5 lat SSJ POWER!

Wszystko na temat strony.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

5 lat SSJ POWER!

Post autor: Rav »

Witam :)

Witam was wszystkich w dniu 5. rocznicy założenia SSJ POWER. No...może nie do końca - 5. lat od powstania strony minęło dokładnie 3 dni temu. Stronę założyłem bowiem oficjalnie 10. lipca 2003 roku, wtedy jeszcze pod nazwą Rav Dragonball. Tylko nieliczni z was pamiętają tamte czasy (pozdrowienia dla Artiego/Segriga/Segrona i Bliza).

Od tamtego dnia strona przeszła gigantyczne przeobrażenie. Czy ktoś uwierzyłby wtedy, że strona za 5 lat będzie tak wyglądać? Ba, kto wierzył wtedy, że strona tak długo będzie trwać w internecie? Kto wierzył, że coś w ogóle z tego będzie? Kto wierzył, że powstanie społeczność forum, na której zrodzą się znajomości i więzi między użytkownikami.
Kto spodziewał się połączenia z najstarszym polskim PBCH - DB Future?

Ileż to razy wieszczono zarówno SSJ Power, jak i DB Future upadek? Ileż to razy obie strony upadały, po to, by potem się podnieść?

SSJ POWER trwa już 5 lat i jest jedną z najstarszych obecnie istniejących polskich stron o DBZ. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę DB Future - założone przez Cubera 8 września 2001 roku, to czy istnieje taka strona, trwająca dłużej?

Jeśli ktoś jest zainteresowany dziejami strony SSJ POWER, czy też DB Future przed fuzją, może wielu interesujących rzeczy dowiedzieć się, czytając archiwum newsów. Może wiele rzeczy dowiedzieć się także, czytając stare posty na forum.

Dziś opublikowałem na stronie również swój artykuł, w którym opisałem historię SSJ POWER. Od samego początku, jakim był pomysł na stronę, przez wszystkie wersje Rav Dragonball i SSJ POWER, aż po obecne czasy - czyli fuzję SSJ POWER + DB Future. ( Menu --> Historia Strony )

Mam nadzieję, że artykuł wam się spodoba :) Życzę miłego czytania :)

A do wszystkich Guru, graczy, redaktorów, moderatorów, użytkowników forum, odwiedzających stronę - obecnych i dawnych, trwających i powracających - Niech SSJ DB Future Power będzie z wami 8)
Ostatnio zmieniony śr wrz 03, 2008 9:31 pm przez Rav, łącznie zmieniany 1 raz.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

Piekne przemowienie :o Ja nie wiedzialem ze ta strone jest tak stara :razz: A artykul na stronie jest identyczny jak ten...
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

SonGohan pisze:A artykul na stronie jest identyczny jak ten...
No patrz...lamerzy są wszędzie...
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

Rav pisze:No patrz...lamerzy są wszędzie...
Jaja sobie ze mnie robisz?
BH Daimaouji pisze:Bedzie tak wygladac http://997.tvp.pl/2008/Images/616o1a.jpg
Hahahaha :lol: , to jest dobre...
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Piekne przemowienie :o Ja nie wiedzialem ze ta strone jest tak stara :razz: A artykul na stronie jest identyczny jak ten...
Owned Owned Owned XDDDDDDDDDDDDDD. No ja jeszcze pamiętam stare czasy ssjpower XD . Jestem z wami od ponad 4 lat :) . Gratuluje Ci Rav założenie tak świetnej strony o DB jaką jest SSJ POWER :wink: .
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Rav pisze:
SonGohan pisze:A artykul na stronie jest identyczny jak ten...
No patrz...lamerzy są wszędzie...
No jak mowilem , nie wiem po co kardna pomysly od martwej strony , sa mocno stuknieci czy co? :?
Ileż to razy wieszczono zarówno SSJ Power, jak i DB Future upadek? Ileż to razy obie strony upadały, po to, by potem się podnieść?
? Chyba cos ci sie pomylilo Rafal , obie te...cosy sa R.I.P

A i dzieki za hiostorie stron , mimo iz strona i forum kopneli w kalendarz juz dawno temu

(Kto mi usunal posta? Powariowaliscie juz kompletnie czy co? :?)
SonGohan pisze:
BH Daimaouji pisze:(Kto mi usunal posta? Powariowaliscie juz kompletnie czy co? )
:roll:
Zal.pl

