Mark Ball

Jeśli stworzyłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, zamieść swoją pracę w tym dziale.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Mark
SSJ 2
Posty: 101
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 10:17 pm

Post autor: Mark »

Widziałem Naruto do 30 odcinka i może dalej będę oglądał,a dalej to już nie wiem to chyba wszystko ale może obejrzę coś jeszcze...O jeszcze DIGIMON to podobno też anime tylko japońska wersja jest dobra a przy okazji PITTI ja dopiero zaczynam,to mój pierwszy Fanfick,nigdy czegoś takiego nie pisałem i to ma być tutaj komedia więc się odczep potem może będzie akcja
III Nowa podróż/BH Tutaj?
Wybrani bohaterowi mieli wejść do RoS&T wypadło na mnie,Trunksa i Gotena po roku wewnątrz wyszliśmy teraz umiałem Kamehameha,Big Bang Attack,Burning Attack i Super Kamehameha,Slayersi trenowali na zewnątrz co widać było po utracie gór XD Goku nauczył Linę,Kamehameha,a ona nauczyła Picollo,Flame Arrow.Amelia i jej ojciec zaprzyjaźnili się z Videl i Herkulesem.Mamy teraz wyruszać,polecieliśmy do Bulmy,Filia zamieniła się w smoka i poleciała też,innych zamurowało,ale Okazało się że w moim Fanficku mam rasę podobną do Sayianów ale zamiast podobny do małpy jestem podobny do smoka więc gdy zobaczyli że mam i skrzydła smoka to ich zamurowało,sam się zdziwiłem jak odkryłem to w treningu z Truksem,U Bulmy musimy zdecydować kto pójdzie bo to niebezpieczna misja i pójdą tylko 4 osoby wypadło na mnie,Pan(bo nie da jej się utrzymać),Linę i Goku,zaczeliśmy się przygotowywać,przenieśliśmy wszystko na pokład a Bulma powiedział że jest tam mnóstwo prowiantu.Zaczęło się,z silników leci ogień,słychać ogłuszający ryk silników i lecimy,po chwili znaleźliśmy się w kosmosie,Gohan i Goku poszli do sali treningowej, takiej jaką ma Vegeta, czyli grawitacyjnej ale większy limit Grawitacji.Ja zacząłem kierować i widzę jakąś sylwetkę,wydaje mi się znajomą sylwetkę..TO BH,gdy go zobaczyłem teleportował się on do statku.
Ja:Co tu robisz?
BH:Twoja ciemna strona mnie tu wciągneła,Czemu zatrzymałeś się tu na tak długo?
Ja:Musiałem ich rozdzielić ale trudno,dołączysz do podróży?
BH:NIE ZABIJĘ CIĘ BUAHAHAHA
Bh chciał we mnie strzelić promienieć ale znowu wyrosły mi skrzydła złożyłem je przed siebie i się w niego promień odbił
Ja:Wciąż mam moją moc,a dopóki Fanfick się nie skończy będziesz musiał tu być przez moją ciemną stronę

Sorry że nie jest takie dobre ale starzy mnie gonią
Ostatnio zmieniony pt sie 01, 2008 4:41 pm przez Mark, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

1.A skad ten pomysl ze chcem cie zabic? Wolalbym zebym dolaczyl , z drugiej strony to zapewne nie jestem ja , ja jestem bardziej dobry i mam wiecej inteligencji niz ten "BH" co dales
2.No nie jest taki dobry , chcialem miec zupelnie inne intro , a nie takie jakbym jakims demonem czy cos i trafic w siebie promieniem :?
3.No przeczytalem , krotki ale moze byc (poza koncem :?)
Burning Attack
Skoro Tylko Future Trunks umie to , to jak mogles sie tego nauczyc od Present Trunksa? :?
Filia zamieniła się w smoka i poleciała też
A Fylia jest w twoim fanfiku , fajnie , lubie ja
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Mark
SSJ 2
Posty: 101
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 10:17 pm

