Ulubiony członek Akatsuki.

Wszystko, co nie dotyczy DB, ale ma związek z Anime.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Ulubiony członek Akatsuki.

Post autor: Bobercik »

Mówię o wszystkich członkach. Czyli o:

:arrow: Deidara, czyli kolo od glinianych zabawek.
:arrow: Hidan, nieśmiertelny człek.
:arrow: Kisame, czyli rekin od mieczyka.
:arrow: Kakuzu, mąż/żona Hidana.
:arrow: Konan, robi za przydupasa Peina.
:arrow: Orochimaru, były członek, każdy fan Naruto zna Oroszka.
:arrow: Sasori, duży chłopak, ale bawi się lalkami.
:arrow: Zetsu, cffaniak bo szpieg.
:arrow: Tobi, ładna maska.
:arrow: Itachi, jego chyba nie muszę przedstawiać.
:arrow: Pein, lider.


Kogo najbardziej lubicie? Mój faworyt to Sasori, który ołni system w każdym calu. Szkoda tylko, że szybko go zabijają. Sasori zyskał moją sympatię, dzięki niefajnej historii z dzieciństwa. Żałuję, że jego losy nie potoczyły się inaczej. Drugie miejsce daję oczywiście Itachiemu. "Gdy tylko go ujrzałem, od razu pokochałem". Trzeci będzie Deidara. Beznadziejne są jego usta na dłoni, ale i tak Deidara swoim charakterkiem rządzi.



Jest to temat nie tylko o członkach, ale też ogółem o Akatsuki. Masz jakieś spostrzeżenia? Dawaj!
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Moim faworytem jest... TOBI becuse Tobi is a good boy ^.^

Tobi lider lidera, wymiatacz, idiota, pozer, a zarazem koks który w nowym czapie pokaże nam swoją twarz. Hmm Dlaczego Tobi... ponieważ zawsze widzimy go w dobrym nastroju z poczuciem humoru dopiero póżniej dowiadujemy się że to TEN KTÓREGO IMIENIA NIE WOLNO WYMAWIAĆ. No i zaskakuje swoimi skillami wkońcu w walce był pokazany xD
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

o jakim anime mowa ?? :D
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

AnimKing pisze:o jakim anime mowa ?? :D
...........

Orochimaru, były członek, każdy fan Naruto zna Oroszka
Obrazek
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

No to jak dla mnie to wymiata Itachi xD . Powody :
- Amaterasu
-Tsukoyomi
-Susano
- Wypasiony wyglądzik Mangekyou Sharingana xD
- Za text " Ty Saske teraz będziesz moim nowym światłem"
- Za text " My little stupid brother"
- Zaw wydłubanie Saskowi oka (szkoda tylko że to było genjutsu)

Później fajny jest jeszcze Deidara xD Może sam sobie rękoma dobrze robić xDD

No i oczywiście Tobi :
- Za wyczesane jutsu czasu/przestrzeni
- Za poczucie humoru
- Za tajemniczość
- Jedno oko Sharingan
- Walka z Konoha Team xD

Nie chce mi się teraz pisać :razz: . Później edytuje :lol:
Awatar użytkownika
AnimKing
SSJ 5
Posty: 685
Rejestracja: czw lis 23, 2006 12:07 pm
Lokalizacja: z domu

Post autor: AnimKing »

Bobercik pisze:Cytat:
Orochimaru, były członek, każdy fan Naruto zna Oroszka
głośniej się ie da ?? :D. Jak to z Naruto to wybieram Orochimaru tylko jego stąd znam :}
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

a zarazem koks który w nowym czapie pokaże nam swoją twarz
Przecież w 396 chapterze pod koniec Tobi pokazuje swoją twarz :neutral:

o całą mi chodzi -_-...
Ostatnio zmieniony czw kwie 10, 2008 9:09 pm przez skibix, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Narzie poznalem tylko Kisame, Itachiego i Orochimaru xD (jestem kolo 125 epa)


Moj ulubiony sposrod tych to Itachi Uchicha. Ołni system totalnie, ale narazie malo widzialem, jak ogladne cale naruto plus shippuuden to wtedy moze cos madrego powiem xD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Bliz
SSJ 5
Posty: 858
Rejestracja: śr gru 01, 2004 8:46 am
Lokalizacja: Nowa Sól-FNW

Post autor: Bliz »

Zetsu- Zuch Roslin ^^
Itach- oczka :)
Sasori- wiecznie mlody. Ciekawe czy mial plastikowego?
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Pitti pisze:Narzie poznalem tylko Kisame, Itachiego i Orochimaru xD (jestem kolo 125 epa)


Moj ulubiony sposrod tych to Itachi Uchicha. Ołni system totalnie, ale narazie malo widzialem, jak ogladne cale naruto plus shippuuden to wtedy moze cos madrego powiem xD
Jakie bylo moje zdziwienie, gdy zobaczylem swoj post, ktorego nie pamietam, iz pisalem O_O.

