Wasze sny :D

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

A mi się śniło, ze jestem saiyanem i chce się zmienić w Oozaru patrząc na kartkę na której jest zdjęcie księzyca :P
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ostatnie trzy noce to prawdziwy nalot popieprzonych snów.

1. Śniło mi się, że ktoś pobijał rekord Guinessa w układaniu koło siebie kanapek..
2. Nie pamiętam ale też był nienormalny.
3. Dzisiaj najfajniejszy- Bob, ja i ktoś tam jeszcze byliśmy Vaizardo i rozwalaliśmy SS :"D Zabiłem Hitsugay'ę! xD (wiem, za dużo bajek xD)
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Hmm...zobaczymy, kto ma tu najbardziej nienormalne sny...

Mi się dzisiaj śniło, że na Rodła (plac w Szczecinie) miałem wsiąść w tramwaj, którym miałem dojechać na Słoneczne (osiedle w Szczecinie, na które z tego co wiem, nie da się dojechać tramwajem). Wsiadłem jednak przez przypadek w jakiś autobus i dojechałem na przystanek Kopernika (a nic mi nie wiadomo, żeby taki istniał). Po drodze minąłem kilka mostów. W autobusie spotkałem jakiegoś gościa, który po około minucie rozmowy okazał się moim znajomym z LO XIII, tylko, że bardzo odmłodzonym. Siedzieliśmy sobie w autobusie, a nagle patrzę - jesteśmy na jakimś spotkaniu nauczycieli i dyrekcji LO XIII. Obok jest jeszcze jeden uczeń chyba z tamtej szkoły. I dyskusja na temat jakiejś wycieczki. Pada pytanie, czy nie będzie nam przeszkadzać, że cośtam cośtam, chyba, że nie będzie można po drodze pić alkoholu. Pytanie zadane chyba półżartem. Ja mówię, że nie ma problemu. Ci dwaj obok mnie nieśmiało się pół-zgłaszają, jakby pół-żartem, pół-serio. Moja babcia i mój dziadek zaczynają mnie "jechać", chyba ze względu na moją odpowiedź. Ja nie potrafię się bronić. Potem okazuje się, że do mojego mieszkania było włamanie i wszyscy mają do mnie o to pretensje. Potem jestem u siebie w domu, patrzę - a tu rozwalony alarm. Światła pogaszone i jest nienaturalnie i nieprzyjemnie ciemno. Jest bardzo dużo świateł do zapalenia, próbuję wszystkie zapalić, niektóre mi się udaje i pomieszczenie się trochę rozświetla. Wówczas uaktywniają się inne światła i je też mogę zapalić. Robi się coraz jaśniej.

A potem walczę ze wściekłą, nawiedzoną, latającą, pomarańczową piłeczką do ping-ponga (to może mieć coś wspólnego z tym, że od paru dni, uczę się na piłeczkach do ping-ponga żonglować). Jest bardzo trudnym przeciwnikiem, a sam fakt, ze walczę z piłeczką do ping-ponga mnie nieco przeraża. Potem włącza się tata i walczymy z nią razem, używając do tego również innej piłeczki do ping-ponga, na szczęście względnie przyjaźnie nastawionej, bo przynajmniej nie poruszającej się z własnej woli.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Wymyśliłeś! Niemożliwe, że ktoś może mieć tak zrąbane sny XD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Barni pisze:Wymyśliłeś! Niemożliwe, że ktoś może mieć tak zrąbane sny XD
Hehe, wiem, że zrąbane :D Ale prawdziwe! :D Wiesz, to trzeba by być po prostu mną :D :D :D
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

To ja miałem dzisiaj naprawde pojechany sen.Otóż śniło mi się że poszedłem do szkoły, no i siedzie sobie na przerwie i zebrałem bejzbolem w czerep.No i ten śpiączką i budze się po kilku dniach lecz zamiat w szpitalu to na biurku w klasie w czasie lekcji.No i wychodze z klasy a tu dyro daje mi kartke że jestem zagrożony z każdego przedmiotu i jakieś dokumenty do podpisania.Najlepsze że popdiasalme wychodze ze szkoły patrze a tu całe miasto rozwalone i patrze a tu zombie walczą z ekhm.Naruto,Goku,Sasuke,i Vegetą.akurat miałem siędo nich przyłączyć ale sen sieskończył;pp
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Przepraszam, ale muszę pokazac wam sen mojej koleżanki:

"snily mi sie male dzieci w smole ktore mowily do mnei wypier..... -.="
Obrazek
Awatar użytkownika
Kris
Avanger
Posty: 2254
Rejestracja: wt lis 22, 2005 11:33 pm
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Kris »

Em niechce mi się długo pisać, ale śniło mi się, że pingwin mnie zabi, a po mojej śmierci pochowali mnie w krysztale -_-'
Obrazek

Obrazek
1. Kris ma ZAWSZE racje
2. PP3088 ma prawie zawsze racje
3. : >
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

A mi się śniło, że rozmawiałem...z pewną osobą.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

A mi sie snilo, ze mialem... pewną rzecz.

(Kochamy przedzezniac)
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

krova pisze:A mi sie snilo, ze mialem... pewną rzecz.

(Kochamy przedzezniac)
A mi się śniło...coś.
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

A mi sie dzisiaj śniło że jakiejś staruszce ukradłem rente a później jej kupiłem olej kujawski (?) :lol:
Patryq
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 10
Rejestracja: ndz gru 30, 2007 11:17 am
Lokalizacja: Zgorzelec
Kontakt:

Post autor: Patryq »

A mi sie snilo................................
NIE PAMIETAM <BECZY>
Pitti KOX
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Patryq pisze:A mi sie snilo................................
NIE PAMIETAM <BECZY>
To Ci sie nasnilo o japier xD.

A ja mialem taki doroty sen... Siostre wkurzylem i zadzwonila do mojej dziewczyny zeby ze mna zerwala, sie zdygalem i ja pobilem XD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Pitti pisze:A ja mialem taki doroty sen
Sną ci się sny Doroty?
Obrazek

.
ODPOWIEDZ