.
Obrazek

.
ODPOWIEDZ