Wasze sny :D

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Wasze sny :D

Post autor: Pitti »

Czy pamietacie co sie Wam snilo ostatniej nocy? Jesli cos ciekawego/glupiego/jakiegos napiszcie tutaj. Nie opisujemy snow sprzed roku.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Ja mam przeważnie głupie albo drastyczne sny :neutral: . Dzisiaj mi się śniło że uciekałem z więzienia :???: . Zabijałem ludzi po drodze i na końcu zostałem złapany :evil: .
Awatar użytkownika
SonGohan
Golden Oozaru
Posty: 205
Rejestracja: wt sty 02, 2007 9:41 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola/Madrid

Post autor: SonGohan »

Mi snilo sie ze zepsulem se okulary, a potem kmputer. :shock:
Nie wiem o co chodzilo z tym snem, jakas glupota totalna. :???:
Zumo de uva a base de concentrado esta enriquecido con vitamina C.
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

ja to mam zawsze głupie sny.Wczoraj mi się śniło, że bronie moją szkołe i grupe osób przed zombiakami.Miałem Ak-47 i nie wiem ale dośc sprawnie sięn im psoługiwałem.Sprzątnełem potwory i zostałem bohaterem lolXD
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Co mi się dzisiaj śniło nie wiem.
Ale kilka lat temu miałem serię snów o rozpracowywaniu jakiegoś tam gangu. Na końcu mnie zabili ;(
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Barni pisze:Ale kilka lat temu miałem serię snów o rozpracowywaniu jakiegoś tam gangu. Na końcu mnie zabili ;(
Nie opisujemy snow sprzed roku.


XD

Snilo mi sie dzisiaj nic.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Aj. Nie doczytałem!
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Wasze sny :D

Post autor: Rav »

Pitti pisze:Nie opisujemy snow sprzed roku.
Ponieważ nie opisujemy snów sprzed roku, to ja nie powiem, że gdy byłem mały, to śniło mi się często, że idę z mamą do biblioteki myć zęby. I nie wspomnę też, że błądziłem po labiryncie schodów na własnej klatce schodowej.

Skoro mamy opisywać tylko sny z ostatniej nocy, to nie powiem również, że niedawno jeszcze miewałem sny, że umiem latać, albo skakać bardzo wysoko ;) Albo miałem jakąś moc a z biegiem czasu ją traciłem. Np. najpierw robiłem Kamehame, potem gdy się orientowałem, że to tylko sen, to już przestawałem umieć ją wykonywać. Albo walczyłem jak w DBZ, a potem patrzę a tu już tylko gram w Mugena.

Albo że śniło mi się kiedyś , że jechałem tramwajem z wojownikami DBZ na turniej walki z Cellem. (to było w czasach, gdy oglądałem dużo odcinków DBZ w ciągu dnia). I że mi się śniło, że czytam książkę "Wprowadzenie do Algorytmów" (gdy przygotowywałem się w zeszłym roku do II etapu OI). Oraz że miałem też ze 3 sny symboliczne, które mi się sprawdziły (z czego jeden w tej chwili pamiętam :P) ;)

Tak więc, nie napiszę tego wszystkiego, żeby nie offtopować :P
Choć z drugiej strony to Hydepark, więc nic poważnego by się nie stało ;)
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ravie. Nie opisujemy snów sprzed roku. Twój ten o chodzeniu do biblioteki nie był sprzed roku- był sprzed kilku lat xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ostatnio mi sie normalnie piraci snili ło i papuga :D, wiem ze juz drugi raz mialem dokladnie ten sam sen a i tak juz go zapomnialem XD.

Snilo mi sie tez, ze razem z Bobercikiem umarlismy ze smiechu :D
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Pitti pisze:Snilo mi sie tez, ze razem z Bobercikiem umarlismy ze smiechu :D
To był tylko sen ? ; /


Dzisiejszego snu nie pamiętam, wczoraj mi się śniło, że jestem w szkole.. Koszmar.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Post autor: MeTeO* »

Ostatnio miałem sen, że nie nauczyłem się wiersza na polski i dostałem 1, potem z wiersza spytała mnie babka z fizyki i znów dostałem 1, a na końcu spytał mnie wychowawca i znów dostałem 1.
Awatar użytkownika
pp3088
SSJ 5
Posty: 1192
Rejestracja: ndz sty 22, 2006 10:39 pm
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: pp3088 »

Barni pisze:
Pitti pisze:Snilo mi sie tez, ze razem z Bobercikiem umarlismy ze smiechu :D
To był tylko sen ? ; /


Dzisiejszego snu nie pamiętam, wczoraj mi się śniło, że jestem w szkole.. Koszmar.
Identyczny sen. Ciągle dochodziłem dlaczego nazwane jest to przerwą świateczna skoro idziemy do szkoły po 2 dniach. Obudziłem sie z bólem głowy xd.
Kris (18-07-2008 22:04)
Ja marzę, aby zobaczyć Pepsona bez koszuli *_*

Kocham Cię Patrycjo :*
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dzisiaj śnił mi się dziwny sen. Razem z kilkoma znajomymi byłem na lekcji tańca i śpiewu. Była tam też moja była dziewczyna. Po lekcji dała mi jakąś zagadke, nie pamiętam jaką, ale odpowiedziałem i obsrałem jej mordę. Potem jechałem z ojcem samochodem po jakiś wzgórzach. Nagle przed nami wyrosło drzewo. Ledwo uniknęliśmy wypadku, ale za to wpadliśmy na jakieś pole uprawne. Wieśniacy, do których owe pole należało, chcieli nas za to zabic. Koniec.


Kiedyś miałem sny o Tsubasy. Oczywiście byłem piłkarzem. Śnił mi się też Dragon Ball. A najczęściej jeden sen. C17, C18 i C16 uciekali przed Cellem swoim samochodem. Goniliśmy ich też ja, Goku, Trunks, Yamcha, Ten i Krilan. Nagle cyborgi mnie złapały i uwięziły. Na szczęście 18 zakochała się we mnie i uwolniła. Wtedy ja rozwaliłem furgonetke i cyborgi xD
Ostatnio zmieniony pt kwie 23, 2010 9:45 pm przez Bobercik, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Snilo mi sie ze chcialem zgwalcic nauczycielke od histori, szedlem za nia i obmyslalem plan gwaltu, bylo ciemno, ale ograniczylem sie do zlapania ja za tylek xD.

Snilo mi sie tez cos z Naruto o jakims zdrajcy i ze z wrogiem stalem sie przyjaciolmi

Takze se no Bleachu byl! Ze zabrali mi Zangetsu czy cos ze go nie mialem i nie moglem go za cholere w moich dloniach pojawic, a byla jakas pokazna bitwa.

I dwa sny o DB sie znalazly! Jeden ze Krillan mial ssj i jakas walka byla z cellem albo buu, a drugi ze stalem sie oozaru i walczylem ze smokiem.

I takze cos mi sie przysnilo ze bylem na kapielisku na ktore jezdze czesto latem ale juz nie kojarze dokladniej.


Chyba I raz pamietam tyle snow xD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