Post autor: Mark »

nie wiedziałem jak cię opisać a ja musiałem szybko spadać i zapomniałem że tylko Future Trunks umie to bo ja dawno nie oglądałem DBZ(kilka lat mineło)postaram się jutro lepszy napisać
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Bez sensu. Dodaje temat do tematow ignorowanych jak tylk ose przypomne jak to :P. A ta obsesja na punkcie Bartka to naprawde idiotyzm. Szkoda ze Arti zamknol temat, liczylem na interesujace pojazdy w Twoja strone od innych uzytkownikow, wtedy to bylaby komedia. To co tu piszesz to jak dla mnie lipa. To jest moje zdanie i tyle. Co z tego ze zaczyansz. Barni zaczal dobrze, Kris&Acer dobrze, Bobercik dobrze. Piszesz takie bezsensowne dialogi. Wez zobacz jak pisze mistrz Dae i pisz jak on. Wiecej opisow, dluzsze odcinki i bez takich "podzialow na role"... Tak zjedz mnie tylko na to czekam 8)
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

O jeszcze DIGIMON to podobno też anime tylko japońska wersja jest dobra
1.Znacznie dobra (mimo iz jej nie lubie , znaczy Digimonow) porownalem serie ktora leciala na RTL2 z ta na Fox Kids i przyznaje ci racje , wersja angielska Digimonow przypomina mi wersje Amerykanska DBGT :/

Jakby co z tej serii mozesz tez dodac : Tego Aniola co powstal z chomiko-nietoperza , te Anielice , i tego wilka , z dzieci daj jakams dziewczyne jak mozesz

2.Oczywsicie ze to anime , nie wiem czemu wy myliscie ze to nie jest
Szkoda ze Arti zamknol temat, liczylem na interesujace pojazdy w Twoja strone od innych uzytkownikow, wtedy to bylaby komedia.
Z aktualnym stanem forum do mnie to bylo by na odwrot :(
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Pitti pisze:Czyli ze co?? Ze jak Ty bys pisal to nikt by nikogo nie obrazal?
Nie , ze uzytkownicy by mnie ponizali zamiast Marka w tamtym temacie jego

OK BTW Mark ma pytania

Na poczatku 2 odcinka:

-Kim byly te osoby co z nimi rozmawiales?
-Kim byly te osoby co spadly na Gohana?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Radeon
Oozaru
Posty: 42
Rejestracja: pt wrz 14, 2007 6:17 pm
Lokalizacja: Wyszków

Post autor: Radeon »

Odcinek trzeci mniej mi się podobał. Dlaczego? No cóż... długi wstęp/streszczenie losów ujawniło spore braki w stylu - błędy, itp. Dalej, mniej śmieszne niż zwykle. No i zły BH, to mi w ogóle nie pasuje.
BTW: Xellos to taki ropuchowaty?
Awatar użytkownika
Mark
SSJ 2
Posty: 101
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 10:17 pm

Post autor: Mark »

tamte osoby to Slayersi(było napisane jak Goten kojarzył kto to) i rozmiawałem ze Slayersami by też tu występowali a o jaką Anielicę i z tym chomiko-wampirze mówiłeś? bo się gubię,Pitti,AdeQ TO MÓJ PIERWSZY FANFICK PIERWSZY W ŻYCIU nigdy nie pisałem Fanficka,chciałem by to była komedia na początku,potem będzie lepsze a narazie przestańcie co drugi post pisać że do dupy i do Radeona Xellos to ten Mazoku kapłan Zelgadis to chimerka a,BH w 3 części opisałęm cię jak demona bo jesteś przecież Demoniczny książe :mrgreen: i jeśli ty jesteś po części dobry to Freezer też bo on rozwalał planety,ty też,on zabijał innych,ty też a przy okazji to w moim Fanficku będą walki na nowym poziomie może ci się coś stać tu BH bo nie będziesz taki Overpowered,pamiętaj że to pisze moja ciemna strona :twisted: ale koniec,oto następny odcinek

