Gogeta czy Vegetto ?

Sprawy nie dotyczące strony, ale na temat DB.

Moderator: Moderatorzy

Awatar użytkownika
MeTeO*
Xenomorph
Posty: 772
Rejestracja: śr maja 23, 2007 12:26 pm

Gogeta czy Vegetto ?

Post autor: MeTeO* »

Jak myslicie kto jest silniejszy ?
Ja podziele sie z Wami moimi spostrzezeniami...Uważam, że Gogeta ma więcej cech Kakarotta, natomiast Vegetto posiada więcej cech Vegety...Z tego co wiem fuzja poprzez kolczyki potara moze trwac o wiele dłuzej niz poprzez taniec, więc mysle, ze fuzja w Vegetto jest o wiele bardziej opłacalna niz fuzja w Gogete...
Awatar użytkownika
Filo1
Oozaru
Posty: 53
Rejestracja: pn sie 06, 2007 8:56 pm

Post autor: Filo1 »

Gogeta według mnie jest silniejszy, ale krócej nim byli. Gogeta był SSJ2 i SSJ4, a Vegetto normalny i SSJ.
Beniu
SSJ 4
Posty: 271
Rejestracja: czw lip 06, 2006 10:25 am

Post autor: Beniu »

Vegetto jest silniejszy a czy lepszy to już rzecz gustu. Jakby Vegetto miał ssj 4 to byłby silniejszy od gogety ssj4. Tak mi sie wydaje
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Vegetto jest lepszy. Fuzja potara trwa w nieskonczonosc ._. nie ma limitu czasu tak jak fuzja poprzez taniec jakby ktos nie wiedzial...

Fuzja poprzez potara jest dokladniejsza, trwalsza i lepsza.

Chyba ze chodzi o te fuzje widziane w DB o oczywiscie Gogeta SSJ4 jest najlepszy bo Vegetto osiagnol tylko SSJ2, lecz gdyby osiagnol SSJ4 to bylby mocniejszy.

[ Dodano: Pią Sie 10, 2007 12:15 pm ]
A to ze np. Gogeta jest podobny do KKRTa to moim zdaniem to, ze KKRT stal po jakiejs tam stronie... gdyby stali odwrotnie fuzja poprzez taniec mialaby wiecej cech Vegety. A jesli chodzi o potara to wydaje mi sie ze to zalezy od tego na jakie ucho kto wlozy jaki kolczyk :D
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
Awatar użytkownika
Tapion
SSJ 4
Posty: 286
Rejestracja: wt lip 17, 2007 2:33 am
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Tapion »

Jak dla mnie Vegetto jest najlepszy , ponieważ był bardziej zuchwały , śmielszy , pewny siebie i miał więcej cech Vegety ( ale to chyba zbieg okoliczności tak jak wytłumaczył Pitti )
Może był słabszy od Gogety ale wkońcu Gogety tworzyło dwóch wojowników na SSJ 4 a
Vegetta dwóch zwykłych . Podsumowując gdyby walczył Vegetto vs. Gogeta wygrałby Vegetto ponieważ wątpie żebt Gogeta rozwalił Vegetta w 10 min (albo 15 ) no a jak by Gogeta sie rozcalił to już by to nie był problem dla Vegetta żeby sie z nimi rozprawić.
Awatar użytkownika
Bobercik
SSJ 5
Posty: 2940
Rejestracja: pn lut 13, 2006 7:02 pm
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Bobercik »

Vegetto specjalnie miał więcej cech Vegety, a Gogeta cech Goku. Ja osobiście za lepszą fuzję uważam Gogete, ponieważ 30 minut to nie wiecznosc. Ale silniejszy jest oczywiście Vegetto. Jednak sam Vegeta wolał taniec fuzyjny, Goku tak samo.
Obrazek
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Taki temat juz byl!

