Mark Ball

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Fanfik chyba moze byc

O widze ze Kris dolaczyl do nas , ale czemu to jest "Kropek"? Mozesz wytlumaczyc?
Pan Briefs
Raczej pan Brief
- Gourry, zostaw to- powiedziała Bulma, gdy zobaczyła, że Gourry bawi się palnikiem Acetylenowanym. -Dlaczego?- Bulma nie musiała nawet odpowiadać ponieważ Gourry przypalił sobie włosy tym palnikiem.
LOL

A to ten humor co lubie

Filia trenujaca jako smok tez mi sie podoba

Ocena 4-
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Mark
SSJ 2
Posty: 101
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 10:17 pm

Post autor: Mark »

Zedytowałem Odcinek Ficka, bo zauważyłem że niektóre rzeczy albo nie potrzebne są albo są błędy albo coś. NP te dodatkowe znaki smoków, wywaliłem, oraz w poprzednich odcinkach, wywaliłem to o w 1 trzeciej Saiyanie, w 1 trzeciej Człowieku i w 1 trzeciej Dragonie, bo potrzebny mi Dragon(Ja) 100% Więc edytuję to w wypowiedzi Diany też, już niedługo dalej piszę Fanficka, dawno mnie nie było. Oraz to o tym że Sala treningowa jest jak RoS&T bo to nie miałoby sensu nawet, a Bobercik tam przecież śpi. Oraz, odcinek gdzie BH powiedział że odbił Kamehameha to źle napisany, zedytuję tamten dialog w tamtym miejscu, przeczytajcie od tamtego miejsca dialog znowu to będziecie rozumieli dokładnie o co chodzi.
ODPOWIEDZ