Sprawa BH

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Zablokowany
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Sprawa BH

Post autor: Acer »

Weźcie się ogarnijcie trochę. Jak ja patrzę, że całe forum na BH najeżdża to już żal dupe ściska. Ja wiem, BH ma swoje humory i akcje ale jak około 10 osób w co drugim poście na niego najeżdża, to jest żałosne.
Wyluzujcie trochę i ty BH też się ogarnij i nie wyzywaj kogoś tylko dlatego, że woli Goku od Vegety. A wy (zwracam się głównie do: Skibixa, Pittiego, Boba. Do reszty też) przestańcie. Żeby to chociaż śmieszne było, a te żenujące pseudo-żarty z BH są beznadziejne. Ogarnijcie się, bo jak ktoś nowy na forum przychodzi, to wstyd za was zwykły. Trochę honoru by nie najeżdżać grupą na jednego. Dzieciaki...
Ostatnio zmieniony ndz lut 24, 2008 11:54 am przez Acer, łącznie zmieniany 1 raz.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

..rzekł stary jak świat Acer ; )

Ale podpisuję się pod tym, chociaż Flying Hamster (:* bob) owni.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sprawa BH

Post autor: Bobercik »

Acer pisze:Weźcie się ogarnijcie trochę. Jak ja patrzę, że całe forum na BH najeżdża to już żal dupe ściska. Ja wiem, BH ma swoje humory i akcje ale jak około 10 osób w co drugim poście na niego najeżdża, to jest żałosne.
Wyluzujcie trochę i ty BH też się ogarnij i nie wyzywaj kogoś tylko dlatego, że woli Goku od Vegety. A wy (zwracam się głównie do: Skibixa, Pittiego, Boba. Do wszystkich też) przestańcie. Żeby to chociaż śmieszne było, a te żenujące pseudo-żarty z BH są beznadziejne. Ogarnijcie się, bo jak ktoś nowy na forum przychodzi, to wstyd za was zwykły. Trochę honoru by nie najeżdżać grupą na jednego. Dzieciaki...
Dorosły się znalazł. Kumplowałem się z Sam-Wiesz-Kim, ale ten już przegina. Po raz setny blokuje mnie na gg, potem tłumacząc się słowami "myślałem że Ty to AdeQ". I nie mów BH, żeby się ogarnął. Próbowało już wielu, Tobie się też nie uda. I nie mój problem, że Cię te żarty nie śmieszą. Nie czytaj. Ja sobie z Jego, robię zwykłe jaja, gość przegina. Mam gdzieś czy go zbanują, czy nie. Dziękuję.
Ostatnio zmieniony ndz lut 24, 2008 12:04 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Podpisuję się pod tym. Też.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Przy okazji, który to już temat "Sprawa BH"? Ac, ty też tak się tym nie podniecaj. Po kiego
tematy o tym robisz? Gadamy sobie o Sam Wiesz Kim na SB i jest dobrze. Niektórym odwali i temat zrobią, ale to nieczęsto. Lepiej ty wyluzuj mistrzu. I robimy wstyd, tak? Idę się ciąć...nowy userzy, będą nas uważać za idiotów...dobra, też się za bardzo wczułem teraz xD lać na to.
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Masz rację, nie będę ci pyskował. Wiesz czemu?
Nie dyskutuj z idiotą, najpierw sprawi abyś zniżył się do jego poziomu, a potem pobije doświadczeniem.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Tak. Podpisuję się pod tym.

A na poważnie, to wam odpieprza. Teraz wy się pokłóćcie, będzie fajnie! BH jest jaki jest, to się nie zmieni. Można go olać, można czasem napomknąć że jest nupek, jak kto woli. Temat jest bez sensu, bo nie zmienisz kogoś, kto przez 2x lat jest idiotą, ani nie nakłonisz wszystkich, żeby przestali sobie z niego żartować.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dobra, leję na BH. Ekipa jest święta. Nie będę ryzykował większego konfliktu z Ac'em. Temat do kasacji, jak Barni słusznie zauważył.
Obrazek
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Barni pisze:A na poważnie, to wam odpieprza. Teraz wy się pokłóćcie, będzie fajnie! BH jest jaki jest, to się nie zmieni.
Wierzę, że coś co trwało tyle lat, nie da się zdmuchnąć tak jak domek z kart
Ten cytat tyczy się mojej znajomości z Bobem i (niestety) BH. Ale zauważcie, że BH już się uspokoił. Oczywiście przecież nie zmieni się z dnia na dzień ale wy zachowujecie się jeszcze gorzej od niego kiedy zachowywał się kompletnie jak debil.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Podpiszę sie chyba pod tym ^^!
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Eh.. chyba bedzie potrzebny nowy regulamin ... Nieważne wiem, ze nie lubicie BH każdy ma swoje sprawy nawet jak mocno przegina temat zamkne, ponieważ i tak niezdziałą on nic. Poprostu najeżdzanie na kogoś jest chamskie, a BH nie jest tak głupi żeby mocno łamać regulamin...więc ? no wlasnie.. zamykam Warna nikomu nie daje, ale nie najeżdzajcie na niego.. robcie sobie to na pw lub gg nie na forum... bo to jest ostatecznosc..
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Zablokowany