Turniej

Wszystko związane z DB Future PBCH.

Moderatorzy: Hellion, Moderatorzy

Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

wsio ryba
Obrazek
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Ja dopiero 19 mam wolną sobotę;P
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Kurde, a mi najlepiej by pasowalo przed 12 bo pozniej nie bede z rozsadkiem miazdzyl moich przeciwnikow :twisted: badz moze sie zdarzyc tak, ze mnie nie bedzie.
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Ja się dostosuje do waszego terminu :)
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Jeszcze raz, bo już trzeba... Kto byłby chętny? I kto by liczył walki? Odbędzie się jak wróce, czyli....sam nie wiem, ale będzie
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Kyra jak zawszę chętny :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Amidamaru
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 32
Rejestracja: wt lip 15, 2008 1:53 pm

Post autor: Amidamaru »

Amidamaru się zgłasza :smile:
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

To byl dzien jak kazdy inny. Od czasu gdy PBCH siadlo..
Astarot spedzal kolejny samotny dzien przed lustrem w towarzystwie butelki Jacka Danielsa. Po kazdym lyku odstawial go na swoj piwny brzuch, ktory z czasem zaczal coraz lepiej sie w tym sprawdzac, poczym lapal bucha ze swojej swierzo ubitej dzidy. Ta rutyna go dobijala
"Wiec to jest wszystko co mi zostalo na koniec moich dni... Alkocholizm i samotnosc?" Mruczal pod nosem, dlawiony pijacka czkawka.
Sam niewiedzac czemu wstal z fotela, zostawiajac po sobie oblesnie wygladajace odbicie dupy i pijackim krokiem podszedl do swojego komputera. Po chwili wahania, odpalil strone ssijmocy i skamienial.. Butelka Jacka upadla na podloge z trzaskiem, rozbijajac sie.
"Turniej ?!" Krzyknal podnoszac sie w mgnieniu oka z krzesla. W jednej chwili powrocila w nim dawna mlodziencza pasja. Kac zniknal, a jego przekrwione oczy zaswiecily jak za dawnych lat
Pobiegl jak razony gromem do swojej dawno nie odwiedzanej, juz stęchlej silowni, ktora gesto zdobil kurz


Astarot zglasza swoja gotowosc xD


Hell jak wytlumaczysz mi jak to moge liczyc walki..Chociaz lepiej zeby to robil [liczyl] ktos kto sie na tym zna naprzyklad Ronin
Ostatnio zmieniony ndz lip 24, 2011 7:02 pm przez Astarot, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Ast jak bym nie wiedział jak liczyć walki, to bym nie był guru :D W zasadach pisze wszystko łopatologicznie wyjaśnione, ściągaj licznik i ćwicz :) symuluj walki, abyś doszedł do wprawy. Jak Ron Ci wyjaści dokładniej to jeszcze lepiej, bo ja nie mam na tyle czasu teraz.

"... Tumany kurzu leniwie przelatywały przez nieużywaną już od dawien dawna mate turniejową. Stara, spękana i pełna nierówności granitowa płyta maty przypominała bardziej pobojowisko niż mate na której odbywały się największe turnieje w galaktyce. Trybuny z powyrywanymi krzesełkami i spalonymi sektorami przerażały swym widokiem, lecz czuć było w powietrzu emocje i moc jakie towarzyszyły odbywającym się w tym miejscu walką...
...
-Tutaj to będzie- powiedział zakapturzony potężnie zbudowany mężczyzna do stojącego obok służącego.
-Tak Panie jak sobie życzysz. Ogłoszenia o turnieju już zostały wysłane do wszystkich galaktyk, lecz doprowadzenie tego miejsca do dawnej świetności trochę potrwa, więc może się nie śpieszyć? -powiedział ściszonym głosem służący, który był przerażony na samą myśl, aby spojrzeć na swego pana, który stał obok.
-Trochę?... to znaczy ile?- zabrzmiał potężny i zimny głos władcy
-Nie wiem Najjaśniejszy Panie... Dwa miesiące, albo więcej - wystraszony do szpiku kości sługa odpowiedział po chwili namysłu.
-Co?! -ryknął władca, lecz już nie miał do kogo mówić, gdyż chwila złości w jaką wpadł zmiotła sługę, który zniszczył w locie dwie ściany głównego budynku areny turniejowej.
-No trudno - spojrzał na miejsce gdzie poleciał sługa- Ile by to nie trwało, będzie to turniej godny "Jego" - powiedział potężny mężczyzna ściągając obszerny kaptur, tym samym ukazując złowieszcze swe oblicze...
Hellcold stojąc na środku maty turniejowej spojrzał w niebo w zamyśleniu. Lekko się uśmiechając zszedł z maty i oddalił się w nieznanym kierunku..."
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

ja też chcę :D
Awatar użytkownika
Sinju
Guru
Posty: 198
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 2:54 pm
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Sinju »

Mogem se powalczyć troszke.
Ooohhh Gunther you're so sexy!
Ronin
Guru
Posty: 133
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 2:38 pm
Lokalizacja: Miedziolandia

Post autor: Ronin »

Również zgłaszam, chęć wzięcia udziału w turnieju.
"Człowiek, to brzmi tak dumnie" A tu biją cię w mordę i mówią żeś sukinsyn
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Kto wygrał? :P
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

Nikt xD nawet się nie odbył :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

Wiem, że się powtarzam, ale jak tylko będę miał czas to turniej się odbędzie :) teraz poprostu nie ma takiej możliwości :)
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
ODPOWIEDZ