IV Planeta Dra
BH: Dobra przyłącze się
Ja: Super,no to idź do sali treningowej.
BH poszedł do sali a do mnie wchodzi Lina
Lina: Mark..
Ja: Tak?
Lina: Ciężko mi się przyzwyczaić,w naszym wymiarze mamy średniowiecze(chyba) a tutaj latacie sobie po kosmosie
Ja: Wiem co czujesz,w każdym razie,może byś coś zjadła?
Nagle Lina zniknęła i usłyszałem dźwięki obżerania się wchodzę a tam widzę Goku i Linę
Ja: Ej zostawcie coś dla mnie!
Lina walczy z Goku o paluszki rybne
Lina: NIE PRZESZKADZAJ!
Nagle z widelca Liny wypadł paluszek rybny i ja go złapałem
Lina&Goku: ODDAWAJ!
Ja:RATUNKU!
zacząłem biec po statku,gdy wlazłem do mojego pokoju schował się za ścianą i wystawiłem nogę,oboje się wywalili,ja zaś spokojnie zjadłem paluszek Rybny
Ja: Ale Ofiary :mrgreen:
Goku&Lina: ZGIŃ! PRZEPADNIJ!
znowu się na mnie rzucili,więc pobiegłem do sali treningowej.Gdy otworzyłem drzwi wyleciała ogromna fala uderzeniowa,Goku i Lina oberwali,ale na moje nieszczęście tylko Goku padł,Lina biegła dalej(była wnerwiona bardziej niż Gohan na SSJ2 XD).Zacząłem biec po sali treningowej,po wejściu poczułem że jest tu większa grawitacja, więc gdy Lina zrobiła krok odrazu padła.Zobaczyłem BH i Pan,Pan była trochę poobijana.(nazwać ją poobijaną to jak nazwać cukier kwaśnym XD)
BH: Zaatakowała mnie, gdy mnie zobaczyła, no to ja musiałem ją walnąć by wróciła do siebie.
Powiedział jak zawsze pewny swoich metod Doktor Bartek.
Ja: A ta fala?
BH: Cóż, ostatkiem sił wystrzeliła we mnie Kamehameha, ja ją odbiłem i wyleciała z sali, potem Pan padła na podłogę.
Ja: Dobra wyłączę już zwiększoną grawitację bo nam Lina Deadnie XD
Wyłączyłem grawitację,Lina wstała i po chwili poczuliśmy wstrząs.Lina poleciała na Pan która się wywaliła
Ja: Już dotarliśmy
BH Wyteleportował się a ja z Innymi wyszliśmy ze statku.
Ja: Planeta Dra,kraina istot smokopodobnych
Gdy popatrzyłem w prawo widziałem jak BH zabija bestię Dragol swoją HamsterHameha
gdy już go zabił próbwał oderwać róg ale mu się nie udało mu się,skupił się i...nic
BH: OD[cenzura] SIĘ TY [Cenzura] I [Cenzura]
Ja: Pewnie moja ciemna strona postanowiła napisać że jest zbyt mocno dotwierdzone dla ciebie ale nie bój się ja to zrobię.
Podchodzę i odpycham BH,Zaczynam ciągnąć za róg przytrzymując nogami łeb Dragola....udało mi się ale nie oderwać róg,a oderwać łeb od reszty ciała XD
Ja: Nie no naprawdę to trudne
Bartuś generuje kulę mocy,rzuca w górę,i zamienia się w wielkiego Chomika,ale co dziwniejsze ja zamieniłem się w wielkiego smoka dwunożnego.
Bartuś: 0_o?
Ja: Nie musisz się trudzić sam teraz to zrobię.
Uderzam BH w brzuch i chomik trochę odleciał,ciągnę za róg i.....UDAŁO SIĘ
Bartuś podleciał i walnął mnie więc odleciałem,na szczęście Pan złapała róg,ja zaś wygenerowałem w paszczy kulę ki i fala wystrzeliła w kierunku BH on zaś dał znowu swoją HamsterHameha i nasze fale się zderzyły
Ja: BARTUŚ!PRZESTAŃ!ZRÓB COŚ Z TĄ KULĄ MOCY!
Bartuś: Dobra
i kula mocy zniknęłą gdzieś a my się odmieniliśmy,ja i BH mieliśmy rozciągalne ubrania na szczęście, weszliśmy na pokład i odlecieliśmy.Kierunek : Planeta Hydro!
Gdy zaczęliśmy lecieć zdzieliłem Bartusia po łbie
Bartuś: NIE POZWALAJ SOBIE
Ja: Chciałem wtedy cię odsunąć a jak wyrwałem róg to mnie zaatakowałeś,to wszystko przez twoją agresję
BH: JA CI POKAŻĘ AGRESJĘ
Bartuś rzucił się na mnie i zaczeliśmy się kręcić po statku pod postacią kuli z której wychodzą nogi i ręce,na szczęście Pan Przejęła stery a ja wyszedłem z z tej kuli kurzu a BH bił się z powietrzem,po kilku chwilach zacząłem go stukać w ramię
BH: CZEGO?! <patrzy teraz na mnie i patrzy w co walił>
Ja: A nie mówiłem?To przez twoją agresję.
BH: JA CI DAM AGRESJĘ!
Znowu się na mnie rzucił,tym razem nie uciekłem i przez dłuższy czas tak walczyliśmy ze sobą,na szczęście Lina i Goku rozdzielili nas,ja miałem podbite oko a BH,Poszarpane ubranie i ranę na ramieniu.
Lina: Nie chcemy byście demolowali wszystko,przez cały lot!
Ja: Dobra
BH: Zapomnij,głupia,ruda,płaska decho!
Lina: COOOO??!
teraz Lina zaczęła się bić z BH(dobrze że nie użyła Dragu Slave bo by rozwaliła statek)

