Blizny...

Sprawy na zupełnie inne tematy - nie pasujące do żadnych powyższych kategorii.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Hellion
Guru
Posty: 582
Rejestracja: śr mar 21, 2007 11:02 pm

Post autor: Hellion »

No to ja może opisze siebie.....zaczne od nóg i będe opisywał ku górze.

piszczele- około 3-4 blizn na każdym z nich. nie udane tricki na desce
lewe kolano- wywrota na desce blizna o średnicy 2cm troche powyżej kolana mam jeszcze blizne po wypadku na budowie (zderzenie mojego kolana z 5 tonową konstrukcją stalową)
prawe kolano- blizna na 1cm spowodowana wywrową na placu pokrytym żwirem
uda i korpus bez blizn
palec wskazujący lewej ręki blizna po nożu
kciuk także lewej ręki blizna po opażeniu gorącym olejem
środkowy palec lewej ręki blizna po kwasie siarkowym- wypadek na kółku chemicznym
lewy nadgarstek- spadałem z 3m i złapałem się betonowego słupka
prawy łokieć- to samo co lewy nadgarstek
i najświeższa z moich śladów życia... broda- wypadek na bmx'ie.
Oni... ((-(-_(-_-)_-)-)) Ludzie Mafii
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Bulma pisze:uuuuuu.... Musiało boleć
No właśnie najśmieszniejsze jest to, że w ogóle nie bolało. Jak gdyby nigdy nic wstałem i zacząłem iść dalej, ale zobaczyłem dziurę w koszulce i chciałem zobaczyć czy się nie zadrapałem, jak podniosłem rękaw to zobaczyłem dziurę w przed ramieniu o średnicy mojej własnej pięści (wielkość pieści w wieku kiedy to sobie zrobiłem :D)

A i teraz sobie przypomniałem o jeszcze jednej jak Helilion tak się dokładnie opisał :P

Palec wskazujący lewej ręki - wyciągałem nóż z takiego tekturowego opakowania, zrobiłem to tak umiejętnie, że prawie odciąłem sobie cały opuszek palca od ostatniego miejsca w którym się zgina do czubka :D
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Ostatnio mi też kilka blizn przybyło ;d. Prawe przedramię jak się z kolegami bawiliśmy i mnie metalową rurką dźgnął, ślad na 2 cm xd. Okolice podbródka sam nie wiem skąd XD. I oczywiście jak to w życiu bywa znalazłem brzytwę u mnie na chacie XD. Chciałem zobaczyć czy ostra ... przecięła bluzkę wbijając się w klatkę piersiową ;d. Blizna ma z 5cm długości i tak wiem, mam cenzura pomysły xd.
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

Mam 2 blizny na lewej ręce od pogryzienia przez psa... i nad lewym okiem dwie po operacji :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Okej. Ja tak zobaczyłem mój poprzedni post. Bardzo was oszczędziłem, jeśli chodzi o prawdę. xD

Rozczep pozostał.
Lewe kolano też pozostało. Grałem w piłkę, wślizg, kolano napotkało kamyczek. Blizna jakieś 2 cm średnicy.
Lewy bark - jechałem na rowerze, na stojąco, bo się chciałem rozpędzić. Łańcuch mi odmówił współpracy, pedały się zacięły - lot przez kierownicę zakończony na barku i głowie. Na szczęście impet pierwszy był na tyle duży, że głowę tylko sobie zarysowałem lekko i już nic nie ma. ;P
Prawa ręka przed łokciem - huknąłem się w szkole o drzwi i mi się ich kant trochę wbił. Aż się wierzyć nie chce, ale takie są fakty. Blizna taka wąska, jakieś 3 cm długości. Ale jest.
Początek kciuka przy lewej ręce - dwie blizny. Jedna, nie mam pojęcia skąd, taka malutka, jakby mnie kot dziabnął. Druga, większa, w trakcie gry w kosza, przy bloku, przeciwnik mnie dziabnął paznokciem i dość spory kawałek mojego ciała pozostał mu właśnie pod owym paznokciem.
Obrazek

.
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

No to ja....