Teraz po ogladnieciu czego sie da dalej moim ulubionym jest Itachi powody mniej wiecej te co Skibix xD. Kisame jest dosyc fajny bo ma spoko miecz ;p. Tobi jest dosc smiesznawy, jest bardzo ciekawa postacia, gdyby mi menda skibicka nie powiedziala kim jest to bym byl zszokowanyw momencie, gdy zdjal maske. Ogolem owni system :D.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

gdyby mi menda skibicka nie powiedziala kim jest to bym byl zszokowanyw momencie, gdy zdjal maske. Ogolem owni system :D .
:<<<<<<<<<<. O błagam cię o wybaczenie ;(
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

skibix pisze:
gdyby mi menda skibicka nie powiedziala kim jest to bym byl zszokowanyw momencie, gdy zdjal maske. Ogolem owni system :D .
:<<<<<<<<<<. O błagam cię o wybaczenie ;(
Wybaczam.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Itachi jest najlepszy :) Inteligentny, geniusz Sharingana; głęboka, refleksyjna osobowość. A relacja Itachi - Sasuke i odkrywanie kart, jak to wszystko wyglądało naprawdę między Itachim a Wioską Liścia - po prostu miodzio :)
Pitti pisze:gdyby mi menda skibicka nie powiedziala kim jest to bym byl zszokowanyw momencie, gdy zdjal maske. Ogolem owni system :D.
Haha :D Najlepsze jest to, że jak rozmawiałem z kolegą o NS, to żartowałem sobie w stylu: "Taa, i może jeszcze Tobi przejmie władzę w Akatsuki" :D
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Rav pisze:Itachi jest najlepszy :) Inteligentny, geniusz Sharingana; głęboka, refleksyjna osobowość. A relacja Itachi - Sasuke i odkrywanie kart, jak to wszystko wyglądało naprawdę między Itachim a Wioską Liścia - po prostu miodzio :)
Pitti pisze:gdyby mi menda skibicka nie powiedziala kim jest to bym byl zszokowanyw momencie, gdy zdjal maske. Ogolem owni system :D.
Haha :D Najlepsze jest to, że jak rozmawiałem z kolegą o NS, to żartowałem sobie w stylu: "Taa, i może jeszcze Tobi przejmie władzę w Akatsuki" :D

Akurat postać Tobiego cały czas miała w sobie coś tajemniczego. Od początku było pewne, że za tą maską MUSI kryć się coś wielkiego. No i kryła się postać, której w sumie praktycznie każdy się spodziewał.
Ulubiony członek? Ciężko, bardzo ciężko. Jestem w trakcie ponownego oglądania NS, więc zdążyłem się na nowo przekonać do Kakuzu, utwierdzić w miłości dla Itachiego, czy jeszcze bardziej docenić Kisame. Ale jeśli mam wybrać ulubionego...niech to będzie Deidara. Ciężko mi wytłumaczyć dlaczego. Itachi, Kisame, Sasori - kiedyś moja 2 ulubiona postać w całej serii, Hidan, Pain - też są spoko, ale Deidara ma coś w sobie.
Choć w sumie jak tak myślę...WSZYSCY członkowie Akatsuki, więc zaliczamy też Sasuke, Karin, Suigetsu i Jugo? Bo jeśli tak to zdecydowanie Suigetsu. Uwielbiam jego postać, zdecydowanie numer dwa w całej serii, zaraz za Nejim.
Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Bobercik pisze:Akurat postać Tobiego cały czas miała w sobie coś tajemniczego. Od początku było pewne, że za tą maską MUSI kryć się coś wielkiego. No i kryła się postać, której w sumie praktycznie każdy się spodziewał.
Hmm...początkowo myślałem, że to po prostu jeden z akcentów komicznych :D Nie wiem, czy to nie przesada mówić, że praktycznie każdy spodziewał się akurat tej postaci.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
ODPOWIEDZ