Koniec części IV
Ostatnio zmieniony pt sie 01, 2008 4:46 pm przez Mark, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

BH w 3 części opisałęm cię jak demona bo jesteś przecież Demoniczny książe
Ale to jest przenosnia przeciez

Nie no Mark ja bym nigdy NIE nazwal Lini glupia decha

(OK czytam fanfik)
Uderzam BH w brzuch i chomik trochę odleciał
Grrr , lubie twoj fanfik , ale nie przeciagaj struny (wiem ze chodzilo ci o moja transformacje ale to i tak obraza)
Zaatakowała mnie,a ja ją tylko odbiłem ręką.
Dokladniej to technika Kaiho (czy jak tam sie to nazywa)
zaatakowała mnie Kamehamą.
Bym NIGDY tak nie powiedzial bym powiedzial poprawna nazwe tej techniki (czyli Kamehameha)
BH zabija bestię Dragol swoją HamsterHameha
:twisted: BTW rog? Przeciez kazdy kto jest na mojej fali jest kremanowany (poza niesmietlenymi i silnymi)
Podchodzę i odpycham BH
:evil:
Uderzam BH w brzuch i chomik trochę odleciał
O przestan z ta osesja
Gdy zaczęliśmy lecieć zdzieliłem Bartusia po łbie
:evil: chyba nie musisz dawac lustrzanego odcinka skoro mnie tutaj ponizasz

Reszta

Bleeeee , chyba zle myslalem ze sie zmieniles :/ nie umiesz poprawnie dac mojej osoby , ze tez ja bije sie z powietrzem? Dobre zarty

Brzydki ten odcinek , mam nadzieje ze reszta bedzie ok , i nie bedziesz obrazal mojej osoby

A co do rozciagania ubran to masz racje , skad o tym wiedziales?
Ostatnio zmieniony śr wrz 19, 2007 2:57 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 5 razy.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Mark
SSJ 2
Posty: 101
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 10:17 pm

Post autor: Mark »

Pokazuję cię od strony którą znam czyli od złej strony :twisted:
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

Mark pisze:Bartuś: Dobra

Haha xD
Mark pisze:(była wnerwiona bardziej niż Gohan na SSJ2 XD)
Takie wstawki są niepotrzebne. Nie wiem czemu, ale nie lubię jak ktoś coś pisze w nawiasach w czasie tekstu.
Mark pisze:Pitti,AdeQ TO MÓJ PIERWSZY FANFICK PIERWSZY W ŻYCIU nigdy nie pisałem Fanficka,chciałem by to była komedia na początku,potem będzie lepsze a narazie przestańcie co drugi post pisać że do dupy
Żeby nie kopiować po kawałku, zrobię to tak jak robi BH.
1. Twój pierwszy fan fick w życiu. I srał to pies. Masz 11 lat, nie? Umiesz czytać, nie? Więc fan Fick Dae'go, albo jakiegokolwiek innego człowieka, albo chociaż lekturę zwykłą, drętwą przeczytałeś, co nie? Pisz prozą, a nie rób dramatu z elementami prozy, bo po pierwsze głupio to wygląda, po drugie trudno połapać się o co chodzi.
2. Komedia na początku, potem będzie lepsze? Tj. że komedia jest gorsza? Bo nie bardzo rozumiem. Żeby pisać ff trzeba umieć się wysłowić, tak, żeby odbiorcy to zrozumieli.
3. Krytyka to niestety, albo stety, nieodłączna część opinii xD Ja tam bardziej się cieszę z krytyki, chociaż ofkorz pochwała jest ważna, bo dzięki krytyce wiem co źle robię. Ty imo źle robisz wszystko przez duże W.