Jestes chory psychicznie czy tylko udajesz jakbys nie mial mozgu?
Ostatnio zmieniony ndz lip 13, 2008 7:26 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 2 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

skibix pisze:Jestem z wami od ponad 4 lat .
Jak cos to 3 lat 6 miesiecy i 16 dni...
BH Daimaouji pisze:(Kto mi usunal posta? Powariowaliscie juz kompletnie czy co? )
:roll:
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Son Gohan pisze:Jak cos to 3 lat 6 miesiecy i 16 dni...
4 lat, przyblizamy bo ma te 16 dni xD jest blizej niz dalej owned nap! xd
Ostatnio zmieniony ndz lip 13, 2008 6:07 pm przez Kris, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

Kris pisze:4 lat, przyblizamy bo ma te 16 dni xD jest blizej niz dalej owned nap! xd
Ale on napisal ponad 4 lata...
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Wpuścić psiarnię na forum..

5 lat? Całkiem sporo ;) Biorąc pod uwagę, że ja tu jestem trochę ponad rok, to fakt, iż strona działa już lat 5 robi na mnie duże wrażenie. Myślałem, że jak moje forum stoi 3 lata to jest dużo, a tu proszę, pięć. Gratuluję i liczę na kolejne pięć lat. Chociaż nie wiem, czy za pięć lat będę jeszcze miał chęci wchodzić na ssjpower.. Dużo się zmienić może.

Co do BHowego R.I.P'u. to ja RIPuję jak to czytam. Forum na którym codziennie przybywa kilkanaście postów nie można nazwać martwym, imo.

A Rav niszczy xDDDD "No popatrz, lamerzy są wszędzie" xDD O mało herbaty na siebie nie wylałem, bo się chichrać zacząłem xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

BH Daimaouji pisze:SonGohan ten kozi odbyt napisał/a:
BH Daimaouji napisał/a:
(Kto mi usunal posta? Powariowaliscie juz kompletnie czy co? )
:roll:
BH w formie :lol:

Brawo Rav. Znowu szpanujesz. CBA powiadomione.'

Barni nie pisz o psiarni, bo aż mnie dreszcz przechodzi.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ah pamiętam, gdy kiedyś Rav wspominał coś, że chce założyć stronkę o DB :) Jakoś nie prorokowałem wówczas sukcesów. Jak widać wszystko można osiągnąć ciężką pracą.

Jak wynika z historii to mnie zawdzięczacie SSJPower'owskie forum :D Przelewy na moje konto proszę :)

Aż się łezka w oku kręci czytając historię strony... Nawet nie zdawałem sobie sprawy, że tyle wniosłem w jej żywot. Nie tylko ja, ale też zwykli szarzy użytkownicy (z czego się naprawdę cieszę, bo wychodzi na to, że żyjecie życiem strony :) ). Na początku artykuły, potem Aquaman, następnie mój fanfick (który chyba Wam się podobał, poprawcie mnie jeśli się mylę), sesje na PBCH... SSJPower stało się częścią mojego życia :)

Mimo iż nie zawsze zgadzaliśmy się z Rav'em to dziękuję mu, że nie zawiesił/zlikwidował strony (chociaż raz był tego bliski). Taka determinacja w dążeniu do celu i zdrowa zawziętość powinny być wzorem dla wszystkich ludzi :) Zdarzały się sprzeczki i kłótnie. Pamiętam, jak długo namawiałem Rav'a żeby założył forum, potem żeby mianował mnie głównym adminem forum (teraz właściwie też bym się nie obraził gdybyś to zrobił :D).

No cóż... było, lecz jeszcze nie minęło. Za następne 5 lat dalej będziemy z Wami... :) Oby :)
Ostatnio zmieniony ndz lip 13, 2008 7:13 pm przez Arti, łącznie zmieniany 1 raz.
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Arti najwiekszy postrach forum pisze:Za następne 5 lat dalej będziemy z Wami... :) Oby :)
Oj nie strasz nas

BTW nie dawno usunieto moje ostrzezenia i juz mam 2?! Jakies diably bez serca tu doprawdy sa
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

BTW nie dawno usunieto moje ostrzezenia i juz mam 2?! Jakies diably bez serca tu doprawdy sa
Albo jeden idiota :] .

Edit:
Dlaczemu teraz Admin i Admin jr mają takie same kolory nicków ? xD
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Żeby mi poprawić samopoczucie -_-
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
ODPOWIEDZ