Policzek-Dostałem Szkłem w 6 klasie Podstawówki blizna ładna jest :P
Prawy Bok brzucha-Zjechałem z słupa betonowego zostawiając cześć jej (bolesne)
Palec-Kawałek nie duży może z 1cm odciąłem na Krajalnicy cholerne maszyny
Następny Palec-Nosiłem gres do mieszkania i jak wchodziłem już do klatki potknąłem się i tak jakoś nieszczęsne natrafiając że palec trafił na kant drzwi a płytki na palec przycinając mi go, blizna duża palce trochę nie równy i kilka szwów na nim było , i to tyle z moich blizn tych małych pisać nie będę szkoda czasu :P a trochę ich jest
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ja mam na prawym piszczelu u nogi. Jak byłem mały to zaryłem o ławkę. Plus mam dużo rozstępów na udach. Śmiesznie wyglądają, jakbym miał skrzydła ;D
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Awatar użytkownika
AdeQkun
Oozaru
Posty: 55
Rejestracja: wt mar 25, 2008 12:02 am

Post autor: AdeQkun »

Blizna na pisczelu w zeszłym roku bedac w niemczech u siostry z nudów wskoczyłęm z daleka na murek i łups na pisczel blizna dosc szeroka i z 5 cm ma xD
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

Ja mam poliku i na łokciu na poliku ja u bardocka albo yamchy taka rycha nie długa nie gruba ,a na łokciu gruba i zbuchnięta
Obrazek

Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Kilka na kostkach, na dolnej wardze takie jakby trzy kulki idzie je wyczuc dotykiem xD chyba zle mi sie zagoila...Jakby narosl na rzuchwie, ciagnaca za soba pare komplikacji, po przykrym doswiadczeniu z przed 4 lat. Czeka mnie jeszcze jeden zabieg na to ale chyba nie odwaze sie na ta operacje :P
Bedac gowniazem czesto rozbijalem sobie banke wiec pare blizn mi zostalo
No i oczywiscie kolana...

Kiedys mialem smieszna akcje...Bylem nad woda, taka tam pobliska rzeczka. Walnalem ze skoczni, ktora zmontowalismy z kumplami z workow. Zanuzajac sie, zarysowalem kolanem o dno..Nie poczulem bolu, ani nic wiec sie tym zbytnio nie przejalem, wyszedlem na brzeg i chcialem skoczyc jeszcze raz. Niedaleko nad rzeka przebiegala ulica i akurat chodnikiem szla jakas baba. Zobaczyla mnie i cos tam zaczela krzyczec. Pobiegla na srodek ulicy, zatrzymala pierwsze auto i zaczela gdzies dzwonic. Po chwili zauwazylem, ze z kolana niezle czaska mi krew. Chwile pozniej podjechala karetka. Wzieli mnie na nosze i zabrali na szycie xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Krox_SSJ2
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: pt lip 03, 2009 10:33 am
Lokalizacja: Z Planety Vegeta

Post autor: Krox_SSJ2 »

Rozcięty Piszczel
Rane Na Kolanie Jak Byłem mały to szkoczyłem z dachu rociąłem warge i wbilem zęby w kolano :evil:
Vegeta RuleZ xD :P
Awatar użytkownika
macgoku
SSJ 3
Posty: 172
Rejestracja: śr mar 11, 2009 9:39 pm
Lokalizacja: Piła

Post autor: macgoku »

Do moich blizn dochodzi: blizna na lewej ręce(operacja nastawiania ręki jeszcze świeża:).)
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

nie wiem co za bzdury wczesniej pisalem, ale zostały mi tylko pamiatki po szybie i z boku brzucha tak jakby jak wpadlem na kant betonowego slupa na wakacjach. i to raczej tyle :F.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