Raz piszesz BH, raz Bartuś, kij wie o co loto. Jeśli ktoś z poza forum, albo niewtajemniczonych chciałby to przeczytać to za cholerę nie połapałby się co ty masz na myśli.

Jeszcze co mnie uderzyło:
Bartuś: 0_o
Takimi 3 znakami zastąpiłeś opis. Nawet wielce badziewny jak:
"Na twarzy BH/Bartusia (zdecyduj się na któreś!) pojawiło się nieograniczone zdziwienie"
ale zawsze opis. Jak dla mnie bez sensu.

Wniosek: Albo już więcej nie pisz (wiem, że nie muszę tu zaglądać, ale po to mam swoje zdanie, żeby je wyrazić xD), albo jak piszesz to się przykładaj do tego. I nie próbuj mi odpowiadać, że to twój pierwszy fan fick, bo cię kopnę.
Obrazek

.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Barni pisze:
Mark pisze:Bartuś: Dobra
Haha
Co w tym smiesznego?

Mark : Wiec to nie jestem ja co?
ja zaś wygenerowałem w paszczy kulę ki i fala wystrzeliła w kierunku BH on zaś dał znowu swoją HamsterHameha i nasze fale się zderzyły
Chyba cos ci sie pomieszalo , jak zwykla fala z ust moze dorownac sila mojej Hamsterhamehy jako Wielkiego Chomika?

Ale zgodze sie Barnim , zdecyduj sie jak piszesz BH/Bartek/Bartuś wybierz jedno z tych
Ostatnio zmieniony śr wrz 19, 2007 2:18 pm przez BH Daimaouji, łącznie zmieniany 1 raz.
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Barni
SSJ 5
Posty: 2999
Rejestracja: sob kwie 21, 2007 4:38 pm
Lokalizacja: Golina City

Post autor: Barni »

BH Daimaouji pisze:Co w tym smiesznego?
Rozśmieszyło mnie to, że to zdanie jest bardzo rozbudowane i wyraża wszystkie uczucia mówiącego ^.^ Ogólnie, najlepiej pisać dialogi:
-Ej!
-Co?
-Jajko!
-Aha.
-No. Co robimy?
-Nic.
-Okej.

Wtedy wszystko masz wyłożone jak na tacy xD
Obrazek

.
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Barni pisze:
BH Daimaouji pisze:Co w tym smiesznego?
Rozśmieszyło mnie to, że to zdanie jest bardzo rozbudowane i wyraża wszystkie uczucia mówiącego. Ogólnie, najlepiej pisać dialogi:
-Ej!
-Co?
-Jajko!
-Aha.
-No. Co robimy?
-Nic.
-Okej.

Wtedy wszystko masz wyłożone jak na tacy
Heh , czy myslales ze bym tak powiedzial do Marka jak on mnie "prosil" zebym zniszczyl "kule mocy"? To za glupie dla mnie zeby tak powiedziec
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Mark
SSJ 2
Posty: 101
Rejestracja: ndz lut 04, 2007 10:17 pm

Post autor: Mark »

Dobra dam odcinek i,dobrze,będę pisał Bartuś bo lepiej brzmi niż BH postaram się lepiej pisać a chodziło o to że na początku komedia a potem akcja by inni ci co mnie krytykują przestali i macie nexta

