Co sądzi...

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Skoro założyła temat, to chyba jednak ją interesuje, co nie? >.> Znaczy, takie moje przemyślenie, że skoro napisała, że chce poznać nasze (co znaczy, że twoje przy okazji też) zdanie, to znaczy, że tego chce. A jeśli jest inaczej to wnoszę o ostrzeżenie za kłamanie w temacie publicznym.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
AdeQkun
Oozaru
Posty: 55
Rejestracja: wt mar 25, 2008 12:02 am

Post autor: AdeQkun »

Kris pisze:Spampost :

A do mnie nikt nie pisał też chce ciastko..
:D

Wiecie co jak wiekszosc userow mam wyj.ebane na te zubry i pingwiny sczerze mowiac do sczescia one nie sa mi potrzebne,a taka kolej rzeczy ze ktos musi ginac by inny mogl zyc

tyle odemnie
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

krova pisze:Prosze, przestancie robic z forum drugiego gadu gadu. Nie interesuje ci moje zdanie na temat pinginow ani bawolow, wiec po co ten temat?
ŻAL?! Moj post WNOSZĄCY COŚ DO TEMATU zostal usniety z powodu nie wnoszenia nic do tematu, to sie pytam co do cholery wnosi post krovy do tematu? Jak juz Administracja bierze sie za robote to chociaz porzadnie -.-
Pitti niczym go skasowali pisze:Twój Post napisany przez Ciebie na: "SSJ POWER", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.
Powód: Post nie wnoszący nic do tematu
Link do tematu: http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?t=2366Twój post:

Temat: "Co sądzi..."

<3

XD

Pingwiny rulez, szczegolnie te z Wrocławia

NOOO///Kris
Pingwyni rulez, to zdanie wnioslo ogrom do tego tematu, w szczegolnosci w porownaniu z nicoscia wniesienia czegokolwiek do tematu przez krove. Jestem pewny, ze ten post zostanie takze usuniety, jesli tak to dlaczego nie usuniecie postu krovy? Bo dostal vip'a to mu wszystko wolno? I gdzie to podnoszenie poziomu forum przez Niego, no sory, ale jakos tego nie zauwazylem (Oczywiscie jak juz dostal tego vip'a to niech ma i sie cieszy...).

Jak tak patrze ile wnosza do akurat tego tematu posty takie jak krovy czy Bobercika to bardzo gratuluje tym co usuwaja posty rozrozniania co wnosi cos do tematu a co jest spamem wiekszym niz moim czy barneya.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Pitti, nie usuwaliby naszych postów, jak byśmy od czasu do czasu pobawili się w wazeliniarzy i napisali, żeby ci nędzni spamerzy (chociaż bez nas to ich brak xD) przestali robić na forum burdel.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Ogólnie pobawie się w Artiego.
Szczerze mówiąc mam to gdzieś
Close
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Zablokowany