MMORPG Online - Dragon Ball

Wszystko o RPG Makerze.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Gumis
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 04, 2007 11:14 am
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

MMORPG Online - Dragon Ball

Post autor: Gumis »

Szukamy ludzi do projektu nad gra Dragon Ball!

1. Gra na pewno wypali! Ponieważ były już próby z inna grą :), tzn będzie online
2. Będę tam ja i Rollsport (na razie)
3. Szukamy maperów, qest makerów itd. itp.
4. Fabuła będzie dotyczyła fabuły DB, ale reszty nie zdradzę.

Piszcie do mnie na GG!!
Obrazek
rollsport
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 11, 2007 1:28 pm
Kontakt:

Post autor: rollsport »

Gumis zapomnial dodac ze gra jest tworzona w rpgmaker tsukuru xp czy tam rpgmaker xp jak kto woli a projekt innej gry natym silniku mozna zobaczyc pod adresem z mojego profilu ;) jeszcze dzisiaj bedzie wydany patch do wor'a
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Juz sie ucieszylem, a tu...
rollsport pisze:Gumis zapomnial dodac ze gra jest tworzona w rpgmaker tsukuru xp
;C

Powodzenia.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Piasd
Oozaru
Posty: 37
Rejestracja: pn lip 09, 2007 7:14 pm

Post autor: Piasd »

ja moge pomóc mam doświadczenie w rpg mkerze xp nie dawno sm chciałem robić gre online ale nie umiałem odplić net plus playa
rollsport
Przeciętny wojownik
Posty: 2
Rejestracja: czw paź 11, 2007 1:28 pm
Kontakt:

Post autor: rollsport »

krova, ja niekorzystam z rpgmakera tsukuru xp bo nic bym na nim niezdzialal napisalem tylko dlatego onim ze nanim kazdy moze zrobic qesta mape bo jest po polsku ale w skryptach sa same kszaki
Awatar użytkownika
Gumis
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 04, 2007 11:14 am
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Gumis »

Krova nie wiem co masz do wersji Xp :/ nie rozumiem Cię. To prawda trudno zdobyć odpowiednie zasoby ale myślę, że damy radę
Obrazek
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Gumis pisze:Krova nie wiem co masz do wersji Xp :/ nie rozumiem Cię. To prawda trudno zdobyć odpowiednie zasoby ale myślę, że damy radę
Nie mam nic do wersji, mam cos do RPG Makera. To program dla dzieci. Szablon, z ktorego wybierasz tylko jeden z kilku mozliwych scenariuszy.

Oczywiscie jezeli nie jestescie w stanie robic gry bez uzywania takich 'pomocy' to nie mam nic przeciwko, nawet sie ciesze, ze mimo tego chcecie cos tworzyc.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Dyakou
SSJ 3
Posty: 151
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 7:59 am

Post autor: Dyakou »

Jak można zrobić grę w RPG Makerze i sprawić, żeby była online. Zwykłe marzenia dzieci, które zapragnęły coś zrobić. Na końcu okaże się, że i tak nic nie wyjdzie.

Radziłbym korzystać z jakichś programów, które mają przyszłość, z programowaniem. RPG Makerem jedyne co osiągnięcie to durna gierka, która i tak nie ruszy z miejsca.
Obrazek
Awatar użytkownika
Gumis
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 04, 2007 11:14 am
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Gumis »

Jak można zrobić grę w RPG Makerze i sprawić, żeby była online. Zwykłe marzenia dzieci, które zapragnęły coś zrobić. Na końcu okaże się, że i tak nic nie wyjdzie.
Ty ignorancie :roll: rollsport już zrobił 1 grę online.
Myślisz, że jesteś taki inteligentny, a nie potrafisz dokładnie czytać. Z takimi to pod mur i rozstrzelać...
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Ale gra w RPG Makerze, online?
Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Gumis pisze:Myślisz, że jesteś taki inteligentny
Ja tez mam o nim takie zdanie, wiec jest nas juz dwoch.

Nawet jesli jest mozliwosc zrobienia gry online w rpgmakerze, to nadal uwazam, ze bede to szajs :P
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Gumis
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: śr lip 04, 2007 11:14 am
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: Gumis »

to nadal uwazam, ze bede to szajs :P
Masz takie prawo. Ale ludzie dodajcie nam trochę wiary :) każde wsparcie jest nam potrzebne
Obrazek
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Jee! Dacie rade ! Jesteście super esktra elo pro kox ziomyyy jeee to będzie hiciorowa gra supeeerrrr huraaaa oni są super !!! WYWALONA W KOSMOS GRAA HURAAAA

(O to chodziło?)

Zapomniales dodać, że gra będzie lepsza niż wiedźmin, a Microsoft będzie chciał wykupić prawa autorski XD// Kris
Ostatnio zmieniony pn paź 15, 2007 2:09 pm przez Barni, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

krova pisze:Oczywiscie jezeli nie jestescie w stanie robic gry bez uzywania takich 'pomocy' to nie mam nic przeciwko, nawet sie ciesze, ze mimo tego chcecie cos tworzyc.
Tak źle?


Ogólnie to chciałbym powiedzieć, że najlepszą motywacją jest krytyka, więc krova pomóż im i krytykuj ^^/Kris
Ostatnio zmieniony pn paź 15, 2007 2:10 pm przez krova, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Prawie jak pro elo elo (czyt. Pitti kox xD). Nie no bedzie dobrze, robcie swoje i tyle, powodzenia w pracy, to wam ma sie podobac a nie takiemu stfu Krovie ;).

Ani LamQ Pittiemu // Kris
Ostatnio zmieniony pn paź 15, 2007 3:54 pm przez Pitti, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
ODPOWIEDZ