Dlaczego Arti wyzywa sie na userach??

Tematy od dłuższego czasu zamknięte. Jeżeli czegoś szukasz, być może tutaj to znajdziesz :)
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Bo go Arti bardzo nie lubi.

A na poważnie to założył jakiś tam temat oforum xD
Ostatnio zmieniony pt lis 23, 2007 6:28 pm przez Barni, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Bobercik pisze:Po co się wszyscy chwalicie że was nie jeździ?
Na pewno nie ze wzgledu na wyzszosc stosunkow Artiego nad reszta, bo takowych dla mnie nie posiada. Jest to po prostu pewien wyznacznik poziomu... kultury?
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Czemu Arti wyżywa się na userach?
Prawdopodobnie kryzys wieku średniego, próbując się dowartościować, pokazuje swą wyższość na własnym terenie będąc pomiotem na terenie wrogów xD.
Obrazek
Awatar użytkownika
Bart
SSJ 5
Posty: 580
Rejestracja: wt lis 30, 2004 5:24 pm
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Bart »

Jakoś na mnie sie Arti nie wyżywa :>
więc nie wiem czemu mówicie takie bzdury :mrgreen:
ćwoki! jak ktoś żyje na tym forum, to niech pisze na mail barts10@gmail.com
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Dae pisze:Zauważcie, że jak narazie na mnie się nie wyżywa. Jak widać nie ma za co. Niektórzy po prostu zbyt swobodnie się tutaj czują, zapominają, że to forum strony www.ssjpower.net i piszą różne głupoty.
A przecież Arti może jak najbardziej mnie besztać i się na mnie wyżywać. Nawet mnie nie zna, więc może myśleć o mnie co chce. Ale najwyraźniej, skoro mi nic nie mówi i nie robi, to znaczy tylko jedno - nie robi tego dla zabawy.

Znalazł się ktoś nareszcie, kto stara się utrzymać porządek na forum. Ja ze względu na bardzo łagodne usposobienie nie będe wszystkich wyzywać. I dlatego podziwiam Arti'ego i dziękuję.

Rób swoje.
Nie wyżywa? Jak dla mnie są dwa główne powody:
1.Nie ma jak, bo nie piszesz postów xD
2.Arti dręczy tylko wybraną część userów i raczej tych nowszych (Pitti, Barni, Acer xD)
Czy próbowałeś kiedyś podejść do dwudziestu kiboli nachlanych, z baseballami i zapytać ich: "Czy możecie stąd łąskawie pójść?". Raczej nie. Niekiedy chamstwo jest jedyną metodą, a jedna jego cecha jest bardzo dobra: przemawia tysiąc razy lepiej niż kultura - Dae

Bart to kibol xDDDDD

I nie na miejscu jest porównywanie Pitti'ego do 20 kiboli.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arti
Admin PBCH
Posty: 1321
Rejestracja: wt lis 30, 2004 4:10 pm
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Arti »

Ja nikogo nie dręczę, tylko postępuję wedle regulaminu -_- Czy to coś złego? Zachowujcie się odpowiednio to będzie w porządku.

Myślę, że wszyscy się już wypłakali....
Strona o serii GTA!

Będę brał Cię! (Gdzie?) Na SSJPower.net !
Zablokowany