DBZ: Burst Limit

W tym dziale dyskutujemy na temat różnych gier, niekoniecznie o tematyce DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Altair
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 05, 2008 6:13 pm

DBZ: Burst Limit

Post autor: Altair »

Dragon Ball Z: Burst Limit to kontynuacja cyklu bijatyk, w których uczestniczą postacie ze świata Smoczych Kul. Burst Limit pozwala nam na rozgrywanie potyczek znanych z animowanej serii, do momentu starcia z Cellem. W grze występują wszyscy główni bohaterowie, zaczynając od Goku i Raditza, przez Yamchę, Kuririna, a na Androidach i Cellu kończąc.

Ci, którzy czytali mangę lub oglądali anime, z pewnością rozpoznają wiele scenek przerywnikowych serwowanych podczas zabawy. Właściwą rozgrywkę widzimy z boku, z perspektywy obserwatora. W trakcie walki dostajemy w swoje ręce cały zestaw ciosów, które łączymy w potężne kombosy. Dostępne są zarówno uderzenia falą Ki, Kamehameha jak i Genki-dama. Każdy z wojowników ma swoje unikalne techniki, takie jak Kaioken w przypadku Goku czy Działo Garlica, którego Vegeta użył w swoim pierwszym starciu na Ziemi. Możemy też zdecydować, które pojedynki mają nałożony ograniczający limit czasu, a które nie.

Gra wykorzystuje możliwości konsol nowej generacji, dzięki czemu oferuje starannie wykonaną grafikę. Walki rozgrywają się w środowisku trójwymiarowym. Animacje ciosów specjalnych są bardzo kolorowe i widowiskowe. Co więcej, twórcy dążyli do jak najwierniejszego odwzorowania charakterystycznego efektu wzbierania energii wokół bohaterów oraz rozmycia ekranu w momencie zderzenia dwóch fal energii.

Atrakcją w Burst Limit jest też tryb multiplayer. Przy jego pomocy, gracze z całego świata mają możliwość toczenia pojedynków, kierując swoimi ulubionymi bohaterami.

Źródło: gry-online.pl


Na PS3 jest już Demo do ściągnięcia w które grałem. Są dostępne 2 walki: Goku vs Raditz i Yamcha vs Saibaman. Gra jest bardzo fajna, podczas walki są krótkie przerywniki. Ciekawe jak sprawdzi się tryb Multiplayer. Czekam na tą grę niecierpliwie :mrgreen:

Kilka filmików:

Japanese Debut Trailer

Super Transformation

Bardock Teaser
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Bez Buu Sagi o_O lipa xd. Z filmikow jakie widzialem gra wydaje sie zajefajna, ale i tak sobie nie pogram bo nie mam na czym xD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Altair
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: czw cze 05, 2008 6:13 pm

Post autor: Altair »

Według mnie Buu Sagi też brakuje :neutral:
Awatar użytkownika
Aragan
USSJ
Posty: 76
Rejestracja: ndz lut 03, 2008 4:26 pm

Post autor: Aragan »

O juz wczesniej widzialem filmik do tej gry - zajefajna
Szkoda, ze tez nie bede mial na czym pograc :sad: xD
Obrazek

http://www.skarbonka.net/pages/index.php?refid=kamcio71
kliknijcie plisss... to nic was nie kosztuje xD
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Altair , taki temat dal juz Macix
Działo Garlica
Dzialo Garlica?! Pierwsze slysze , czemu nie dales Dzialo Czosnkowe/Czosnkowe dzialo?
Na PS3 jest już Demo do ściągnięcia w które grałem
Widzialem to demo na filmiku , glupie bo jest z amerykanskimi glosami , w zyciu nie sciagne tego dema
Według mnie Buu Sagi też brakuje
No bo gra dzieje sie do AH sagi (podobnie jak DBZ/"Budokai") , ale sie dziwie czemu dali tylko Broliego z postaci kinowych mogli by dac Bojacka i Thalesa , najwyzej byli zbyt leniwi zeby zrobil modele z zniczego (gdyz modele wygladaja tak samo jak z serii DBZ/"Budokai" i Shin Budokai) , spodziewalem sie wiecej postaci z specjali/filmow kinowych (np. Coole i Metal Coole co byli w DBZ3/"Budokai" 3 , lub Gohana (Przyszlosc) z Shin Budokai 2) , a sa tylko Bardock i Broli (i tak mi to nie przeszkadza , lubie obu)
Bez Buu Sagi o_O lipa
Lipa? Nie widziales ilu ludzi sie cieszylo ze nie bedzie "Mistycznego" Gohana w Burst Limit
a na Androidach
Za duzo ang. Dubbingu , jedyny android w grze to #16 , od kiedy on sie liczy jako liczba mnoga?

A co do gry to rzeczywiscie fajna , gdybym mial PS3 kupil bym sobie jpn. wersje , gdyz PS3 obsluguje gry nie wazne z jakiego regionu
Yamchę, Kuririna
Nie no , a o najpotezniejszym czlowieku nie chciales wspomiec?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Pitti pisze:Bez Buu Sagi o_O lipa xd. Z filmikow jakie widzialem gra wydaje sie zajefajna, ale i tak sobie nie pogram bo nie mam na czym xD
Pytter wbijaj do mnie to pokosimy ^^ Gierka zapowiada się wyśmienicie i na pewno trafi do mojej kolekcji gier :twisted: .
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

skibix pisze:
Pitti pisze:Bez Buu Sagi o_O lipa xd. Z filmikow jakie widzialem gra wydaje sie zajefajna, ale i tak sobie nie pogram bo nie mam na czym xD
Pytter wbijaj do mnie to pokosimy ^^ Gierka zapowiada się wyśmienicie i na pewno trafi do mojej kolekcji gier :twisted: .
Dobra jak do Ciebie bede jechac to juz masz ja miec xDDDDD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