V Atak?
W Poprzednim odcinku dolecieliśmy na planetę Dra,Bartuś zabił Dragola ale nie mógł oderwać rogu,mi też się nie udało,wtedy Bartuś utworzył kulę mocy.Ja zamieniłem się w smoka na dwóch łapach a Bartuś w wielkiego Chomika.Udało mi się oderwać róg Ale Bartuś się zdenerwował i mnie zaatakował,szybko zakończyliśmy walkę ale rozpoczęła się nowa,między Bartusiem a Liną, lecimy na planetę Hydro

Zakończyła się walka Bartusia z Liną,wygrała Lina bo Bartuś nie chciał jej uderzyć,bał się że się jej coś stanie.Pan i Ja opatrujemy im rany
Bartuś: Poczekaj,to cię dopadnę
Lina: Wygrałam i zawsze wygram
Ja: DOŚĆ
Lina&Bartuś: Ok
Zrobiłem zażenowaną minę i poszedłem do kabiny pilota,za mną poszła Pan,ponieważ opatrzyła Linę
Pan: Widzę na radarze coś dziwnego
Ja: Pokaż
Podchodzę i patrzę,okazało się że to statek
Ja: Może ma pokojowe zamiary
Jak skończyłem to mówić to wystrzelili rakietę i trafili w nas
Ja: Dostaliśmy w kadłub,to mocna konstrukcja ale możemy długo nie wytrzymać
Bartuś akurat wszedł
Bartuś: Spokojnie zaraz nas obronię
teleportował się za statek
Ja: To on może normalnie oddychać tam?
Pan: Tak
Bartuś wystrzelił Hamsterhameha w statek który stracił swoją mniejszą część
Bartuś: Co?To moja Hamsterhameha nie zniszczyła tego statku?Z czego to jest zrobione?DIABELSKI PROMIEŃ!
Bartuś wystrzelił Diabelski Promień i tym razem statek został zniszczony w połowie
Bartuś: To Rozumiem.Tylko że nadal nie rozwaliłem tego.CZOSNK...
W tym momencie Bartusia odrzuciło bo jakaś dziwna postać go walneła.Przyjrzałem jej się,To kosmita mężczyzna,ma czarny kolor skóry,umięśnione ciało,szare ubranie i szarą opaskę.
???:Nazywam się Aran i przybyłem was zniszczyć
Bartuś przyleciał z powrotem i walnął w Arana którego odrzuciło Hen,daleko XD
Bartuś: DZIAŁO CZOSNKOWE
Posłał ogromną falę energii w tego Arana jak już była w połowie odległości to Aran wystrzelił szary promień z obu rąk który mógł przytrzymać Działo czosnkowe Bartusia Nagle pojawiłem się w próżni w specjalnym skafandrze który przylega do ciała
Ja: Przybyło wsparcie.
Bartuś: Nie potrzebuję Wsparcia
Ja: Taa jasne,DRAGON BEAM
Promień poleciał w stronę promienia Arana i pomógł fali Bartusia wygrać,fale poleciały w stronę Arana który się zdziwił że nam się udało i nie uniknął
Bartuś: Rozwaliłem Go!
Ja: Chciałeś powiedzieć,to my go rozwaliliśmy,to był mój prawie najpotężniejszy atak
Aran: Chciałeś powiedzieć,Nie rozwaliliśmy go!
widzimy Arana który jakoś przetrwał
Aran: Jeszcze żyję,i użyję na was mojego najpotężniejszego ataku.ARAN'S BEAM!
w naszym kierunku poleciała potężna fala energii
Bartuś: Przetrwam to.
Ja: Przestań udawać twardziela,musimy współpracować
Bartuś: Nie uśmiecha mi się to ale dobrze.
Ja: BIG BANG ATTACK!
Bartuś: HAMSTERHAMEHA!!!
wystrzeliliśmy dwie fale które połączyły się w jedną olbrzymią która zmiotła falę Arana i niego samego,jak skończyliśmy to nie widzieliśmy Arana
Bartuś: Pokonałem go!
Ja: -śmy,pokonaliśmy go!
Bartuś: jak tak chcesz
Zrobiłem wnerwioną minę ale się szybko uspokoiłem.
Ja: Wracamy na statek
po sekundzie byliśmy na statku i lecieliśmy sobie dalej przez bezkresny ocean kosmosu
ODPOWIEDZ