Gogeta czy Vegetto ?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
Krox_SSJ2
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: pt lip 03, 2009 10:33 am
Lokalizacja: Z Planety Vegeta

Post autor: Krox_SSJ2 »

Vegetto Czyli Goku i Vegeta By nie żyli xD :wink:
Vegeta RuleZ xD :P
Awatar użytkownika
Gohan-san
SSJ 2
Posty: 107
Rejestracja: pn paź 20, 2008 9:13 pm

Post autor: Gohan-san »

BH Daimaouji pisze:A co do przemiany Gohana w SSJ2 to nie byla potrzebna , Kakarotto ZABIL Cella swoja "teleportujaca Kamehameha" , najwyrazniej AT chcial zrobic z Gohana bohatera i Cell jakos sie "zregenerowal"
O co w tym chodzi??
Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

O to ze BH jes kretynem...Tak samo moglbym napisac, ze piccolo moglby zabic cella swoim makankosappo...;/
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

A co do przemiany Gohana w SSJ2 to nie byla potrzebna , Kakarotto ZABIL Cella swoja "teleportujaca Kamehameha" , najwyrazniej AT chcial zrobic z Gohana bohatera i Cell jakos sie "zregenerowal"
O co w tym chodzi??
Chodzi mi o to ze KKRT zabil Cella swoja kamehameha , mimo iz potem (jak wrocil jako "Super Perfect Cell") Cell wskazywal na swoja glowe kiedy tlumaczyl jak sie zregenerowal. Tak wiec to byl blad ze strony AT lub Cell mogl przeniesc to w jakies inne miejsce kiedy Kamehameha KKRTa dosiegla Cella , Jak to ujal Salagir
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

Mogl tez sie naprzyklad rozdzielic przed walka i po otrzymaniu kamehamy niepostrzezenie polaczyc ze swoim klonem ;O


Dragon Ball nie jest doskonaly i ma wiele bledow, dla tego nie nalezy sie kluczowo trzymac niektorych wydarzen
Obrazek
Awatar użytkownika
Krox_SSJ2
Wojownik z Kaioukenem
Posty: 25
Rejestracja: pt lip 03, 2009 10:33 am
Lokalizacja: Z Planety Vegeta

Post autor: Krox_SSJ2 »

E może nieodchodzcie od tematu
Vegeta RuleZ xD :P
Kyra
SSJ 4+
Posty: 459
Rejestracja: śr lip 02, 2008 7:51 pm
Lokalizacja: Łomża

Post autor: Kyra »

A czy ktoś odchodzi od tematu ;]?
Obrazek
Awatar użytkownika
Piccolo
Oozaru
Posty: 45
Rejestracja: sob cze 13, 2009 3:58 pm
Lokalizacja: Kościan
Kontakt:

Post autor: Piccolo »

Niezbyt przepadam za postaciami powstającymi w wyniku scalenia ale jakbym miał wybierać to Vegetto,podobała mi się jego walka z Buu
daker836
Przeciętny wojownik
Posty: 1
Rejestracja: sob kwie 17, 2010 2:42 pm

Post autor: daker836 »

Moim zdaniem lepszy był by Gogeta jak by doszło do walki po miedzi Vegetto a Gogeta ponieważ Gogeta to było scalenie dwóch ssj4 a scalenie Vegetto było dwóch wojoiwników na normie. A i co do scalania uwazam ze kolczyki porta są lepsze od tańca z 2 powodów
- nie trzeba rowna mocy wojowników
- zawsze się uda
- i nie trzeba cwiczy do perfekcji scalania się przez tniec, przypomnijce sobie jak trunks i son goten cwiczyli taniec im wiecej czwiczyli tym moc była większa (albo słowa szatana serduszko w sali treningowej jak miało dojśc do walki miedzy buu a gotronkiem szatan powiedzial " doskonale opanowaliscie taniec do perfkekcji zwyciestwo mamy w kieszeni "). To jest tylko moje zdanie.
Awatar użytkownika
songoxyz
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 11
Rejestracja: pn kwie 12, 2010 2:16 pm

Post autor: songoxyz »

Moim zdaniem Vego ponieważ:
Fusion Dance (Taniec fuzyjny) mnoży siłe x10 i nic więcej, a kolczyki pottara(boskie kolczyki) mnożą siłę x20 i zwiększają sprawność fizyczną jak i psychiczną automatycznie dzięki czemu powstało np. Final Ka-me-ha-me-ha i inne techniki które vego wykorzystał przeciw Super Buu

siłę (chodzi mi o ogólną sprawność postaci)
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

herezje glosicie
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
krova
SSJ 5
Posty: 1746
Rejestracja: pn sie 14, 2006 11:38 am
Lokalizacja: szczytno

Post autor: krova »

Moim zdaniem Jeszosfiesz.
Obrazek

-Jest jakaś miara szczęścia?
-Tak, promile.

Obrazek
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

A ja wiem.. Ale nie powiem :cool:
Obrazek
Awatar użytkownika
WireX
SSJ 4
Posty: 299
Rejestracja: ndz cze 22, 2008 10:18 am
Lokalizacja: Włocławek
Kontakt:

Post autor: WireX »

Posty tych dwóch panów (daker836, songoxyz) wbiły mnie w ziemie :) Nie będę ich komentował :)

A ja stawiam na Gogete, bo tam postacią dominującą jest Goku (tak gdzieś słyszałem, ale nie wiem czy to prawda), a on wg mnie jest lepszym wojownikiem, bo nie zawsze siłą się wygrywa, ale również sprytem, techniką i sercem do walki, a w tym jest nie niezaprzeczalnym mistrzem :)
Astarot
SSJ 5
Posty: 674
Rejestracja: pn kwie 09, 2007 8:24 pm

Post autor: Astarot »

W Raiging blascie dobrze zobrazowali kto jest potezniejszy. Po jakze Ciezkiej walce i obejrzenia krotkiego filmiku, poczulem jak kamien spada mi z serca.

Nie pozostaje wam nic innego
Bo zeby rozszyfrowac to dreczace od stuleci zagadnienie trzeba wyposarzyc sie w X360 i owa gre.

Takze poszukiwacze smoczych kul, zycze powodzenia w zbieraniu kwitu. Wiem ze warte jest to zachodu, ale nie bierzcie sie za dilerke, handel ludzmi, prostytucje, itp. bo to zuoo

Chociaz niektore z tych drug moga zacieszac nie przejdzcie na zua strone, bo mordor tylko czeka na wasze grzeszne dusze

Niektorym moga sie podobac dziary typu pod okiem, za uchem ale istnieje rowniez henna

i wydaje sie ze latwiej zawinac swoje zycie w rulon niz utonac w smutku monotonni

Chce powiedziec to nie tonie, w radosci koronie, ale czy mam podstawy ?


Takze pamietajcie o myciu zebow przed snem bo to grozi powaznymi powiklaniami zdrowotnymi, zmianami w psychice, a takze moga opierac sie braki o emocjonalne i zywieniowo-sexualne

pozdro laseczki
Obrazek
ODPOWIEDZ