Wasze sny :D

Tylko tu można offtopicować i zamieszczać ogłoszenia. Posty z tego forum nie są liczone.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Barni pisze:
Pitti pisze:A ja mialem taki doroty sen
Sną ci się sny Doroty?
Doryty* ;p.

Mialem tez sen ze bylem emo drukarka i drukowalem sobie zyly a potem je rozrywalem
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
skibix
SSJ 5
Posty: 1112
Rejestracja: wt lis 30, 2004 8:00 pm
Lokalizacja: Zduńska Wola
Kontakt:

Post autor: skibix »

Ja dzisiaj miałem poschizowany sen :cool: . Śniło mi się że wspinam się na nadajnik radia Maryja ( :?: ) i gdy bylem na samej górze ksiądz Rydzyk popchnął nadajnik a ten się złamał a ja razem z nadajnikiem na dół zleciałem a gdy już miałem dotknąć ziemi pojawiło się łóżko i jak na nie wpadłem to się obudziłem :lol:
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Ja mam czesto taki sen ze ide ide i nagle dzida ew. spadam z czegos i sie budze podskakujac razem z lozkiem rotfl. A dzis snilo mi sie ze gralem w Budokai 3 i z ekranu wyszli KKRT i Vegeta, pojawila sie wokol arena (jakbym w grze byl) i sterowalem Vegeta a moj kuzyn sie pojawil i sterowal KKRT'em i to sie dzialo wokol nas, na koncu KKRT sie wkur.., ze przegral i zabil mojego kuzyna za to ze zle nim sterowal :lol:
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

LOL xD Gościu, za dużo grasz. ; P
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Barni pisze:LOL xD Gościu, za dużo grasz. ; P
Za duzo grac bede jak se ps2 wreszcie kupie xD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Drake
Golden Oozaru
Posty: 228
Rejestracja: pt cze 15, 2007 3:32 pm
Lokalizacja: Głuchołazy
Kontakt:

Post autor: Drake »

Pitti za dużo gier,za dużo anime i za dużo emo żle to wpływa na ukształtowanie się twojego mózgu.Ja miałme sen że się obudziłem rozejrzałem się po pokoju i znowu się położyłem ale jak się położylme to się obudziłme naprawde
http://www.mist-village.zobacz.com.pl/ fajna stronka anime(duży download)polecam
http://www.otwieramy.pl/?p=140130 kliknij to mi pomoże:Pp
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

A mi sie snilo ze Adeq dzwonil do Pittiego i pytał sie którego roku był zlot papieży, a ten ze byl zaj**any odpowiedział tylko: Kto, k**wa co? No i dalej rzucał obelgami w kierunku adqa. No i sien sie skonczyl.
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Beniu pisze:A mi sie snilo ze Adeq dzwonil do Pittiego i pytał sie którego roku był zlot papieży, a ten ze byl zaj**any odpowiedział tylko: Kto, k**wa co? No i dalej rzucał obelgami w kierunku adqa. No i sien sie skonczyl.
To nie byl sen XD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

AdeQ pisze:
Pitti pisze:Beniu napisał/a:
A mi sie snilo ze Adeq dzwonil do Pittiego i pytał sie którego roku był zlot papieży, a ten ze byl zaj**any odpowiedział tylko: Kto, k**wa co? No i dalej rzucał obelgami w kierunku adqa. No i sien sie skonczyl.


To nie byl sen XD
Pitti ja to nagralemi jest przynajmniej z czego sie posmiac
lol xD i dobrze! jak sie zobaczymy kiedys to sie polachamy ze Skibixem ;].

Dzis snilo mi sie, ze robilem jakis trick na desce i sie zabilem, nagle sie budze w lozko z deska w reku a tu Kubuś z Całusem stoją z deskami wkurzeni i mnie bach z dwoch stron deskami w leb, snilo mi sie ze mi sie snilo ze jade na desce i mnie gonią na deskach Kuba i Paweł (Całus) i nagle skonczyla sie droga spadalem bez konca, obudzilem sie a tam znow Kuba i Całus, znow ta sama sytuacja dostalem deskami i sie obudzilem juz w rl patrzac na zegarek ze sie spoznie do budy ;p
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Rada wujka Cześka: Odstaw deske na kilka dni i zdejmij zdjecia Kuby i Całusa z szafki nocnej.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

krova pisze:Rada wujka Cześka: Odstaw deske na kilka dni i zdejmij zdjecia Kuby i Całusa z szafki nocnej.
Z deska pojde do grobu, a ich zdjec nie mam, wystarczy ze widze ich na codzien =), choc teraz Całus w szpitalu :| ide jutro z Kuba mu wpiernicz tam spuscic xD
Barni pisze:
krova pisze:Odstaw deske na kilka dni
Przeca to równoznaczne z sięgnięciem po żyletkę!
Tja =)
Ostatnio zmieniony czw sty 10, 2008 8:30 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

krova pisze:Odstaw deske na kilka dni
Przeca to równoznaczne z sięgnięciem po żyletkę!
Obrazek

.
Awatar użytkownika
Rav
;)
Posty: 1007
Rejestracja: pn lis 29, 2004 7:11 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Rav »

Ja miałem dzisiaj zbyt osobiste sny, żeby tutaj o nich mówić. Mogę powiedzieć tylko, że akcja jednego z nich rozgrywała się na konkursie informatycznym w 2008 roku (w przyszłości).
...::: Keep Calm & Follow your Joy :::...
Awatar użytkownika
Taisuke
USSJ
Posty: 97
Rejestracja: sob sty 12, 2008 5:04 pm
Lokalizacja: Z plemnika xD

Post autor: Taisuke »

Mi się śniło coś takiego: Byłem bramkarzem drużyny FC Barcelona, był remis, rzuty karne, koleś chce szczelać, obracając sie zauważyłem że tam bramki nie ma (WTF!?)... dalej wiadomo że sie obudziłem xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

a ja jaki koszmar mialem dzis w nocy xDDD, wydawalo mi sie ze to nie byl sen taki, swiadomy sen, caly czas myslalem ze to sie w rl dzieje... do rzeczy... Bylem u sibie w domu, mylem wlosy, zrobilem to normalnie xD, splukalem szampon woda, patrze w lustro, a tu krotsze wlosy tak jakby 2-3 miechy temu, totalnie prawie brak grzywki, a po bokach ii z tylu nic, macam sie po glowie taki wystraszony nie wiem co jest, pobieglem do mamy:"mamo wlosy mi sie wypadly" ide do lsutra przejezdzam reka po glowie co jest grane, nagle sie budze taki wydygany od razu za glowe sie lapie dwoma rekami i przebieram jak debil, a tu znow krotkie wlosy! No tak sie wydygalem, ze moje nie scinanie poszlo na marne xD. I nagle znow sie budze! Troche spocony, od razu za glowe sie lapie przebieram ręcoma, uffff mam wlosy, ale ulga xD. Juz wtedy sie obudzilem na powaznie, ale ten sen byl realistyczny fch...

Nie po to pol roku sie nie scinalem zebym sie obudzil bez wlosow na glowie XDDDD
caly spocony chyba bylem jak sie obudzilem hahaha XD
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