http://ssjpower.net/forum/viewtopic.php?t=59

Ale i tak Vegetto wygra , fuzja przez kolczyki jest silniejsza niz fuzja przez taniec
Jednak sam Vegeta wolał taniec fuzyjny
E , przeciez Vegeta nie lubil wykonywac fuzji "ala swir" , chodzi ci tutaj o DBGT?
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Awatar użytkownika
Pitti
SSJ 5
Posty: 2676
Rejestracja: wt kwie 24, 2007 11:05 am

Post autor: Pitti »

Wlasnie... taniec klaunow :D
Obrazek

I'll become The King of Pirates!
VARS

Post autor: VARS »

Vegetto lepszy, bo fajniej wygląda i fuzja trwa niskończoność...A jego największą zaletą jets to, że jest podobny bardziej do Vegety niz do Kakarotta...
Songoten
Oozaru
Posty: 47
Rejestracja: śr paź 03, 2007 5:03 pm
Lokalizacja: Nowa Sól

Post autor: Songoten »

Gogeto by zdarzyl rozwalic Vegetto zanim by sie skapnal:D
Niema znaczenia ze dlozej trwa fuzja Gogeto ma iwecej sily by go na strzala wzial!!:D
Awatar użytkownika
GalacticWarrior
Oozaru
Posty: 52
Rejestracja: wt paź 09, 2007 4:56 pm
Lokalizacja: Z brzucha
Kontakt:

Post autor: GalacticWarrior »

Gogeta, bo fajnie wygląda na SSJ4
Obrazek

Nobody is perfect, my name is nobody
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Songoten pisze:Gogeta by zdarzyl rozwalic Vegetto zanim by sie skapnal :D
Niema znaczenia ze dluzej trwa fuzja Gogeta ma wiecej sily by go na strzala wzial!! :D
:lol: Raczej na odwrot , NIGDY nie bierz faktow na podstawie nazwy koncowki filmu skad pochodzi Gogeta (czyt. Najsilniejsza fuzja) Vegetto by skopal Gogete (nie liczac SSJ4)
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
Gohan86-68
Silniejszy Saiya-jin
Posty: 17
Rejestracja: pt gru 07, 2007 9:59 pm
Lokalizacja: Vegeta

Post autor: Gohan86-68 »

Gogeta jest o wiele silniejszy. Poniewasz Gogeta osiągną SSJ 4 ,a Vegetto tylko ssj2
Acer
SSJ 5
Posty: 700
Rejestracja: sob mar 10, 2007 7:55 pm

Post autor: Acer »

Gogeta nie osiągnął ssj 4. Tylko Goku i Vegeta scalili się jako ssj 4, to i Gogeta był ssj 4. Proste.
Vegetto jest silniejszy. Była mowa, że scalenie kolczykami daje o wiele lepsze efekty niż scalenie przez taniec, dlatego że łączy ich już na zawsze.
Ja (1-09-2008 12:44)
kolumb wszedł na twoją starą i myślał że to ameryka
Pepek (1-09-2008 12:46)
A po Twojej doszedl do Indii i Antarktydy
Awatar użytkownika
BH Daimaouji
SSJ 5
Posty: 6009
Rejestracja: czw gru 02, 2004 6:04 pm

Post autor: BH Daimaouji »

Acer pisze:Gogeta nie osiągnął ssj 4. Tylko Goku i Vegeta scalili się jako ssj 4, to i Gogeta był ssj 4. Proste.
Ta w przeciwienstwie do Gotronka ktory osiagnal SSJ2 i SSJ3 mimo iz ani Tronk ani Goten nie osiagnieli tych poziomow

Co do Vegetto to chyba tez mogl uzyc SSJ3 , ale jak widac nie chcial tracic zabawy z Bu Bu
Piszcie do mnie BH , nie BH Daimaouji

"100% JBH !!" - Nie wiem o co ci chodzi astarot , ale jesli to ma być obraza , to chyba miałeś SIEBIE na myśli

Angela Mioduńska Buga 2008-2014
Ayla Mioduńska 2003-2019
ODPOWIEDZ