Czy Tenshinhan zna Kaioken?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mac402
Game Maker
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 14, 2008 3:14 pm

Czy Tenshinhan zna Kaioken?

Post autor: mac402 »

Ostatnio miałem okazję ujrzeć fragment Daizenshuu 7 - the Great Dragon Ball Encyclopedia i jest tam pewna ciekawa wzmianka:

http://img176.imageshack.us/img176/4170 ... uu7pq2.jpg

Otóż wynika z tego, że jedną z technik Tenshinhana jest Kaioken. Inną ciekawą informacją, o której nie ma nic w mandze jest to, że jest on potomkiem pozaziemskiej rasy trójokich istot. Co sądzicie, błąd czy rzeczywiście Ten nauczył się tej techniki gdy był u Kaio?
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Zapewne umial gdyz nawet w filmie 9 mial te aure kiedy walczyl z Tronkiem
Co sądzicie, błąd czy rzeczywiście Ten nauczył się tej techniki gdy był u Kaio?
Raczej nie mysle ze to blad , lubie obu Piccolo jr i Tenshinhana , wiec dziwi mnie ze nie uzyli Kaiokenow a mogli przeciez :? Pewnie Pan Akira o tym zapomnial
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
mac402
Game Maker
Posty: 136
Rejestracja: pn sty 14, 2008 3:14 pm

Post autor: mac402 »

Też się skłaniam do tego, że tak. O ile Piccolo przebywał tam najkrócej (bo go wskrzesili na Namek), o tyle Ten był tam na tyle długo, żeby go opanować. Poza tym w przeszłości pokazał już jak szybko uczy się technik vide Kamehameha.

Aha, no i Daizenshuu powstało zarówno po mandze jak i serii animowanej, więc mogli przejrzeć wszystkie niedociągnięcia jakie nastąpiły.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Hm, trudno powiedzieć. Może i miał aurę podobną do kaiokena, ale myślę że Ten kiedyś by wspomniał o tej technice, jeżeli potrafiłby ją wykonywać. Zresztą Ten z kaiokenem by koxił i na 100% użyłby go w "walce" z Cellem. Więc ja jestem raczej na "nie".
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Sądze, że jeśli miał Kaiokena (uważam, że raczej miał) to nie opanował go zbyt dobrze.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

mac402 pisze:Poza tym w przeszłości pokazał już jak szybko uczy się technik vide Kamehameha.
E niep , on skopiowal te technike dzieki 3 oku (Tak to sie pisze?) , zapewne gdyby przezyl walke z Sajanami , nauczyl by sie Kuli Genki i Dziala Czosnkowego podczas walki z Vegeta

Ale ta mozna to uznac za uczenie sie
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Czyli Yamcha, Krilan i Chaoz tez znają Kaioken ?
Wątpie.
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

ja myśle że tenshin używał by kaioken w walce z cellem i sytuacjach krytycznych
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Wg mnie Tien nie znał tej techniki. Gdyby ją znał na pewno nie raz by jej użył gdy miał ku temu okazję, a z tego co sobie przypominał nigdy nie pojawiła się wokół niego taka aura... choć zawszę mogę się mylić :D
ODPOWIEDZ